סדנת ריפוי נשמה

חיבור מחדש אל שורש הנשמה וריפוי הילד הפנימי

האם את/ה:

אם ענית "כן" על אחת או יותר מהשאלות שלמעלה, יתכן שהתנתקת משורש הנשמה שלך!

כיצד זה קרה לך?

כשהגענו אל העולם היינו עדיין ישויות רוחניות, המחוברות אל היעוד שלנו, וביקשנו לממש את עצמנו כפי שאנו. אך ההורים, המשפחה, המורים והתרבות אליה נולדנו – דרשו מאיתנו להתאים את עצמנו אל דרישותיהם וצרכיהם, דבר שלא תאם בהכרח את יעוד הנשמה שלנו. דרך הזדהות עם הרצונות של האחרים במקום עם שלנו, הלכה הנשמה שלנו ואיבדה בהדרגה את זהותה היחודית, ואת החיבור לניצוץ האלוהי עימו באנו לעולם.
בסדנא זו נפגוש את הנשמה שלנו בצורתה הטהורה ביותר, ונתחבר אליה מחדש. התהליכים שנעבור יעזרו לנו להסיר את ההתניות השגויות שאימצנו לאורך הדרך בשל צרכי הסביבה שבה גדלנו, כגון – צורך לרצות אחרים, רצון לקבל אישור או להיות נאהבים ומקובלים. באמצעות טכניקות של דמיון מודרך, כתיבה אינטואיטיבית, אפירמציות, "צעידת מלאכים" ועוד – נפגוש את הילד הפלאי שבתוכנו, שיזכיר לנו את תמצית מהותנו האלוהית, ושבאמצעות המפגש עימו נוכל לחזור ולהיות מי שהיינו אמורים להיות, ולהיזכר במה שבאנו לעשות כאן. כך נגלה מחדש את נתיב הנשמה שלנו, ונתחבר אל מקורות העוצמה העמוקים שלנו.

למי מתאימה הסדנא?

הסדנא מתאימה לאנשים המצויים על נתיב של התפתחות אישית ורוחנית. אין צורך ברקע או נסיון קודם, רק בסקרנות אמיתית לגבי עצמנו ולגבי אחרים, ומוכנות לעבור חוויה משנת חיים, הכוללת רכישת כלים ממשיים לריפוי, העצמה והגשמה עצמית, כלים שיאפשרו לנו להשיל אחת ולתמיד את המעצורים המונעים מאיתנו חיים של אהבה לעצמנו ולאחרים, מימוש עצמי ומקצועי, ולקיחת ההגה של ספינת חיינו בחזרה אל ידינו.

מי המנחה?

מנחה הסדנא הוא דר' ירון זפרן, מנהל המכללה ללימודים רוחניים, בית הספר המוביל מסוגו בישראל.
ירון הוא מורה רוחני, פסיכותרפיסט ומנחה קבוצות להתפתחות אישית ורוחנית מעל 20 שנים.
ירון הוא המרצה הבכיר בתוכנית להכשרת פסיכותרפיסטים בגישה רוחנית במכללה. הוא כתב שלושה ספרים רבי מכר, הגיש סדרה טלויזיה משלו, ומייצג את ישראל בכנסים רוחניים ברחבי העולם.

פרטים לגבי הקורס הקרוב:

מתי: הסדנא תערך ביום שלישי ותמשיך ביום רביעי, בשעות 9:00-16:00 (בשני הימים).

היכן: בבית המכללה ללימודים רוחניים, רחוב החשמל 18 (בניין המכללה למינהל), קומה 7, תל אביב.

לפרטים נוספים והרשמה: צרו קשר עם משרד המכללה, בטלפון 03-5660066.

עיצוב ופיתוח:

(Dr. Yaron Zafran) כל הזכויות שמורות © דר' ירון זפרן