מה זה תטא הילינג?

תטא הילינג:  שיטה רבת עוצמה לריפוי והגשמה / מאת רינה לויט

אל עולם התטא הילינג הגעתי אחרי שלמדתי טכניקות רוחניות רבות ושונות. הרגשתי שיש לי המון כלים, אבל חסרה לי גישה מובנית, משהו שיעשה לי סדר איך מתחילים, לאן הולכים, מה יכוון אותי מול אינסוף האפשרויות שלי מול המטופל שמולי.

הסיפור האישי של ויאנה סטייבל, שרפאה עצמה מסרטן וייסדה את הגישה, נגע בי וממנו נסחפתי בקלות ובאמונה הולכת וגדלה בטכניקה הזו שיש בה כל כך הרבה.

תטא הילינג הינה תפיסת חיים, תפיסת עולם, לפיה קיימת אנרגיה אינסופית המקיפה ונמצאת בכולנו והיכולות שלה להיטיב, לרפא, ליצור מציאות. תהליך הריפוי מתבסס על תדר מדיטטיבי פסיכולוגי ורוחני באמצעות תפילה או פנייה ממוקדת אל הבורא. התנאי הכרחי היחיד בתטא הילינג הוא אמונה פנימית עמוקה, שישנו בורא, אנרגיית בריאה.

לבורא שמות רבים: אלוהים, בודהא, שיווה, אללה – כולם זרמים המובילים לעבר מישור הקיום השביעי ולאנרגיה הבוראת. לתטא הילינג אין כל שיוך דתי, התהליכים אינם מוגבלים לגיל, מין, גזע או עיסוק. כל אדם בעל אמונה טהורה בכוח הבורא יכול להתחבר לתטא הילינג ולהשתמש בה.

על פי תפיסה טיפולית זו, כשאני מבקשת משהו מהבורא אני עוצרת והופכת להיות עדה כדי לקבל סימן שהבקשה אכן מתממשת. לא מספיק לחשוב חיובי, צריך לזמנו אלינו ולקבל סימן שבקשתנו "הועברה הלאה". לא מספיק שאני מתכוונת לנקות את הבית, רק עשיה פיזית, ממשית הופכת אותו לנקי (בחוץ ובפנים)…

גישה זו מבנה את המפגש הטיפולי, מרחיבה את ארגז הכלים ומפתחת את יכולות התקשור גם אצל מי שלא "ידע" שיש לו כאלו.

בקורס מרתק בן שלושה ימים לומדים – להתחבר לעצמנו, לבריאה, לתקשר עם מלאכים משגיחים, לחוות ריפוי עצמי וריפוי של אחרים, לגלות מהן האמונות המודעות ובעיקר הלא מודעות שמנהלות אותנו, לתת מקום לפחדים לעלות ובעיקר ללכת והזדמנות ייחודית לתהליכי ניקוי ושחרור עמוקים.

כלי התטא כוללים אינסוף סוגי למידה שאנחנו מקנים לעצמנו של רגשות, התנהלות, מחשבות, תחושות. לומדים לנקות חסמי הצלחה ושפע, מתן פתרון לבעיות וקשיים שסחבנו איתנו חיים שלמים ואולי גלגולי חיים רבים.

אז אם את/ה אדם המחפש כלים מיידיים להתפתחות ריפוי, צמיחה, הגשמה והארה.

אם את/ה רוצה לקחת אחריות על החיים וולייצר חיים טובים יותר, זורמים יותר, מודעים יותר

אם את/ה מבקש/ת להתחיל דרך מקצועית טיפולית

אם את/ה מבקשים להעשיר את הכלים הקיימים ברשותך

תטא הילינג היא ההזדמנות, הכלי, הדרך

אין דרישות מוקדמות לקורס יסוד, רק רצון ללמוד להתפתח ולעבור חוויה מופלאה ומשנת חיים.

רוצים ללמוד תטא הילינג? ליחצו כאן לקבלת פרטים על הקורס תטא הילינג הקרוב >>>

עיצוב ופיתוח:

(Dr. Yaron Zafran) כל הזכויות שמורות © דר' ירון זפרן