וידאו

דר' ירון זפרן מסביר על קורס מסע הנשמות

מסע הנשמות: החיים בין גלגולים ונשמות תאומות

שחזור החיים בין הגלגולים, תיקשור עם נשמות תאומות ובחירת הקארמה

בתקופת שהותה של הנשמה שלנו במימד הרוחני, בין הגלגולים, עסקנו בהפנמת הגלגול הקודם ובחירת הגלגול הבא. בין הגלגולים פגשנו את משפחתנו הקוסמית ואת מדריכינו הרוחניים, וקבענו את הקארמה שלנו ואת יעודנו הרוחני. זהו מסע הנשמות !

בקורס זה נלמד כיצד לשחזר את קיומנו בין הגלגולים, ודרך כך נבין את חיינו בגלגול זה טוב יותר. דרך תיקשור נלמד להקל על ההתמודדויות שלנו ברובד הפיסי, ולהפיק מחיינו את המיטב.

בין נושאי הקורס

מה עוד מקבלים במסגרת הקורס

אנחנו מטפחים את התלמידים שלנו כחברים במשפחה הרוחנית המורחבת שלנו, ומעניקים להם הטבות מיוחדות. הנה כמה מההטבות המיוחדות לתלמידינו:

1.      המשתתפים יקבלו לאורך הקורס לינקים להקלטות של המדיטציות הנלמדות בקורס, הכוללות תהליכים מונחים של מסע הנשמות שיאפשרו תרגול עצמי

2.      בתחילת הקורס תקבלו קוד גישה לפורום קארמה תרפיה, המיועד רק לתלמידי המכללה, בו יענו מורי המכללה על שאלות אישיות. בוגרי המכללה מוזמנים להמשיך להעזר בפורום גם לאחר סיום לימודיהם ללא כל הגבלה.

3.      בסיום הקורס יקבלו כל הבוגרים תעודת השתתפות מטעם המכללה ללימודים רוחניים. המעוניינים לעסוק בשחזור החיים שבין הגלגולים כמקצוע ולקבל תעודה מקצועית, נדרשים להשלים לימודיהם במסלול לקארמה תרפיה, שהקורס מסע הנשמות מהווה חלק ממנה.

4.      לתלמידינו ניתנת זכאות להשתתף באופן חוזר בקורס זה ללא כל תשלום, על בסיס מקום פנוי (פרטים מלאים בטלפון)

5.      כל בוגרי הקורס יתקבלו כחברים ב"מועדון בוגרי המכללה", ויקבלו הזמנות להרצאות, סדנאות רוחניות, ותרגולים – בחינם או במחיר סימלי.

6.      תלמידים זכאים למלגות והנחות בהרשמתם לקורסים נוספים במכללה במסגרת התוכנית לקארמה תרפיה.

7.      בוגרי המסלול לקארמה תרפיה יקבלו דף משלהם באתר המכללה עם פרטיהם האישיים, המהווה כרטיס ביקור ופרסום אינטרנטי, וכולל המלצה של דר' ירון זפרן, וכן כלים נוספים להקמת פרקטיקה עצמאית כמטפלים.

לקריאת מאמרים בנושא ומשובים של בוגרי קורס שחזור גלגולים

 

על המנחה

המנהל המקצועי של הקורס הוא דר´ ירון זפרן, מחבר ומרצה בינלאומי, הנחשב "מורה של מורים" בקהילה האלטרנטיבית וכמי שהכשיר חלק גדול מהעוסקים בתחום.

צוות המורים מורכב מן המורים המקצועיים ביותר בישראל. כולם מטפלים מוסמכים שנבחרו בקפידה רבה על בסיס ידע נרחב, נסיון מתאים ויכולת הוראה, עברו התמחות אישית אצל דר´ זפרן והוסמכו ללמד נושא זה.

המכללה ללימודים רוחניים היא בית הספר היחיד בישראל שההכשרה המקצועית שהוא מקנה מוכרת ע"י הארגון המטאפיסי העולמי.

 

פרטים על הקורס הקרוב

בתל אביב:     הקורס שנפתח החודש ביום ד' כבר מלא! קורס נוסף יפתח בקרוב בימי ג', בשעות 17:30-20:30, וימשך 10 שבועות בסה"כ.

                     הקורסים נערכים בבית המכללה ללימודים רוחניים, רחוב החשמל  18, תל אביב (יש תחבורה ציבורית נוחה וחניון צמוד).

בחיפה: הקורס יפתח בקרוב ביום א',  בשעות 17:30-20:30.  משך הקורס 10 שבועות בסה"כ.

הקורס נערך בבית אבא חושי, רחוב אבא הלל סילבר 71, נוה שאנן, חיפה.

 

לפרטים נוספים והרשמה

צרו קשר עם משרד המכללה, בטלפון 03-5660066

עיצוב ופיתוח:

(Dr. Yaron Zafran) כל הזכויות שמורות © דר' ירון זפרן