וידאו

דר' ירון זפרן מספר על הקורס לשחזור גלגולים

שחזור גלגולים לבירור היעוד ותיקון הקארמה

בירור היעוד הרוחני ותיקון הקארמה באמצעות רטרו-הילינג

 

כיצד תדעו האם חייתם כבר פעם?

במידה ועניתם תשובה חיובית על לפחות אחת מהשאלות הללו, שווה לכם להמשיך לקרא…

האם קיימים גלגולים קודמים?

יש כיום הוכחות מחקריות לקיומם של גלגולי נשמות (לדוגמא, מחקרו הידוע של הפסיכיאטר פרופ' איאן סטיבנסון מאוניברסיטת וירג'יניה בארצות הברית, שמצא הוכחות לאמיתותם ההסטורית של סיפורים שסיפרו ילדים שחקר על גלגוליהם הקודמים). אנחנו עדים לסיפורים מרתקים על גלגול נשמות גם אצל שכנינו הדרוזים, שמביאים הוכחות מרשימות לכך, וגם ממקורותינו שלנו: תורת הקבלה מכירה בגלגול נשמות ועוסקת בהרחבה בנושא זה.

מהו שחזור גלגולים?

שחזור גלגולים היא טכניקה המהווה פריצת דרך רוחנית! היא מאפשרת בירור מעמיק של המקור לבעיות עכשוויות בכל תחום שהוא, ותיקון קארמה שלילית באמצעות שיטות רבות עוצמה של רטרו-הילינג.

שחזור גלגולים יכול לסייע בבעיות מסוגים שונים: בזוגיות, ביחסים עם ילדים או הורים, בקידום קריירה תקועה או תקיעות כלכלית, בבעיות בריאות, בחיזוק הבטחון והיכולת האישית, בהאצת ההתפתחות האישית והרוחנית ועוד.
הטכניקה מאפשרת לא רק לעזור לעצמנו, אלא גם לטפל באחרים: עוד ועוד פסיכולוגים מאמצים את השיטה לאחר שצפו בתוצאותיה המהפכניות לפתור לפתור בעיות להם טיפול פסיכולוגי רגיל לא הועיל, ובזמן קצר בהרבה.

למי מיועד הקורס לשחזור גלגולים?

הקורס שיצר דר' ירון זפרן, ממובילי התחום בעולם, מיועד בראש ובראשונה לאנשים המעוניינים לחוות גלגולים קודמים, ולחקור את ההסטוריה של הנשמה שלהם. במהלך הקורס תערכו שחזורי גלגולים רבים, ותתקנו את הקארמה שלכם באמצעות טכניקות המכונות "רטרו-הילינג". הקסם שבשחזור גלגולים הוא שבעקבות הטיפול מצבכם בחיים העכשוויים ישתפר באורח פלא, וללא מאמץ.

 

מה מטרות הקורס?

      להכיר את תורת הגלגולים ועקרונות הקארמה, ולהבין טוב יותר את יעודנו בחיים הנוכחיים

      להתנסות בשחזור גלגולים בעצמנו, לשיפור חיינו העכשויים בכל תחומי החיים ולהאצת התפתחותנו הרוחנית

      ללמוד לטפל באחרים באמצעות שחזור גלגולים על מנת לעזור להם לשפר את חייהם ולממש את היעוד שלהם

מה קורה במפגשים?

בקורס תעברו תהליך אישי מרתק ומשנה חיים. אתם תבינו טוב יותר את נסיבות חייכם ואת בחירות הנשמה שלכם, ותטפלו בבעיות בחיים הנוכחיים. תלמדו טכניקות של תיקון קארמה, ותנקו קארמה שלילית שאתם נושאים איתכם גלגולים רבים ושמונעת מכם את מימוש הפוטנציאל המלא שלכם. בנוסף, תכירו טכניקות מתקדמות של שחזור גלגולים, כולל שחזור דרך הגוף וטכניקה מרתקת בשם "קריאת נשמה", בה אנו מתבוננים על אדם אחר בעיניים פקוחות ורואים אותו משתנה לנגד עיננו למי שהיה בגלגולו הקודם!
בנוסף לנושאים שנלמד, כגון פתיחת חסימות בטיפול או שיטות של רטרו-הילינג, נתנסה בכל שעור בשחזור גלגול, לפעמים כהדגמה של המורה על אחד המשתתפים, לעיתים כשחזור קבוצתי, ולפעמים בזוגות – כמטופלים או כמטפלים.

מה תוכנית הלימודים?

      תרגילי הכנה לעבודה על-חושית: הרפיה, יצירת הגנות, ושימוש בדמיון מודרך

      חיבור למדריך הרוחני שלנו באמצעות מסע אסטרלי אל "היכל הזכרונות", לקבלת הכוונה רוחנית

      שחזור גלגולים קודמים להשתחררות מארועי העבר ובריאת העתיד הרצוי לנו ע"י טיהור קארמה שלילית

      טיפול בבעיות נוכחיות בתחומי הבריאות, זוגיות, קריירה ועוד ע"י שחזור טראומות מגלגולים קודמים שגרמו לבעיות העכשוויות, ותיקון שלהם באמצעות טכניקות של "רטרו-הילינג" לשיפור חיינו בהווה.

      שיטות לפתיחת חסימות אנרגטיות המונעות מאיתנו עזרה לעצמנו ומימוש הפוטנציאל הרוחני המלא.

      "קריאת נשמה" בשיטה עתיקה, המאפשרת לראות בעיניים פקוחות את דמותו של האדם שמולנו משתנה למי שהיה בגלגולו הקודם, ולהעביר לו מסרים מהמימד האחר דרך תיקשור.

      לימוד והתנסות במגוון שיטות לשחזור גלגולים, כולל: שיטת חבל הזהב, ההיכל השמימי ושיטת הגשר.

      הקורס ישלב הדגמות טיפולים ע"י המורה, וילווה בעבודה מעשית רבה בה נתנסה כמטופלים וכמטפלים.

מה יקנה לכם הקורס?

מטרת הקורס לפתור בעיות בחיים העכשווים, ובמקביל להבין את יעודכם הרוחני ולקדם את מימושו. התהליך האישי שתעבור בקורס יהיה משמעותי ומהפכני. אנשים מדווחים שנכנסו לקורס אדם אחד ויצאו אדם אחר!
במקביל לתהליך האישי שתעברו, תלמדו לטפל גם באחרים באמצעות שחזור גלגולים על מנת לעזור להם לשפר את חייהם ולממש את יעודם.

משתתפי הקורס יקבלו חוברת קורס הכוללת ידע בנושאי גלגול נשמות ושחזור גלגולים ותשובות לשאלות, וכן תקצירי הטכניקות הנלמדות בקורס.

בסיום הקורס יקבלו כל הבוגרים תעודת השתתפות מטעם המכללה ללימודים רוחניים. המעוניינים לעסוק בשחזור גלגולים כמקצוע ולקבל תעודה מקצועית, נדרשים להשלים לימודיהם במסלול להכשרת קארמה תרפיסטים, שהקורס לשחזור גלגולים מהווה חלק ממנה.

האם יש סכנה בשחזור גלגולים?

שחזור גלגולים נעשה באמצעות הרפייה עמוקה ולא באמצעות הפנוזה, כך שהמטופל יכול בכל שלב לפקוח את עיניו ולהפסיק את התהליך אם ירצה בכך. בשיטה אין כל סכנה, אך היות ומדובר בתחום טיפולי חשוב שתהליך הלימוד יונחה באופן אחראי על ידי מורה בעל ידע ונסיון. בתחום הרוחני רבים השרלטנים שלא הוכשרו כראוי ללמד אחרים, ולכן חשוב לברר מראש אצל מי אתם עתידים ללמוד, כדי לוודא שאתם בידיים אמינות וטובות.

מי מנחה את הקורס?

המנהל המקצועי של הקורס הוא דר' ירון זפרן, שהתמחה בשחזור גלגולים בארה"ב, והכשיר חלק גדול מן העוסקים בתחום זה בישראל. הקורס שיצר מבוסס על שנות נסיונו הרבות כמטפל וכמורה. הוא מפקח באופן אישי על כל קורס, ואחראי לכל התכנים הנלמדים. הוא גם כתב את חומרי הלימוד שיחולקו בקורס.

מורי המכללה הם נבחרת יחודית, המורכבת מהמורים המקצועיים ביותר בישראל, כולם מטפלים מוכשרים בשחזור גלגולים, שנבחרו בקפידה רבה על בסיס ידע מקצועי נרחב, נסיון מתאים ויכולת הוראה, עברו התמחות אישית אצל דר' ירון זפרן והוסמכו ללמד נושא זה.

לפרטים נוספים על צוות ההוראה במכללה – היכנסו לכאן

מדוע ללמוד אצלנו?

בתחום הרוחני רבים השרלטנים שלא הוכשרו כראוי ללמד אחרים, ולכן חשוב לברר מראש אצל מי אתם עתידים ללמוד, כדי לוודא שאתם בידיים אמינות וטובות. המכללה ללימודים רוחניים היא בית הספר הראשון והמוביל מסוגו בישראל. את המכללה הקים דר' ירון זפרן, העוסק באומנויות הרוח כבר מעל 30 שנים. דר' זפרן הוא מרצה בינלאומי וסופר רב מכר, הידוע בקהילה הרוחנית כמורה של מורים, ולימד עד היום אלפי תלמידים.
כמו כן, המכללה ללימודים רוחניים היא בית הספר היחיד בישראל שהוכר ע"י הארגון המטאפיסי העולמי!

כדי להבין מדוע המכללה ללימודים רוחניים היא בית הספר המוביל מסוגו בישראל – הכנסו לכאן

הטבות וצ'ופרים לתלמידי המכללה:

אנחנו מטפחים את התלמידים שלנו כחברים במשפחה הרוחנית המורחבת שלנו, ומעניקים להם הטבות מיוחדות. הנה כמה מההטבות המיוחדות לתלמידינו:

1.      תלמידי הקורס יקבלו חוברת קורס מפורטת, עם חומרים כתובים מאת דר' ירון זפרן, ותקצירי כל המדיטציות והתהליכים הנלמדים

2.      המשתתפים יקבלו לאורך הקורס לינקים להקלטות של המדיטציות הנלמדות בקורס, הכוללות תהליכי תקשור מונחים שיאפשרו תרגול עצמי

3.      בתחילת הקורס תקבלו קוד גישה לפורום קארמה תרפיה, המיועד רק לתלמידי המכללה, בו יענו מורי המכללה על שאלות אישיות. בוגרי המכללה מוזמנים להמשיך להעזר בפורום גם לאחר סיום לימודיהם ללא כל הגבלה

4.      בסיום הקורס יקבלו כל הבוגרים תעודת השתתפות מטעם המכללה ללימודים רוחניים. המעוניינים לעסוק בשחזור גלגולים כמקצוע ולקבל תעודה מקצועית, נדרשים להשלים לימודיהם במסלול להכשרת קארמה תרפיסטים, שהקורס לשחזור גלגולים מהווה חלק ממנה.

5.      לתלמידינו ניתנת זכאות להשתתף באופן חוזר בקורס זה ללא כל תשלום, על בסיס מקום פנוי (פרטים מלאים בטלפון)

6.      כל בוגרי הקורס יתקבלו כחברים ב"מועדון בוגרי המכללה", ויקבלו הזמנות להרצאות, סדנאות רוחניות ותרגולים – בחינם או במחיר סימלי.

7.      תלמידים זכאים למלגות והנחות בהרשמתם לקורסים נוספים במכללה במסגרת התוכנית לקארמה תרפיה.

8.      בוגרי המסלול לקארמה תרפיה יקבלו דף משלהם באתר המכללה עם פרטיהם האישיים, המהווה כרטיס ביקור ופרסום אינטרנטי, וכולל המלצה של דר' ירון זפרן, וכן כלים נוספים להקמת פרקטיקה עצמאית כמטפלים.

קראו במכתבי ההערכה לדוגמא של כמה מאלפי התלמידים שלמדו אצלנו ב- 20 השנים האחרונות…

"אני מודה מקרב לב על קורס מקסים, מובנה נדבך על נדבך, רוחני מאוד ויחד עם זאת מעשי. כמו בקורסים הקודמים אני יוצאת ממנו שונה מכפי שנכנסתי אליו, וזה לא מובן מאליו כלל וכלל…"  עו"ד מירה דרור שמי, תל אביב

"לפני שנתיים… נפטר באופן פתאומי בן זוגי, אדם צעיר, בריא, חברי הטוב ביותר, האדם שאהבתי, שיחד יצרנו משפחה מקסימה וזוגיות נפלא שנמשכה 25 שנה… במהלך שנה וחצי עברתי שיחות/טיפולים ע"י טובי הפסיכולוגים שלא הצליחו לעזור לי להתמודד עם הקשיים…  הגעתי למכללה ללימודים רוחניים בניהולו של ד"ר זפרן… היום בזכות הקורס אני כבר במקום אחר, חזקה יותר, שלמה יותר, מבינה יותר וחיה… לד"ר ירון וצוות המדריכים המדהימים של המכללה המשיכו להדריך ולטפל באנשים שכל כך זקוקים לכם כדי להמשייך בחיים מאושרים."   ריקי רובין, נתניה

"ירון, כל המילים שבעולם לא יצליחו לתאר את גודל התודה וההערכה שאנצור לך לעד. היית לי כמאסטר אשר פתח עבורי את השער למימוש יעודי!… הדגש הגדול מבחינתי זו דרכך היחודית והאיכותית להעביר את הידע המורחב והמעמיק בעוצמה, שלווה, מקצועיות, צניעות וסבלנות. ועל כך תבורך…"      ציפי קרמר, חיפה

"השתתפתי בעבר בסדנאות שונות, אבל חוויה כה חזקה כמו שחוויתי…לא חוויתי זמן רב! הקורס היה מובנה בצורה חכמה, וניכר שהשקעת מחשבה רבה בהכנתו. התהליך עבד לעומק ונגע במקומות עמוקים ביותר"    אדריכלית טלי קדר, הוד השרון

"רציתי להודות לך על הקורס הנפלא, שפתח לי זוית ראיה נוספת לחיים, ומקור כוח נוסף. כל התהליך אתך היה בשבילי מקור של עוצמה… אתה מדהים בעוצמות שלך וביכולת ההוראה שלך. כן ירבו מורים כמוך. היית עבורי המורה הנכון בזמן הנכון – פשוט חוייה."   עו"ד שרית פישל, תל אביב

"הקורס מדהים, והועבר ברגישות, חוכמה, אהבה עצומה רוך. כל הכבוד לכם! השינוי שחל בי מאז שאני במכללה הוא מעבר לכל הבנה הגיונית. תודה, תודה, תודה. "   דיאנה עפר, ראש העין

"קורס חוויתי, כייפי, מעשיר ומעצים, שסייע לי להתמודד עם בעיות ואתגרים אישיים…הוא בין הקורסים הבודדים שמאפשרים ללמוד רוחניות במובן הפרקטי, המעשי והיום-יומי, תוך כדי התפתחות אישית וקבלת כלים מעשיים. מגיע לכל הצוות את כל הקרדיט והמחמאות. המשיכו כך!"     עידו אלעזר, רמת גן

"הקורס היה מעניין ועמוק ביותר, במיוחד כשאני משווה לקורסים אחרים בו אנשים שאני מכירה משתתפים. הטוב בו שהוא נתן כלים רבים, מגוונים מאוד, אבל לא הסתפק בכלים הרגילים אלא גם בעמוקים שמקשרים בין הלב לראש, לתת המודע…חשיבות גדול היתה להתנסות של כל כלי על עצמנו… הקבוצה כללה אנשים יוצאי דופן לטעמי, מיוחדים מאוד, פתוחים ומקרינים אנרגיה נפלאה… תודה רבה על חוויה מדהימה ומעצימה ביותר"    רויטל רוה, שוהם

"קורס זה הוא הרביעי שלי אצלכם. עשיתי אותם ברצף מתוך דחף והתרגשות. עברתי טראנספורמציה. תפיסת העולם שלי השתנתה כליל. אני מברכת על שהגעתי לכאן… העיקר והטפל בחיי השתנו. התקשורת שלי עם עצמי ועם הסביבה השתנתה… אני לא אותו אדם שהתחלתי לפני שנה וחצי. תודה רבה הן מילים קטנות לבטא את הערכתי, תודתי והתרגשותי. תבורכו."   לאה שמש, תל אביב

"האם הקורס ענה על ציפיותיי? לא, הוא עלה על כך. זה היה הרבה מעבר לקורס… באתי לכאן אדם אחד, ואני הולכת אדם אחר, טוב יותר, מודע יותר, יכול יותר, מאמין יותר, אוהב יותר, הכל – יותר… תודה לכם על החוויה המעצימה, תודה על הידע, תודה על הדרך בה קיבלנו אותה. באהבה גדולה!"   פלורה דה לה ראה, לוד

לקריאת משובים נוספים (כולל צפייה במכתבים המקוריים) – ליחצו כאן

פרטים על הקורס הקרוב

בתל אביב – הקורס שנפתח החודש בימי ב' כבר מלא!  הנה מועדי הקורסים הבאים:

קורס בוקר -נפתח ביום שישי 5.10.18, בשעות 9:00-12:00הקורס יתקיים אחת לשבוע במשך 15 שבועות. אפשר עדיין להצטרף לקורס זה!

קורס ערב - יפתח בקרוב ביום ב', בשעות 17:30-20:30 . הקורס יתקיים אחת לשבוע במשך 15 שבועות.

הקורסים נערכים בבית המכללה ללימודים רוחניים, רחוב החשמל 18, ת"א (יש תחבורה ציבורית נוחה וחניון צמוד).

בחיפה - הקורס הבא יפתח ביום ד' 14.11.18, בשעות 17:30-20:30. משך הקורס 15 שבועות.

הקורס נערך בבית אבא חושי, רחוב אבא הלל סילבר 71, נוה שאנן, חיפה.

לפרטים נוספים והרשמה

מלאו את הטופס כאן, או התקשרו אלינו בכל זמן (24 שעות ביממה) לטלפון 03-5660066

 

יש לי מתנה עבורך!

קבלו קורס מצולם במתנה בנושא גלגול נשמות ושחזור גלגולים, בהנחיית דר' ירון זפרן. לקבלת המתנה היכנסו לכאן

עיצוב ופיתוח:

(Dr. Yaron Zafran) כל הזכויות שמורות © דר' ירון זפרן