תהליכי גוף: קורסי אקסס למתקדמים

תהליכי גוף: טכניקות מתקדמות מבית Access Consciousness

מהם תהליכי גוף

מתי בפעם האחרונה הקשבנו לגוף שלנו?! "תנו לגופכם לדעת איזו מתנה הם, והם יהיו מתנה עבורכם", אומר  גארי דאגלס, מייסד Access Consciousness ומי שהציג לעולם את שיטת האקסס בארס.

הגוף שלנו הוא כלי נפלא על מנת להעלות את רמת המודעות העצמית, אבל לעיתים קרובות אנחנו משום מה שיפוטיים וביקורתיים כלפיו. הקשבה לגוף שלנו תאפשר לו לאותת לנו מה הוא צריך. תהליכי הגוף מיועדים להגביר את ההקשבה לגוף, ולהעצים את הדרך בה הגוף יכול להראות לנו מה הוא יודע.

 

באילו מקרים תהליכים גוף עשויים לעזור לכם?

 

למי מתאים ללמוד תהליכי גוף?

את תהליכי הגוף יכול כל אחד ללמוד, ללא כל רקע או ניסיון קודם. התנאי היחיד הוא המוכנות להתפתח לאפשרויות חדשות, לשמחה, לריפוי, למגע שהגוף צמא לו.

התהליך הקרוב

1.     השבת השמחה:

היומיום שלנו מזמן לנו רגעי התמודדות רבים עם אתגרים, שינויים, מכשולים ופעמים רבות אנו מוצאים את עצמנו חסרי כוחות, שקועים בעשיה ולא בהוויה ומאבדים את החיבור לערך המרכזי ביותר של הנשמה- שמחת הקיום!

Access Consciousness מציעה לנו תהליך עוצמתי בו בעזרת הנחת ידיים במיקומים מסויימים על גבי הגוף נוכל לשחרר את האינטנסיביות הרגשית שהפכה להרגל עבורנו ולהשיב לעצמנו את השמחה לכל רובדי הקיום.

 2. מעגליות חשמלית:

תהליך אנרגטי שמתאים לאנשים שסבלו כל סוג של טראומה בגופם. טראומה רגשית או פיזית יוצרת פעמים רבות  קצרים, שברים, ניתוקים במעגלים החשמליים שבגוף שגורמים לגוף להאחז בקושי וליצור עומסים בחלקים אחרים.

בתהליך פשוט זה בו נניח ידיים על גבי הראש ועל נקודות הבארס נוכל להשפיע על טראומות גוף שונות וליצור השפעה עמוקה במצבים של בעיות קשב, ריכוז והיפראקטיביות (ADHD), הפרעה טורדנית כפייתית (OCD)  ועוד.

 

מה קורה בקורס?

במהלך יום לימודים אחד בן 6 שעות נלמד רקע תאורטי על השיטה ועל התהליך, נעניק ונקבל 2 טיפולים ונקבל חומרים תאורטים ותרשימי המנחים. 

בונוס

לבוגרי אקסס בארס תערך במסגרת כל אחד מהקורסים של תהליכי גוף חזרה על מנחי הידיים מקורס הבסיס + הזדמנות לקבל מענה לשאלות של המשתתפים הנוגעים לישום הטכניקה.

 

מי מנחה את הקורסים?

את תהליכי הגוף מנחה רינה לויט, מורה מוסמכת לאקסס בארס ותהליכי גוף, מטעם גארי דגלאס, מייסד השיטה. רינה היא מורה מוכשרת המלמדת במכללה ללימודים רוחניים גם את הקורסים לשחזור גלגולים ותקשור, במסגרת המסלול להכשרת קארמה תרפיסטים.

פרטים לגבי הקורסים הקרובים:

מתי: קורס תהליכי גוף יערך ביום ב' 27.3.17,  בשעות 10:00-16:00.

היכן: הקורסים נערכים ברחוב החשמל 18, ת"א (יש תחבורה ציבורית נוחה וחניון צמוד).

עלות: מחיר הקורס הוא 750 ₪

אופן ההרשמה: ההרשמה נעשית טלפונית. היות ומספר המקומות מוגבל, יש להרשם לקורס מראש!

לפרטים נוספים והרשמה: פנו למשרדנו בטלפון 03-5660066

עיצוב ופיתוח:

(Dr. Yaron Zafran) כל הזכויות שמורות © דר' ירון זפרן