התוכנית לקארמה תרפיה

מהי קארמה תרפיה?

הקארמה תרפיה היא שילוב של שיטות ריפוי רוחניות רבות עוצמה!

כפי שרופאים מטפלים בגוף, ופסיכולוגים בנפש, הקארמה תרפיסט מטפל בנשמה.

הקארמה תרפיה מכירה בכך שאישיותו של אדם מתגבשת באמצעות התנסויות וחוויות שאירעו בחייו הנוכחיים וגם בגלגוליו הקודמים, וכך מסוגלת להסביר דברים שהפסיכולוגיה הקונבנציונלית לא מצליחה. נקודת ראות רחבה זו – מאפשרת לקארמה-תרפיסט להציע למטופליו כלים רבי עוצמה להתמודדות עם בעיות בחיים הנוכחיים ולטפל בהן ביתר יעילות.

המסלול להכשרת קארמה תרפיסטים מורכב מארבעה קורסים. עם סיום המסלול, ולאחר אישור הסטאז' (הכולל הגשת דוחות על טיפולים שיערכו באופן עצמאי), יהיו זכאים המשתתפים לתעודת קארמה-תרפיסט/ית, ויוכלו לעסוק בשחזור גלגולים, בריפוי בתקשור ושאר הטכניקות הנלמדות במסגרת המסלול.

המכללה ללימודים רוחניים היא בית הספר היחיד בישראל שההכשרה המקצועית שהוא מקנה מוכרת ע"י הארגון המטאפיסי העולמי.

אין צורך להתחייב מראש לכל הקורסים, אלא ניתן לעבור אותם אחד אחד, לפי בחירתו של התלמיד ובקצב המתאים לו אישית.

בעקבות היעוד הרוחני: שחזור גלגולים לתיקון הקארמה

קורס חוויתי במיוחד, המיועד לכל אדם, עם או בלי רקע בעבודה רוחנית. במהלך הקורס נלמד שיטות מרתקות לשחזור גלגולים, כדי לברר את תפקידנו הרוחני ויעוד הנשמה שלנו, ולטפל בבעיות בריאות, זוגיות, קריירה ועוד בחיים הנוכחיים. אגב כך נלמד לזמן את המדריכים הרוחניים שלנו כדי לקבל הדרכה רוחנית והכוונה.

בין השיטות שנלמד:

ריפוי בתיקשור: קריאת נתיב הנשמה, ריפוי על ידי ישויות אור וקבלת אותות ממדריכים

קורס יחודי וחוויתי במיוחד, לפיתוח יכולות התיקשור והריפוי הרוחני. הקורס שיטתי ומרתק, ומאפשר לכל אדם, עם או בלי רקע בעבודה אנרגטית, לפגוש מדריכים רוחניים ולעבוד איתם. המדריכים שנפגוש ישאו אותנו אל המימדים הגבוהים, ילמדו אותנו על נתיב הנשמה שלנו, ויחברו אותנו אל מקורות הכוח הקוסמיים לריפוי והעצמה, של עצמנו ושל מטופלינו העתידיים.

בין השיטות שנלמד:

תקשור עם מלאכים: תקשור קבלי, רייקי מלאכים ומסרים בטראנס ממועצות אור

הקשר בין בני אדם ומלאכים הינו עתיק יומין. מלאכים הם שליחי הכוח העליון ומבשרי האור. בין אם הם מופיעים ביום-יום, בחלום או במדיטציה – הקשר עימם הוכיח עצמו כמרפא ומעצים. בקורס יחודי וחוויתי זה נכיר את כל המלאכים הראשיים ואת תחומי התמחותם, ונזכה להתנסות באופן ישיר ורב עוצמה בכוחם לחולל שינויים בתודעתנו ובחיינו. הקורס מתאים למתחילים כמו גם לבעלי נסיון קודם בשיטות תיקשור וריפוי רוחני.

בין השיטות שנלמד:

מסע הנשמות: שחזור החיים בין גלגולים, תיקשור עם נשמות תאומות ובחירת הקארמה

גם אלה מאיתנו הזוכרים גלגולים קודמים, לרב לא זוכרים את הקיום בין הגלגולים, בו עסקנו בהפנמת הגלגול הקודם ובחירת הגלגול הבא. בין הגלגולים פגשנו את משפחתנו הקוסמית ואת מדריכינו הרוחניים, וקבענו את הקארמה שלנו ואת יעודנו הרוחני. בקורס זה נלמד כיצד לשחזר את קיומנו בין הגלגולים, ודרך כך נבין את חיינו בגלגול זה טוב יותר. דרך תיקשור נלמד להקל על ההתמודדויות שלנו ברובד הפיסי, ולהפיק מחיינו את המיטב.

בין השיטות שנלמד:

הטבות מיוחדות לתלמידי המסלול לקארמה תרפיה

אנחנו מטפחים את התלמידים שלנו ורואים בהם חברים במשפחה הרוחנית המורחבת שלנו, ומעניקים להם הטבות מיוחדות. הנה כמה מההטבות המיוחדות לתלמידינו:

v      התלמידים יקבלו חוברות קורס מפורטות ברב הקורסים במסלול, הכוללים חומרים כתובים מאת דר' ירון זפרן, ותקצירי כל המדיטציות והתהליכים הנלמדים. בחלק מהקורסים מצורף לחומר הכתוב גם דיסק ובו מדיטציות מונחות בהנחיית דר' ירון זפרן, לתרגול עצמי.

v      לתלמידים יתנן קוד גישה לפורום קארמה תרפיה, המיועד רק לתלמידי המכללה, בו יענו מורי המכללה על שאלות אישיות. בוגרי המכללה מוזמנים להמשיך להעזר בפורום גם לאחר סיום לימודיהם ללא כל הגבלה

v      לתלמידינו ניתנת זכאות להשתתף באופן חוזר בכל הקורסים במסלול זה ללא כל תשלום, על בסיס מקום פנוי (פרטים מלאים בטלפון)

v      כל בוגרי התוכנית יתקבלו כחברים ב"מועדון בוגרי המכללה", ויקבלו הזמנות להרצאות, סדנאות רוחניות ותרגולים – בחינם או במחיר סימלי.

v      בוגרי המסלול יקבלו דף משלהם באתר המכללה עם פרטיהם האישיים, המהווה כרטיס ביקור ופרסום אינטרנטי, וכולל המלצה של דר' ירון זפרן, וכן כלים נוספים להקמת פרקטיקה עצמאית כמטפלים.

v      תלמידים זכאים למלגות והנחות בהרשמתם לקורסים נוספים במכללה.

על המנחים

המנהל המקצועי של המסלול הוא ירון זפרן, דר' למטאפיסיקה (פסיכולוגיה טראנספרסונלית), מחבר ומרצה בינלאומי, העוסק ביעוץ והוראה של אומנויות הרוח משנת 1986. דר' זפרן נחשב "מורה של מורים" בקהילה האלטרנטיבית והכשיר חלק גדול מהעוסקים בתחום. צוות המורים מורכב מן המורים המקצועיים ביותר בישראל. כולם מטפלים מוכשרים, שנבחרו בקפידה רבה על בסיס ידע נרחב, נסיון מתאים ויכולת הוראה, עברו התמחות אישית אצל דר' זפרן והוסמכו ללמד את הקורסים שמציעה המכללה.

לקריאת מאמרים בנושא ומשובים של בוגרי מסלול קארמה תרפיה

פרטים נוספים

בתל אביב: המסלול הקרוב יפתח בקרוב ביום א'. משך המסלול כולו 53 מפגשים.

הקורסים נערכים בבית המכללה ללימודים רוחניים, רחוב החשמל 18, תל אביב.

בחיפה: המסלול הקרוב יפתח בקרוב ביום ג'. משך המסלול כולו 53 מפגשים.

הקורסים נערכים בבית אבא חושי, רחוב אבא הלל סילבר 71, נוה שאנן, חיפה.

סדר הקורסים: ניתן להתחיל בכל אחד מן הקורסים, ולהתקדם בכל סדר שהוא, שכן כל קורס גם עומד בפני עצמו.
למעוניינים במסלול מהיר – ישנה אפשרות ללמוד יותר מקורס אחד במקביל.
לקבלת עזרה בבחירת הסדר המתאים לכם אישית ללמוד את הקורסים במסלול – אתם מוזמנים לפנות למשרד המכללה ליעוץ לימודים.

 

לפרטים נוספים והרשמה

צרו קשר עם משרד המכללה ללימודים רוחניים, בטלפון 03-5660066

עיצוב ופיתוח:

(Dr. Yaron Zafran) כל הזכויות שמורות © דר' ירון זפרן