וידאו

דר' ירון זפרן מספר על הקורס לשחזור גלגולים

שחזור גלגולים לבירור היעוד ותיקון הקארמה

בירור היעוד הרוחני ותיקון הקארמה באמצעות רטרו-הילינג

 

רוצה לשפר מערכות יחסים?  להשתחרר מפחדים?  לצאת מתקיעות? לקדם את מימוש היעוד שלך?

שחזור גלגולים היא טכניקה המהווה פריצת דרך רוחנית! היא מאפשרת בירור מעמיק של המקור לבעיות עכשוויות בכל תחום שהוא, ותיקון קארמה שלילית באמצעות שיטות רבות עוצמה של רטרו-הילינג.

שחזור גלגולים יכול לסייע בבעיות מסוגים שונים: בזוגיות, ביחסים עם ילדים או הורים, בקידום קריירה תקועה או תקיעות כלכלית, בבעיות בריאות, בחיזוק הבטחון והיכולת האישית, בהאצת ההתפתחות האישית והרוחנית ועוד.
הטכניקה מאפשרת לא רק לעזור לעצמנו, אלא גם לטפל באחרים: עוד ועוד פסיכולוגים מאמצים את השיטה לאחר שצפו בתוצאותיה המהפכניות לפתור לפתור בעיות להם טיפול פסיכולוגי רגיל לא הועיל, ובזמן קצר בהרבה.

האם קיימים גלגולים קודמים?

יש כיום הוכחות מחקריות לקיומם של גלגולי נשמות (לדוגמא, מחקרו הידוע של הפסיכיאטר פרופ' איאן סטיבנסון מאוניברסיטת וירג'יניה בארצות הברית, שמצא הוכחות לאמיתותם ההסטורית של סיפורים שסיפרו ילדים שחקר על גלגוליהם הקודמים). אנחנו עדים לסיפורים מרתקים על גלגול נשמות גם אצל שכנינו הדרוזים, שמביאים הוכחות מרשימות לכך, וגם ממקורותינו שלנו: תורת הקבלה מכירה בגלגול נשמות ועוסקת בהרחבה בנושא זה.

למי מיועד הקורס לשחזור גלגולים?

הקורס מיועד בראש ובראשונה לאנשים המעוניינים לחוות גלגולים קודמים, ולחקור את ההסטוריה של הנשמה שלהם. במהלך הקורס תערכו שחזורי גלגולים רבים, ותתקנו את הקארמה שלכם באמצעות טכניקות המכונות "רטרו-הילינג". הקסם שבשחזור גלגולים הוא שבעקבות הטיפול מצבכם בחיים העכשוויים ישתפר באורח פלא, וללא מאמץ.

מה מטרות הקורס?

      להכיר את תורת הגלגולים ועקרונות הקארמה, ולהבין טוב יותר את יעודנו בחיים הנוכחיים

      להתנסות בשחזור גלגולים בעצמנו, לשיפור חיינו העכשויים בכל תחומי החיים ולהאצת התפתחותנו הרוחנית

      ללמוד לטפל באחרים באמצעות שחזור גלגולים על מנת לעזור להם לשפר את חייהם ולממש את היעוד שלהם

מה קורה במפגשים?

בקורס תעברו תהליך אישי מרתק ומשנה חיים. אתם תבינו טוב יותר את נסיבות חייכם ואת בחירות הנשמה שלכם, ותטפלו בבעיות בחיים הנוכחיים. תלמדו טכניקות של תיקון קארמה, ותנקו קארמה שלילית שאתם נושאים איתכם גלגולים רבים ושמונעת מכם את מימוש הפוטנציאל המלא שלכם. בנוסף, תכירו טכניקות מתקדמות של שחזור גלגולים, כולל שחזור דרך הגוף וטכניקה מרתקת בשם "קריאת נשמה", בה אנו מתבוננים על אדם אחר בעיניים פקוחות ורואים אותו משתנה לנגד עיננו למי שהיה בגלגולו הקודם!
בנוסף לנושאים שנלמד, כגון פתיחת חסימות בטיפול או שיטות של רטרו-הילינג, נתנסה בכל שעור בשחזור גלגול, לפעמים כהדגמה של המורה על אחד המשתתפים, לעיתים כשחזור קבוצתי, ולפעמים בזוגות – כמטופלים או כמטפלים.

מה תוכנית הלימודים?

      תרגילי הכנה לעבודה על-חושית: הרפיה, יצירת הגנות, ושימוש בדמיון מודרך

      חיבור למדריך הרוחני שלנו באמצעות מסע אסטרלי אל "היכל הזכרונות", לקבלת הכוונה רוחנית

      שחזור גלגולים קודמים להשתחררות מארועי העבר ובריאת העתיד הרצוי לנו ע"י טיהור קארמה שלילית

      טיפול בבעיות נוכחיות בתחומי הבריאות, זוגיות, קריירה ועוד ע"י שחזור טראומות מגלגולים קודמים שגרמו לבעיות העכשוויות, ותיקון שלהם באמצעות טכניקות של "רטרו-הילינג" לשיפור חיינו בהווה.

      שיטות לפתיחת חסימות אנרגטיות המונעות מאיתנו עזרה לעצמנו ומימוש הפוטנציאל הרוחני המלא.

      "קריאת נשמה" בשיטה עתיקה, המאפשרת לראות בעיניים פקוחות את דמותו של האדם שמולנו משתנה למי שהיה בגלגולו הקודם, ולהעביר לו מסרים מהמימד האחר דרך תיקשור.

      לימוד והתנסות במגוון שיטות לשחזור גלגולים, כולל: שיטת חבל הזהב, ההיכל השמימי ושיטת הגשר.

      הקורס ישלב הדגמות טיפולים ע"י המורה, וילווה בעבודה מעשית רבה בה נתנסה כמטופלים וכמטפלים.

מה יקנה לכם הקורס?

מטרת הקורס לפתור בעיות בחיים העכשווים, ובמקביל להבין את יעודכם הרוחני ולקדם את מימושו. התהליך האישי שתעבור בקורס יהיה משמעותי ומהפכני. אנשים מדווחים שנכנסו לקורס אדם אחד ויצאו אדם אחר!
במקביל לתהליך האישי שתעברו, תלמדו לטפל גם באחרים באמצעות שחזור גלגולים על מנת לעזור להם לשפר את חייהם ולממש את יעודם.

משתתפי הקורס יקבלו חוברת קורס הכוללת ידע בנושאי גלגול נשמות ושחזור גלגולים ותשובות לשאלות, וכן תקצירי הטכניקות הנלמדות בקורס.

בסיום הקורס יקבלו כל הבוגרים תעודת השתתפות מטעם המכללה ללימודים רוחניים. המעוניינים לעסוק בשחזור גלגולים כמקצוע ולקבל תעודה מקצועית, נדרשים להשלים לימודיהם במסלול להכשרת קארמה תרפיסטים, שהקורס לשחזור גלגולים מהווה חלק ממנה.

האם יש סכנה בשחזור גלגולים?

שחזור גלגולים נעשה באמצעות הרפייה עמוקה ולא באמצעות הפנוזה, כך שהמטופל יכול בכל שלב לפקוח את עיניו ולהפסיק את התהליך אם ירצה בכך. בשיטה אין כל סכנה, אך היות ומדובר בתחום טיפולי חשוב שתהליך הלימוד יונחה באופן אחראי על ידי מורה בעל ידע ונסיון. בתחום הרוחני רבים השרלטנים שלא הוכשרו כראוי ללמד אחרים, ולכן חשוב לברר מראש אצל מי אתם עתידים ללמוד, כדי לוודא שאתם בידיים אמינות וטובות.

מדוע ללמוד אצלנו?

המכללה ללימודים רוחניים היא בית הספר הראשון והמוביל בישראל המלמד שחזור גלגולים בשיטת הרטרו-הילינג. את המכללה הקים דר' ירון זפרן, מרצה בינלאומי וסופר רב מכר. דר' זפרן ידוע בקהילה הרוחנית כמורה של מורים, ולימד עד היום אלפי תלמידים. הקורס בנוי באופן שיטתי במיוחד, המוביל את התלמיד המתחיל באופן מסודר מעקרונות תורת הקארמה וגלגול הנשמות, דרך טכניקות בסיסיות של טיפול באמצעות שחזור גלגולים ועד לטכניקות מתקדמות של רטרו-הילינג, שחזור גלגולים זוגי, וטכניקות המשלבות שחזור גלגולים עם תקשור.

המכללה ללימודים רוחניים היא בית הספר היחיד בישראל שההכשרה המקצועית שהוא מקנה מוכרת ע"י הארגון המטאפיסי העולמי.

מי מנחה את הקורס?

מורי המכללה הם נבחרת יחודית, המורכבת מהמורים המקצועיים ביותר בישראל, כולם מטפלים מוכשרים בשחזור גלגולים, שנבחרו בקפידה רבה על בסיס ידע מקצועי נרחב, נסיון מתאים ויכולת הוראה, עברו התמחות אישית אצל דר' ירון זפרן והוסמכו ללמד נושא זה.

מי מפקח על התכנים?

המנהל המקצועי של הקורס הוא דר' ירון זפרן, שהתמחה בשחזור גלגולים בארה"ב, והכשיר חלק גדול מן העוסקים בתחום זה בישראל. הקורס שיצר מבוסס על שנות נסיונו הרבות כמטפל וכמורה. הוא מפקח באופן אישי על כל קורס, ואחראי לכל התכנים הנלמדים. הוא כתב את חומרי הלימוד שיחולקו בקורס, והקליט את המדיטציות בדיסק שתקבלו.

האם יש הטבות לתלמידי המכללה?

אנחנו מטפחים את התלמידים שלנו כחברים במשפחה הרוחנית המורחבת שלנו, ומעניקים להם הטבות מיוחדות. הנה כמה מההטבות המיוחדות לתלמידינו:

1.      תלמידי הקורס יקבלו חוברת קורס מפורטת, עם חומרים כתובים מאת דר' ירון זפרן, ותקצירי כל המדיטציות והתהליכים הנלמדים

2.      המשתתפים יקבלו לאורך הקורס לינקים להקלטות של המדיטציות הנלמדות בקורס, הכוללות תהליכי תקשור מונחים שיאפשרו תרגול עצמי

3.      בתחילת הקורס תקבלו קוד גישה לפורום קארמה תרפיה, המיועד רק לתלמידי המכללה, בו יענו מורי המכללה על שאלות אישיות. בוגרי המכללה מוזמנים להמשיך להעזר בפורום גם לאחר סיום לימודיהם ללא כל הגבלה

4.      בסיום הקורס יקבלו כל הבוגרים תעודת השתתפות מטעם המכללה ללימודים רוחניים. המעוניינים לעסוק בשחזור גלגולים כמקצוע ולקבל תעודה מקצועית, נדרשים להשלים לימודיהם במסלול להכשרת קארמה תרפיסטים, שהקורס לשחזור גלגולים מהווה חלק ממנה.

5.      לתלמידינו ניתנת זכאות להשתתף באופן חוזר בקורס זה ללא כל תשלום, על בסיס מקום פנוי (פרטים מלאים בטלפון)

6.      כל בוגרי הקורס יתקבלו כחברים ב"מועדון בוגרי המכללה", ויקבלו הזמנות להרצאות, סדנאות רוחניות ותרגולים – בחינם או במחיר סימלי.

7.      תלמידים זכאים למלגות והנחות בהרשמתם לקורסים נוספים במכללה במסגרת התוכנית לקארמה תרפיה.

8.      בוגרי המסלול לקארמה תרפיה יקבלו דף משלהם באתר המכללה עם פרטיהם האישיים, המהווה כרטיס ביקור ופרסום אינטרנטי, וכולל המלצה של דר' ירון זפרן, וכן כלים נוספים להקמת פרקטיקה עצמאית כמטפלים.

מה מספרים בוגרי הקורס?

אנו מקבלים מאות משובים נפלאים ומחממי לב מבוגרי הקורס. הנה כמה ציטוטים ממשובים לדוגמא:

" הייתי בטיפולים ע"י טובי הפסיכולוגים שלא הצליחו לעזור לי להתמודד עם הקשיים. היום בזכות הקורס אני כבר במקום אחר, חזקה יותר, שלמה יותר, מבינה יותר וחיה. לדר' ירון וצוות המדריכים המדהימים של המכללה המשיכו להדריך ולטפל באנשים שכל כך זקוקים לכם כדי להמשיך בחיים מאושרים " 

ריקי רובין, נתניה

" אני מודה ליקום שהביא אותי למכללה הרוחנית של דר' ירון זפרן. לא הגעתי לכאן סתם. עברתי כאן תהליך מדהים של התקלפות השכבות וכניסה לרבדים הכי עמוקים שהיו סגורים אצלי בתיבה. הם נפתחו לאט לאט והביאו עימם סליחה מחילה וריפוי. נתראה בקורסים הבאים "

חיה גבאי, ירושלים

" בתחילת הקורס הייתי קצת חשדנית כלפי דרך הטיפול הזאת (שחזור גלגולים). היום אני מכירה בעוצמות שלה וביכולת שלה להביא לשינוי מהיר בחיי אנשים. התנסיתי בחוויות מדהימות בקורס הזה " 

מיכל שוורץ, נס ציונה

" קורס שחזור גלגולים היה עבורי נקודת מפנה בהסתכלות על חיי. אני מודה לכם על קורס שופע בידע, בחכמה בסובלנות ובאהבה אין סופית "

אסנת שוורץ, נופית

" בזכות הכלים שקיבלתי מכם, אני יותר חזק ובטוח בעצמי כמטפל וכאדם. אין מילים להביע את הערכתי העמוקה "

אייל אושרוביץ, ראשון לציון

לקריאת מאמרים בנושא ומשובים נוספים מבוגרי קורס שחזור גלגולים

 

פרטים על הקורס הקרוב

בתל אביב – הקורס שנפתח החודש בימי ג' כבר מלא!  הנה מועדי הקורסים הבאים:

קורס בוקר - יפתח ביום שישי 28.7.17, בשעות 9:00-12:00 . משך הקורס  15 שבועות בסה"כ.

קורס ערב - יפתח בקרוב ביום ב', בשעות 17:30-20:30משך הקורס  15 שבועות בסה"כ.

הקורסים נערכים בבית המכללה ללימודים רוחניים, רחוב החשמל 18, ת"א (יש תחבורה ציבורית נוחה וחניון צמוד).

בחיפה - הקורס הבא יפתח ביום א', בשעות 17:30-20:30. משך הקורס 15 שבועות בסה"כ.

הקורס נערך בבית אבא חושי, רחוב אבא הלל סילבר 71, נוה שאנן, חיפה.

לפרטים נוספים והרשמה

צרו קשר עם משרד המכללה, בטלפון 03-5660066

עיצוב ופיתוח:

(Dr. Yaron Zafran) כל הזכויות שמורות © דר' ירון זפרן