וידאו

כיצד להיות מתקשר? דר' ירון זפרן מסביר

הכשרת מרפאים בתקשור

קריאת נתיב הנשמה, ריפוי על ידי ישויות אור וקבלת אותות ממדריכים

מה הייעוד שלי?  במה נכון לי לבחור?  כיצד אני יכול לשפר את חיי? איך אוכל להתפתח רוחנית? שאלות אלו ואחרות מעסיקות אותנו באופן תמידי. למדריכים הרוחניים שלנו, המלווים אותנו מן המימד הרוחני יש את התשובות, והם ישמחו לחלוק אותן עימנו אם רק ניפתח את ערוצי התקשורת הרוחניים שלנו ונתכוונן אליהם!

באמצעות פיתוח יכולות התקשור שלכם תוכלו לקבל תשובות בכל תחום: קריירה, זוגיות, ילדים ומשפחה, התפתחות רוחנית ואישית, מצב כלכלי ואפשרויות עתידיות. יותר מכך, באמצעות הכלים רבי העוצמה שמציע התקשור – תוכלו גם לרפא את עצמכם, לעזור לקרובי משפחה וחברים, ובהמשך גם למטופלים שלכם.

האם כל אחד יכול לתקשר?

כולנו נולדנו עם יכולת לתקשר, שהתנוונה עם השנים מחוסר שימוש. כילדים, המדריכים שלנו הופיעו בפנינו בדמותם של "חברים דמיוניים", אך כשהגענו לבית ספר דרשו מאיתנו "להסביר ולנמק", וכך עודדו אותנו לנטוש את ההדרכה הרוחנית שלנו ולהתמקד במה שניתן להוכיח על סמך עובדות במימד הפיסי. אך היכולת שלנו לא נעלמה. היא רק ירדה למחתרת, שם היא ממתינה שנגלה אותה מחדש. אחד החוקים הרוחניים הבסיסיים הוא שדברים לא קורים סתם. אם הגעתם עד כאן, יתכן שהמדריכים שלכם הם הם שכיוונו אתכם לבדוק את האפשרות ללמוד תקשור. אפשר שבעודכם קוראים שורות אלה הם מתבוננים עליכם מן המימד הרוחני, וממתינים בהתרגשות לרגע בו תיפתחו לקבל מהם את המסרים שהם מבקשים להעביר לכם, מסרים שיעצימו את חייכם.

למי מיועד הקורס לריפוי בתקשור?

הקורס מיועד בו בזמן לאנשים ללא ידע או נסיון קודם המבקשים ללמוד תקשור, וגם לאנשים שמרגישים שהיכולת קיימת בהם אך לא יודעים כיצד לשלוט בה ולזמן אותה לפי רצונם (לדוגמא, לרבים מאיתנו קורה שאנחנו חושבים על מישהו והוא לפתע מתקשר, אך אנחנו לא יודעים איך לגרום לחוויות דומות לקרות לפי הזמנה). הקורס יאפשר לכם לעורר את היכולות הרדומות ו"להפעיל" אותן בכל זמן שאתם או אנשים קרובים לכם זקוקים לתשובות.

מה מטרות הקורס?

      הכרות עם המימד הרוחני והישויות המאכלסות אותו – נשמות, מלאכים, ישויות אור ועוד

      היפתחות לתקשור, לצורך קבלת הנחייה והכוונה בחיי היום-יום ממדריכים רוחניים

      ריפוי בתקשור, על ידי תיעול אנרגיית הילינג ממדריכי הריפוי שלכם לעצמכם ולאחרים

      שיטות שאמאניות (אינדיאניות) לתקשור וריפוי באמצעות חיות טוטם, השבת חלקי נשמה, ו-Vision Quest.

מה קורה במפגשים?

בקורס תעברו תהליך אישי משמעותי ומרתק, בו תונחו להתחבר אל ההדרכה הגבוהה שלכם. דרך טכניקות רוחניות רבות עוצמה, המשלבות הרפייה, דמיון מודרך, מדיטציות ומסעות שאמאניים, תפגשו קרובים שנפטרו, חברים רוחניים, מלווים מהמימד הרוחני, מלאכים וישויות אור, שיעניקו לכם ידע רוחני, יעמיקו את המודעות העצמית שלכם, ירחיבו את הבנתכם לגבי החיים והיעוד האישי שלכם, ויעצימו אתכם במתנות רוחניות.

כל שעור משלב בין הסברים על תהליכים תקשוריים, לימוד של טכניקות תקשור מרתקות (כל הטכניקות מחולקות גם כחומר מודפס), והתנסות מעשית בדרכים שונות – קבוצתית, זוגית, ואף התנסות בשטח, מחוץ לכיתה.

מה תוכנית הלימודים

√   טקס המלאכים השומרים: טכניקה רבת עוצמה ליצירת הגנות רוחניות ופתיחת ערוצים על-חושיים

√   האנטומיה של הנשמה – חלק א': חישה וראייה של ההילה המקיפה אותנו, והכרות עם הגופים האנרגטיים

√   האנטומיה של הנשמה – חלק ב': איזון הצ'אקרות, והעלאת תדר לתקשור עם ממדים גבוהים

√   מדיטציית נתיב הנשמה: מסע דרך ארועי חיינו, לבירור יעודנו הרוחני והשבת חלקי נשמה שאבדו

√   הכרות ועבודה עם המדריכים: מפגש עם מורה האבות, חיית הטוטם, ישויות אור ומדריך הריפוי

√   מעגל אור לתקשור וריפוי: שימוש בעוצמת המעגל להעברת מסרים ואנרגיה למשתתפים

√   ביקוש אחר חזיון (Vision Quest): טכניקה אינדיאנית עתיקה, לקבלת אותות מהמדריכים ומענה לשאלות

√   קלפי מסרים: קלפים מיוחדים המאפשרים למדריכים להעביר מסרים והנחייה מהמימדים הגבוהים

√   טיהור קארמה שלילית: תהליך רב עוצמה לטיהור ההילה (אאורה) מאנרגיה שלילית וסילוק עין רעה

√   תיקשור בשינה: שיטה סודית בת מאות שנים לזימון מדריכים בחלום וקבלת הדרכה וריפוי מהם

√   רפואת טוטם: גילוי חיית העוצמה האישית, ותקשור עימה להעצמה רוחנית וריפוי

מה יקנה לכם הקורס?

כשתסיימו את הקורס תוכלו לעזור לעצמכם ולאחרים להיות מוכנים יותר לאתגרי החיים. כשיהיו לכם שאלות הנוגעות לעצמכם או לאחרים, תוכלו לפנות אל המדריכים ולקבל תשובות מה נכון לעשות. תרגישו שאתם מבינים טוב יותר לשם מה הגעתם לעולם, מה תפקידכם ויעודכם כאן, וכיצד אתם יכולים לממש את הפוטנציאל האישי שלכם. תוכלו גם להאיר את דרכם של אחרים, שיבינו בעזרתכם מה נכון להם לעשות בתחום האישי והמקצועי.

משתתפי הקורס יקבלו חוברת קורס הכוללת ידע רב בתקשור וכן תקצירי הטכניקות והמדיטציות הנלמדות בקורס.

בסיום הקורס מקבלים הבוגרים תעודת השתתפות. המעוניינים לעסוק בתקשור כמקצוע ולקבל תעודה מקצועית, נדרשים להשלים לימודיהם במסלול להכשרת קארמה תרפיסטים, שהקורס לשחזור גלגולים מהווה חלק ממנה.

האם יש סכנה בתקשור?

בהחלט לא! תקשור מאפשר לנו לפתוח את העין השלישית כדי להעשיר ולהעצים את חיינו, ולעזור גם לאחרים לשפר את חייהם. עם זאת, יותר מאשר בתחומי לימוד אחרים חשוב שתהליך הלימוד יונחה באופן אחראי על ידי מורה בעל ידע ונסיון. בתחום הרוחני רבים השרלטנים שלא הוכשרו כראוי ללמד אחרים, ולכן חשוב לברר מראש אצל מי אתם עתידים ללמוד, כדי לוודא שאתם בידיים אמינות וטובות.

מדוע ללמוד אצלנו?

המכללה ללימודים רוחניים היא בית הספר הראשון והמוביל בישראל המלמד ריפוי בתקשור. את המכללה הקים דר' ירון זפרן, מרצה בינלאומי וסופר רב מכר. דר' זפרן ידוע בקהילה הרוחנית כמורה של מורים, ולימד עד היום אלפי תלמידים. הקורס בנוי באופן שיטתי במיוחד, המוביל את התלמיד המתחיל באופן מסודר מיסודות התקשור ועד לטכניקות מתקדמות בהמשך הקורס. הקורס משלב שיטות תקשור מתרבויות שונות ברחבי העולם, כולל שיטות שאמניות (אינדיאניות). כמו כן, בנוסף לתקשור נלמדות גם שיטות לריפוי באמצעות תיעול אנרגיות גבוהות.

המכללה ללימודים רוחניים היא בית הספר היחיד בישראל שהוכר ע"י הארגון המטאפיסי העולמי!

מי מנחה את הקורס?

מורי המכללה הם נבחרת יחודית, המורכבת מהמורים המקצועיים ביותר בישראל, שנבחרו בקפידה רבה על בסיס ידע נרחב, נסיון מתאים ויכולת הוראה, עברו התמחות אישית אצל דר' זפרן והוסמכו ללמד נושא זה.

מי מפקח על התכנים?

המנהל המקצועי של הקורס הוא דר' ירון זפרן, המתקשר באופן מקצועי מגיל 16, ומלמד תקשור כבר 25 שנים. הקורס שיצר מבוסס על שנות נסיונו הרבות כמתקשר וכמורה. הוא מפקח באופן אישי על כל קורס, ואחראי לכל התכנים הנלמדים. הוא כתב את חומרי הלימוד שיחולקו בקורס, והקליט את המדיטציות בדיסק שתקבלו.

אילו דברים נוספים מקבלים בקורס?

אנחנו רואים בתלמידינו משפחה רוחנית מורחבת ומעניקים להם הטבות מיוחדות. הנה כמה מההטבות שתקבלו:

      תלמידי הקורס יקבלו חוברת קורס מפורט מאת דר' ירון זפרן, ותקצירי כל המדיטציות והתהליכים הנלמדים.

      המשתתפים יקבלו לינקים להקלטות של המדיטציות הנלמדות בקורס, הכוללות תהליכי תקשור מונחים שיאפשרו תרגול עצמי.

      קוד גישה לפורום קארמה תרפיה, המיועד רק לתלמידי המכללה, בו יענו מורי המכללה על שאלות אישיות. בוגרי המכללה מוזמנים להמשיך להעזר בפורום גם לאחר סיום לימודיהם ללא כל הגבלה.

      זכאות להשתתף באופן חוזר בקורס זה ללא כל תשלום, על בסיס מקום פנוי (פרטים מלאים בטלפון).

      חברות ב"מועדון בוגרי המכללה", המקנה אפשרות להשתתף בסדנאות רוחניות בחינם או בהנחה מיוחדת

      תלמידים זכאים למלגות והנחות בהרשמתם לקורסים נוספים במכללה במסגרת התוכנית לקארמה תרפיה.

      בוגרי המסלול לקארמה תרפיה יקבלו פרופיל מקצועי אישי באתר המכללה, עם המלצה של דר' ירון זפרן.

מה מספרים תלמידים קודמים?

אנו מקבלים מאות משובים נפלאים ומחממי לב מבוגרי הקורס. הנה כמה ציטוטים ממשובים לדוגמא:

"הגעתי מפוחדת ולא מאמינה שאצליח לתקשר, והיום אני מתקשרת פשוט מדהים. אהבתי להיות בבית הספר הזה, יש בו אוירה של בית, תומך ובונה. היום אני מסתכלת בעיניים אחרות לגמרי על החיים… "

יפה מרקוביץ, כפר סבא

"אני מודה מקרב לב על קורס מקסים, מובנה נדבך על נדבך, רוחני מאוד ויחד עם זאת מעשי. כמו בקורסים הקודמים אני יוצאת ממנו שונה מכפי שנכנסתי אליו, וזה לא מובן מאליו כלל וכלל…"

עו"ד מירה דרור שמי, תל אביב

"הקורס היה חוויה מדהימה מבחינתי. אני מרגישה שקיבלתי דחיפה קדימה לעבר הגשמת היעוד שלי. החוויות שעברנו במהלך המדיטציות היו עוצרות נשימה ומרגשות עד דמעות. היה לי לעונג, תודה רבה! "

רחלי מנשה, ראשל"צ

"אני מודה לכל מדריכיי הרוחניים שהובילו אותי ללמוד אצלכם. בכל פעם שמסתיים שעור אני חשה חכמה יותר, שלמה יותר ומוארת יותר… "  חנה מלכה, באר שבע

"הקורס מדהים, והועבר ברגישות, חוכמה, אהבה עצומה רוך. כל הכבוד לכם! השינוי שחל בי מאז שאני במכללה הוא מעבר לכל הבנה הגיונית. תודה, תודה, תודה. "  דיאנה עפר, ראש העין

פרטים על הקורס הקרוב

בתל אביב –   קורס ערב שנפתח החודש ביום ג' כבר מלא! קורס נוסף יפתח בקרוב ביום ה', בשעות 17:30-20:30, וימשך 15 שבועות בסה"כ.

                     קורס בוקר יפתח בקרוב ביום ד',  בשעות 9:30-12:30, וימשך 15 שבועות בסה"כ.

                     הקורסים נערכים בבית המכללה ללימודים רוחניים, רחוב החשמל  18, תל אביב (יש תחבורה ציבורית נוחה וחניון צמוד).

בחיפה – הקורס יפתח בקרוב ביום ד' בשעות 17:30-20:30 וימשך 15 שבועות בסה"כ.

            הקורס יערך בבית אבא חושי, רחוב אבא הלל סילבר 71, חיפה.

 

לפרטים נוספים והרשמה

צרו קשר עם משרד המכללה, בטלפון 03-5660066.  

עיצוב ופיתוח:

(Dr. Yaron Zafran) כל הזכויות שמורות © דר' ירון זפרן