מכתבי תלמידים

ד"ר עדנה אנגל ירושלים

"

לאחר שנים של קורסים וסדנאות בהם הרגשתי את ההתפתחות הרוחנית והצמיחה, הרגשתי בסדנה זו מעין שחרור... עמוס בתובנות. כל נושא שהועלה בסדנא היה רלוונטי והגיע ישירות למקום הנכון. אני יכולה רק לשבח את ההוראה, את הצוות ואת התכנים, שמבחינתי היו מושלמים. האוירה היתה נהדרת והדינמיקה בין האנשים היתה נפלאה. הרבה תודות על חוויה יחודית שאני בטוחה שתהיה בעלת השפעה חזקה על חיי.

"

יואלה פוקס, קרית שאול

"

זו היתה חוויה מאלפת. הסדנא בנויה בצורה מושקעת ומפרה. אוירה של קבלה, תמיכה ושניתן לומר כל דבר. ההנחיה של ירון רגישה, מקצועית ונוגעת. לאחרי עבודה רוחנית והתפתחותית של שנים רבות, הרגשתי שמשהו לא רק נגע בי אלא אני ממש חשה תזוזה ופריצת דרך בעצמי. אני מרגישה שלא כמו בפרסומים הפעם באמת הושגו התוצאות שהובטחו. אני מרגישה שאני עכשיו במקום אחר, חזקה יותר, מחוברת יותר לעצמי האמיתי ומאמינה יותר בעצמי. מודה מאוד לירון

"

דבורי קיסרי, תל אביב

"

הקורס נגע במקומות שבדרך כלל הם טריטוריה פרטית. החוויה האישית שלי חזקה, מטלטלת ומרעננת כאחד. לקחתי איתי להמשך הדרך הרבה כוח וחוזק. תודה ענקית על ההקשבה, התמיכה, והאהבה הרבה שזרמה כאן.

"

יהלומית דאי, מודיעין

"

תודה מקרב לב, אני מוקסמת ונרגשת. אני חשה בשינויים שקורים לי, והם בזכותך, קורים ממקום נעים, מצמיח, מקבל, סולח, מעצים. אני בטוחה שעוד ניפגש. באהבה גדולה. 

"

טלי קהירי, רעננה

"

קורס מדהים ונוגע בנשמה! ירון חייבת להגיד לך באמת הצלת לי את החיים. תודה לך על הכל!! 

"

גלית מעוז, פתח תקוה

"הקורס היה עבורי חוויה מדהימה, מעצימה וחזקה מאד. קיבלתי המון ידע וכלים שישמשו אותי לכל החיים. עליתי בתדר וקיבלתי אינסוף אור, אהבה וריפוי. הקורס הוא המתנה הכי מדהימה שקיבלתי מזה זמן רב! ראייתי את החיים השתנתה מן הקצה אל הקצה. אני יוצאת מהקורס מחוזקת עם תחושה שאני לא לבד בעולם. אני כבר מחכה לקורס המתקדם!"

ענבר וליק, תל אביב

"חויה מדהימה!!! לפני שלושה ימים המילה רוחניות היוותה עבורי רצף אותיות חסרות משמעות. בשלושה ימים למדתי, ניסיתי, הבנתי, ראיתי וחויתי את משמעותה של מילה זו."

שני סופר, מודיעין

"הייתה לי חוויה אדירה! אחרי הקורס... אני מרגישה כל כך טוב עם עצמי. מאמינה בעצמי ובסובבים אותי. קיבלתי המון לחיי היום יום... אני מנתקת את עצמי מכבלים מיותרים לעבר ושומרת על האנרגיה שלי, ואני אפילו עוזרת לחברים שלי ולבני משפחתי עם הטכניקה שלמדתי."

מיכל דרורי, תל אביב

"הקורס היה מעולה!! קיבלתי המון ידע מעניין ומחזק לחיים, ואני מרגישה שנחשפתי לכלים שיכולים לעשות שינוי של ממש גם בי וגם בקרובים אליי! נהניתי במיוחד מתרגיל קריאת המלאכים. זה נפלא ומרגש לראות ולחוות את המלאכים ששומרים עלינו, וזה משהו שלא האמנתי לפני הקורס שאני מסוגלת לעשות. מחכה לקורס הבא!"

יפעת שי, מעלה אדומים

"סוף סוף קורס שמאגד בתוכו את הכל ועושה סדר. הרגשתי שהגעתי הביתה, לידע שחיכיתי לו הרבה זמן..."

איריס זיו, שוהם

"קורס מדהים, טכניקות חדשות ומעצימות באופן יוצא מן הכלל. 3 הימים של הקורס היו ימים מדהימים שעברו מהר ועם רצון עז להמשיך הלאה לקורסים הבאים. תודה רבה על ההזדמנות לקבל מתנה כזו."

אולגה לב, נתניה

"קיבלתי הרבה מעבר לצפוי. נהניתי מכל רגע... המון אינפורמציה וכלים מדהימים. הוראה מקצועית, איכפתית, אמפטית, עם המון ידע וחום. קורס מדהים. תודה."

ציפי לוי, מנחמיה

"חוויתי חוויה מדהימה... הגעתי הביתה עם תובנות, ויצאתי עם ארגז כלים לחיים!"

מור בן-דוד, קריות

"הקורס מדהים, מעצים ומרפא. על המון דברים שהיו חסרים לי כמטפלת קיבלתי כאן תשובות. הרגשתי שמצאתי כלי שאני אשתמש בו כמטפלת וגם על עצמי."

תמי קרן, רעננה

"האנרגיה, התוכן, אופן העברת החומר והמקצועיות עשו מהסוף שבוע הזה חוויה לכל החיים!"

מירי ש., תל אביב

"כשהגעתי לקורס מצב רוחי היה ירוד, הייתי בעיצומו של משבר פרידה מבן זוגי לחיים, ומחלת הקרוהן היתה פעילה מאוד וגם האסטמה לא מי יודע מה. נכון להיום, יש אהבה גדולה בחיי, תסמיני מחלת הקרוהן כמעט נעלמו כליל והאסטמה בשליטה. אני מציינת את זה כי בשבילי זה לחזור לחיים. ממצב של יאוש, סבל ודיכאון למצב של מלאות אהבה ובריאות."

גיל טטרו, תל אביב

"ירון היקר, מאוד נהניתי מהמפגש איתך ומהחוויה המיוחדת. בלי להשמע דרמטית מידי נראה לי שמשהו השתנה בי אתמול... אתה אדם מיוחד מאוד בעיניי, והשילוב שבך – בין אינטליגנציה ונשמה, רוך ומיקוד, קשב פתוח וגבולות – מקסים ומרגש..."

רינה כהן, רעננה

"אני רוצה להודות לך על הכבוד הגדול שנפל בחלקי להכיר אותך ולשאוב ממך כל-כך הרבה ידע כוח ושמחת חיים..."

לצפייה במכתב >>

אביבה דגני, חיפה

"לא רק הנפש יצאה נשכרת מחוויה מיוחדת זו, אלא גם הגוף. עוד באותו ערב הרגשתי הקלה רבה במחלת האסטמה. הריאות פשוט "נפתחו". הנשימה קלה ונינוחה ואינני מרגישה עוד צורך בטיפול יומיומי במשאפים..."

אילנית צ'אקי, גבעת שמואל

"אני מברכת על הקורס הזה שריגש אותי מאוד והעלה אותי בכמה רמות. מחכה לקורסים הבאים. תודה ענקית."

מיכל סימפלר, גדרה

"אחרי 3 קורסים אצלכם אין לי מילים רק להגיד שהתמזל מזלי ללמוד את כל לימודי הרוח עם המורים הטובים ביותר... היתה פה אנרגיה מדהימה שתחסר לי מאוד. כולם תרמו ללימוד שלי. התשובות שקיבלתי לא השאירו אצלי ספק או שאלה לא פתורה. הלוואי שהקורס לא היה נגמר..."

יפה טובול, ירושלים

"היה מעצים ברמות על. אני אישית עברתי חוויה יחודית... מרגישה מדהים, קשה להסביר במילים. ישר כוח!!!"

גיל מירן, גני הדר

"הקורס היה מעולה והכיל חומר רב מאוד! ההעברה נעשתה בצורה נפלאה עם כל האהבה והלב."

שושנה אלפסי, באר שבע

"הקורס היה ממש מלא בחוויות ובתוכן. נהניתי מכל רגע ומצפה לקורס הבא."

נאוה סופר, רמת גן

"היה נפלא וכיף אדיר! אני משתמשת בכלים שלמדנו המון, וזה ממלא אותי באנרגיה! לכל מי שאני פוגשת אני מספרת על החוויה המדהימה שעברתי. מתי הקורס הבא??"

יפה מרקוביץ, כפר סבא

"הקורס פתח לי דלתות שחשבתי שהיו סגורות בפני, תוך כדי התהליך עברתי ריפוי מדהים! הגעתי מפוחדת ולא מאמינה שאצליח לתקשר... והיום אני מתקשרת פשוט מדהים. אהבתי להיות בבית הספר הזה, יש בו אוירה של בית, תומך ובונה. היום אני מסתכלת בעיניים אחרות לגמרי על החיים..."

לצפייה במכתב >>

עו"ד מירה דרור שמי, תל אביב

"אני מודה מקרב לב... על קורס מקסים, מובנה נדבך על נדבך, רוחני מאוד ויחד עם זאת מעשי. כמו בקורסים הקודמים אני יוצאת ממנו שונה מכפי שנכנסתי אליו, וזה לא מובן מאליו כלל וכלל... אני חשה שעברתי שוב עליית מדרגה ממשית, ואני מודה לכם מאוד מאוד על כך."

לצפייה במכתב >>

הדסה בייקר, ירושלים

"הצטרפו לקורס בוקר של ריפוי בתקשור שתי חברות שלי מירושלים. שלושתנו נהנות, מוקסמות, מתמלאות ידע וכוחות, מתרגשות כל פעם מחדש... הלימודים מרתקים ואנו ממתינות ליום שני בשבוע..."

חיה גבאי, ירושלים

"אני מודה ליקום שהביא אותי למכללה הרוחנית של דר' ירון זפרן. לא הגעתי לכאן סתם... עברתי כאן תהליך מדהים של התקלפות השכבות וכניסה לרבדים הכי עמוקים שהיו סגורים אצלי בתיבה. הם נפתחו לאט לאט והביאו עימם סליחה מחילה וריפוי... נתראה בקורסים הבאים."

מיכל שוורץ, נס ציונה

"בתחילת הקורס הייתי קצת חשדנית כלפי השיטה. היום אני מכירה בעוצמות שלה וביכולת שלה להביא לשינוי מהיר בחיי אנשים. התנסיתי בחוויות מדהימות גם בקורס הזה וגם בקורס הקודם ריפוי בתקשור. אני מרגישה שזאת היתה שנה נפלאה."

ריקי רובין, נתניה

"לפני שנתיים... נפטר באופן פתאומי בן זוגי, אדם צעיר, בריא, חברי הטוב ביותר, האדם שאהבתי, שיחד יצרנו משפחה מקסימה וזוגיות נפלא שנמשכה 25 שנה... במהלך שנה וחצי עברתי שיחות/טיפולים ע"י טובי הפסיכולוגים שלא הצליחו לעזור לי להתמודד עם הקשיים... הגעתי למכללה ללימודים רוחניים בניהולו של ד"ר זפרן, נרשמתי לקורס של "גלגול נשמות"... היום בזכות הקורס אני כבר במקום אחר, חזקה יותר, שלמה יותר, מבינה יותר וחיה... לד"ר ירון וצוות המדריכים המדהימים של המכללה המשיכו להדריך ולטפל באנשים שכל כך זקוקים לכם כדי להמשייך בחיים מאושרים."

חנה מלכה, באר שבע

"לירון זפרן, נוכחותך המוארת מביאה עימה ידע וחוכמה רבה. בכל פעם שמסתיים שעור אני חשה חכמה יותר, שלמה יותר ומוארת יותר..."

לצפייה במכתב >>

דיאנה עפר, ראש העין

"הקורס מדהים, והועבר ברגישות, חוכמה, אהבה עצומה רוך... כל הכבוד לכם! השינוי בחל בי מאז שאני במכללה הזאת מעבר לכל הבנה הגיונית. תודה, תודה, תודה."

לצפייה במכתב >>

רויטל רוה, שוהם

"הקורס היה מעניין ועמוק ביותר, במיוחד כשאני משווה לקורסים אחרים בו אנשים שאני מכירה משתתפים. הטוב בו שהוא נתן כלים רבים, מגוונים מאוד, אבל לא הסתפק בכלים הרגילים אלא גם בעמוקים שמקשרים בין הלב לראש, לתת המודע...חשיבות גדול היתה להתנסות של כל כלי על עצמינו... הקבוצה כללה אנשים יוצאי דופן לטעמי, מיוחדים מאוד, פתוחים ומקרינים אנרגיה נפלאה... תודה רבה על חוויה מדהימה ומעצימה ביותר!"

פלורה דה-לה-ראה, לוד

"האם הקורס ענה על ציפיותיי? לא, הוא עלה על כך. זה היה הרבה מעבר לקורס... באתי לכאן אדם אחד, ואני הולכת אדם אחר, טוב יותר, מודע יותר, יכול יותר, מאמין יותר, אוהב יותר, הכל – יותר... תודה לכם על החוויה המעצימה, תודה על הידע, תודה על הדרך בה קיבלנו אותה. באהבה גדולה!"

לצפייה במכתב >>

שיינה מלנוב גולן, שערי תקוה

"כשהגעתי לקורס הייתי בחוסר אמון ובחוסר וודאות טוטלי. משעור לשעור... גיליתי את עצמי, יכולתי והרוך שבתוכי. מאדם ספקן הפכתי למאמינה גדולה וממליצה ענקית. המון המון תודה!"

לצפייה במכתב >>

רויטל אליהו, מגדל העמק

"השגתי את המטרה האימונית הראשונה (מציאת דירה) והשניה (בן זוג מתאים), ומקווה שהשלישית (קריירה מתאימה) בדרך... המורה מדהימה, מעבירה את הקורס בצורה מעניינת, מאתגרת, חוויתית, מעצימה... מחכה לקורס הבא."

שרון אביטל, ירושלים

"הגעתי לקורס על מנת לטפל בעצמי וכלל לא חשבתי שאוכל או אדע לטפל באחרים. היום אני מרגישה שטיפלתי בעצמי וגם יש לי בטחון ויכולת לטפל באחרים.... מתן מדהים!"

מיכל שוורץ, נס ציונה

"הקורס היה נפלא, מדהים, מעצים... אי אפשר להשאר במקום אחרי התהליכים שעוברים בקורס הזה... נותנים לך על מגש של זהב את כל העובדות הכי אמיתיות על החיים... עובדות שעוזרות לך לעבוד על עצמך וגם על המתאמנים שלך ולהתקדם קדימה."

מיכל רמרז, מודיעין

"הקורס היה מדהים... עברתי חוויות נהדרות... בבית הספר שלך יש אנרגיות קסומות. מאז שהתחלתי את דרכי פה... אני הרבה יותר מאושרת בחיי, וכמובן שהסובבים אותי נהנים מזה גם כן."

רויטל אליהו, מגדל העמק

"נהניתי מאוד, מבחינתי זו רק התחלת הלימוד. קיבלתי המון כלים ישומיים ותשובות לגבי עצמי... אין לי מילים לתאר את תודתי לשיטת הלימוד של המורה... לא יכולה לחשוב על מישהו אחר שיעביר לי את הכלים כמו שהיא מעבירה... תודה!"

לצפייה במכתב >>

עידו אלעזר, רמת גן

"קורס חוויתי, כייפי, מעשיר ומעצים, שסייע לי להתמודד עם בעיות ואתגרים אישיים...הוא בין הקורסים הבודדים שמאפשרים ללמוד רוחניות במובן הפרקטי, המעשי והיום-יומי, תוך כדי התפתחות אישית וקבלת כלים מעשיים. מגיע לכל הצוות את כל הקרדיט והמחמאות. המשיכו כך!"

ציפי קרמר, חיפה

"ירון, כל המילים שבעולם לא יצליחו לתאר את גודל התודה וההערכה שאנצור לך לעד. היית לי כמאסטר אשר פתח עבורי את השער למימוש יעודי!... הדגש הגדול מבחינתי זו דרכך היחודית והאיכותית להעביר את הידע המורחב והמעמיק בעוצמה, שלווה, מקצועיות, צניעות וסבלנות. ועל כך תבורך..."

לצפייה במכתב >>

זיוה רגב, מושב סתריה

"השתתפותי בקורס זה מהווה מפגש ראשוני עם התחום הרוחני. מפגש שהיה מלווה בחששות רבים... הקורס גרם לי להפתח להסתכלות אחרת ושונה על החיים... לא האמנתי ולא נתקלתי ביכולות מסוג זה בעבר...נהניתי מאוד מהאווירה, מהיחס בבית הספר, ונרשמתי גם לקורס שחזור גלגולים"

אסתי אשכנזי, רחובות

"סיימנו את הלימודים ואני מרגישה כבר חוסר... אני מתקשרת כמה שנים ולפעמים היה לי קשה להבין מה אני רואה... בקורס שלך למדתי והבנתי את רב הדברים, וזה עשה לי סדר... עכשיו מחכה לקורס הבא..."

אסתר הררי, חיפה

"גיליתי אישה מרתקת – המורה שלנו... עם המון ידע, סובלנות, חמלה והמון אהבה. היה לה תמיד זמן לכל אחד מאיתנו בלי יוצא מן הכלל..."

פנינה שטרית, חיפה

"המורה מרתקת, בעלת ידע רב ורוחנית מאוד. נהניתי מאוד מהשעורים איתה וללא ספק אמשיך בקורסים איתה."

קרן אלקובי, תל אביב

"שיניתי את הקארמה שלי שבלרצות אנשים אחרים ולחיות חיים לא מאושרים. התחלתי ללכת אחרי הלב שלי ולבחור בנתיבים שיעשו אותי מאושרת. חוויה משנת חיים!"

גילה בן דוד, רמת גן

"נהניתי מאוד במיוחד ממתן, מהיכולת הטיפולית שלו והיכולת האנליטית לסיטואציות. לטעמי הוא מטפל בחסד ומורה מעולה. מאוד נהניתי מהקורס."

שלומית לרנר, חיפה

"היה עוצמתי ומעצים... היום לפני שיצאתי מהבית הבנתי שאני יוצאת אדם מסויים וחוזרת אדם אחר."

רויטל טל מנדלבלט, רעננה

"החוויה היתה מ-ד-ה-י-מ-ה !!!... צברתי כאן חויות מדהימות שלבטח תמשכה ללוות אותי.  נפתח הצוהר להמשך התקדמותי הרוחנית..."

רחלי מנשה, ראשון לציון

"הקורס היה חוויה מדהימה מבחינתי ומאוד מרגשת. אני מרגישה שקיבלתי הרבה העצמה, הדרכה, ודחיפה קדימה לעבר הגשמת היעוד שלי. החוויות שעברנו במהלך המדיטציות היו פשוט עוצרות נשימה ומרגשות עד דמעות... היה לי לעונג, תודה רבה!"

לצפייה במכתב >>

אסתר ללזר, אורנית

"המורה היתה מקסימה והעבירה את החומר בצורה ברורה ומושלמת... נהניתי מאוד. אני חוזרת הביתה אחרי כל מפגש עם תובנות, הארה, ואנרגיות חיוביות ותמיד מצפה לשעור הבא."

ציפי טופז, מזכרת בתיה

"המורה העבירה את החומר בצורה יוצאת מן הכלל, המחישה את הנלמד על ידי דוגמאות נהדרות...עם הרבה חום אהבה ואכפתיות, וכולם שווים בעיניה."

סופיה פטר, יקנעם עילית

"נהניתי מאוד מאוד בסדנא... מאז הסדנא קורים לי דברים נפלאים, אני מלאת אנרגיה וחיונית... באמת הרגשתי שמתחילה עבורי תקופה חדשה ועוצמתית של לידה מחדש. מודה לירון הנפלא ולצוות הנהדר."

אדוה אבנרי, תל אביב

"אהבתי את הקורס על כל הבטיו. החל במורתנו הנפלאה, שהרצון שלה, האישיות שלה, הלב הרחב והנדיבות הם שהפכו את הקורס למעניין... ובהחלט מעניק כלי עבודה נהדרים ויעילים בעבודה עם מטופלים."

תמי דנה, חיפה

"מורתי היקרה, אני רוצה להודות לך על הזמן הנפלא שבילינו יחד בקורס שחזור גלגולים. היה תענוג לראות אותך מגיעה בכל יום ראשון עם חיוך על הפנים ושקט נפשי שהשליך על כולנו. העברת לנו את הידע הנרחב שיש לך בנעימות ובצניעות, עם המון סבלנות לשמוע ולהשמיע... לי פתחת את התיאבון לטעום עוד מאותם תחומים. מאחלת לך שתמשיכי להעשיר תלמידים נוספים, ולי אני מאחלת שנפגש בעתיד בקורסים נוספים."

לצפייה במכתב >>

אסנת שוורץ, נופית

"החיבור מהרגע הראשון... הביא עימו תובנות חדשות בנוגע לחיים, לאנשים סביבי, ולמהות הקשר עימם. אני שמחה שהיתה לי האפשרות ללמוד ולהתפתח לידע חדש"

אורין אסף, פתח תקוה

"קורס מאלף, חוויה מעצימה, מורים מדהימים... המדיטציה שמתן העביר הכניסה אותי לגלגול שלא הייתי יכולה להכנס אחרת... הקורס העצים את יכולותי ושינה אותי..."

אדוה אבנרי, תל אביב

"זהו אחד הקורסים הכי חוויתיים שעברתי... המורה מ-ד-ה-י-מ-ה!!! הלב הפתוח, הסבלנות והנתינה בשילוב חום אנושי ושפה עשירה ובהירה הפכו כל שעור לחוויה מעצימה."

יעל רם, כפר סבא

"היום בסיום הקורס אני מרגישה יותר שלמה עם עצמי, פחות מפחדת, מאמינה ביכולות ובכישורים שלי... המורה מדהימה, אותנטית, אמיתית ונהדרת! אני מרגישה שהגעתי "הביתה", הגעתי אל המקום הנכון לי! אמשיך קדימה בקורסים נוספים."

קובי גריל, נהריה

"החומר הועבר באופן ברור ומרתק... הקורס נתן לי כלים לעבוד כמטפל...המדיטציות וההפעלות היו מרתקות... נהניתי מכל רגע... אשמח להשתתף בקורס נוספים."

בנימין כהן, ירושלים

"קורס האימון הרוחני הוא אחת החוויות החשובות והמהנות שעברתי בחיי... הקורס הקנה לי המון כלים חדשים ויצירתיים שבהחלט העשירו את "ארגז הכלים" שלי והביאו להרבה שינויים בחיי האישיים... הקורס הפתיע מעבר לציפיות."

רוני פלך, קיבוץ גת

"הקורס היה מדהים, חוויתי חוויות מעצימות ומחזקות, קיבלתי אישור למה שאני צריכה לעשות בחיים... הקורס הקנה לי ללא שום ספק כלים לשימוש עצמי ולשימוש עם המתאמנים... הקבוצה היתה מצוינת, אנשים מדהימים."

מיכל גביש, ראשון לציון

"זאת ללא ספק היתה השנה המשמעותית ביותר עבורי. אני חושבת שאימון זה הקורס הכי טוב מבחינת ידע פרקטי ושימושי... מפרגנת על כל אחד מהכלים, מהסדר שהועברו, מצורת ההוראה..."

יעל רם, כפר סבא

"נהנתי מאוד מהקורס... החומר הועבר בצורה מעניינת וחוויתית...הקורס הקנה לי המון כלים לעבודה בשטח... היה לי ברור בדיוק עם איזה כלים ללכת לאימון הבא..."

לאה שמש, תל אביב

"קורס זה הוא הרביעי שלי אצלכם... עברתי טראנספורמציה. תפיסת העולם שלי השתנתה כליל. אני מברכת על שהגעתי לכאן... העיקר והטפל בחיי השתנו. התקשורת שלי עם עצמי ועם הסביבה השתנתה... אני לא אותו אדם שהתחלתי לפני שנה וחצי. תודה רבה הן מילים קטנות לבטא את הערכתי, תודתי והתרגשותי. תבורכו."

לצפייה במכתב >>

מירב ניוונהאוס, כרכור

"רציתי להגיד לך תודה ענקית על שאני מסיימת שנה בה נפתחה לי דרך חדשה... חשבתי בהתחלה שהנה אני עוברת שנה קשה ומתברר לי היום שזו היתה שנה נפלאה שקיבלתי ממש במתנה, בה נפתחה לי דרך חדשה ומאירה... והרבה בזכותך ובזכות הקורס תקשור עם מלאכים. מברכת אותך שהידע והחוויות שאתה מעניק להרבה אנשים יוקרנו אליך בחזרה בכל האור, החום והעוצמה."

לצפייה במכתב >>

רויטל רוה, שהם

"שמחה מעומק הלב ש"במקרה" הגעתי לכאן והמשכתי בכל המסלול. נפתח לי צוהר לידע, ליכולות, לקבלה ותובנות אינסופיות, לתהליך שהיה עמוק בתוכי ופרץ לי דרך. תודה על כל רגע."

לצפייה במכתב >>

אורה כבירי, תל אביב

"הרגשתי שהתפתחתי השנה במסלול קארמה תרפיה, וקשה לי להתנתק מהמסגרת החמה והתומכת של המכללה. טוב שנשארו עוד שני קורסים בעתיד..."

לצפייה במכתב >>

עדי יניב, חיפה

"לזכות היה לי ללמוד עם מורה מדהימה, חכמה, מכוונת ותומכת... אני מודה לה על הכל ומאושרת שהכרתי אדם יקר כמוה... הקורס היה עבורי חוויה מכוננת. עברתי תהליך פנימי עמוק."

רותי קרן מוסקוביץ, פתח תקוה

"כלי מדהים לטיפול אישי ולטיפול וסיוע לאנשים אחרים... לא היה רגע דל וכל שעור מלא אותי בידע..."

קארין זולר, באר שבע

"הקורס היה קסום, שרון מ-ק-ס-י-מ-ה ביותר, ברורה, מורה מעולה, שולטת בחומר, נעימה ומכבדת בקיצור – מושלמת..."

רחל אגם, רעננה

"תודה על נדיבותך ושפע האינפורמציה שהעברת בקורס. גישתך המקצועית הרצינות הניבו פירות... אני תקווה שתמשיך לתרום לאנושות בדרכיך היחודיות."

לצפייה במכתב >>

איילת סער, חיפה

"תודה! היה מדהים! תודה לירון על החומר, ולשרון על העברת החומר... מקצועי, מאורגן, חוויתי וכיף גדול. למדתי המון ובעיקר הוא הפך אצלי מ"זה נשמע נחמד" לפני, ל"רוצה לעבוד רק בזה" אחרי. תודה."

לצפייה במכתב >>

עפרה מורן, גדרה

"הקורס היה מאלף ביותר. שרון מורה בחסד יודעת להעביר את החומר נפלא... תודה על הכל עם הרבה אהבה"

זיוה שחר, יבנה

"נהניתי מאוד מאוד... מרגישה מועצמת, רמת התודעה עלתה... זה הקורס הראשון שהרגשתי בו המון פתיחות וקשר חזק ועוצמתי עם האחרים."

שרון בר, מגדל העמק

"בסופו של הקורס אני יכולה לומר ששוב בפעם המליון נהניתי מאוד מהסדנא ומהדרכתו של ירון שלא מאכזב. תודה. נפגש בקורסים הבאים!"

רוני שרגאי, קרית אונו

"ללא ספק זה היה הקורס המרגש, המעצים, היעיל, המפרה והמספק ביותר בו השתתפתי. המורה מדהימה! הקבוצה שזכינו להיות – מדהימה! האינטימיות, הפתיחות, התמיכה והקירבה שנוצרו הפכו את התהליך לעמוק ובעל ערך מוסף... כבר שבוע אני מסתובבת עם צער מתוק של סוף...תודה ענקית ואהבה עצומה..."

לצפייה במכתב >>

תמר עוזרי, כפר טרומן

"אמנם אני לא הראשונה ולא האחרונה, אבל אני מאוד רוצה להודות לשרון על כל אשר השקיעה ותרמה לי (וזה בהחלט המון) במשך כל זמן הקורס. שרון המופלאה! תודה לך ירון על הכל"

אתי ברמי, ראשון לציון

"הדרך שאתה מעביר את הסדנא, תחושת החום והבטחון, השלווה שאתה מקרין חדרו עמוק לתוך הנשמה..."

לאה לביא, קיבוץ יגור

"זאת היתה חוויה אמיתית, לפגוש ולהכיר אדם כמוך, שכל כולו אהבה ונתינה לבני אדם... נוצרת אותך בליבי"

יהודית ברנר, שוהם

"תודה גדולה על הקורס הנפלא והנהדר. אני חייבת לציין את ההתפעלות האישית מהידע הרחב ומהדרך בה העברת לנו את הדברים… נהניתי מכל רגע ורגע."

אבי מן, טנא עומרים

"הכרתי אדם נפלא... בעל יכולת עצומה... להעביר את החומר בצורה הטובה ביותר. אדם סובלני, צנוע ומקשיב... שמחתי להיות תלמידך"

משה אושפיז, ירושלים

"עברתי חוויות עמוקות שמעולם לא הגעתי אליהן בעוצמה כזו...ידעתי שהן קיימות, ובעזרתך מצאתי דרכי אליהן"

דורי אקו, תל אביב

"כבר במפגשים הראשונים הרגשתי שאפשר לסמוך ובגדול שאגיע למיטב שבהבנות ולא התאכזבתי...חוויתי מסע מרתק ומהנה."

אייל אושרוביץ, ראשון לציון

"בזכות הכלים שקיבלתי מכם, אני יותר חזק ובטוח בעצמי כמטפל וכאדם... אין מילים להביע את הערכתי העמוקה"

מירה כהן, קיבוץ יגור

"הדגש הגדול מבחינתי זו הדרך היחודית והאיכותית שלך ירון להעביר וללמד נושאים מורכבים ביותר שעוסקים בנפש האדם...אני פשוט מלאת הערכה והתפעלות, ומתוך הכרות עם עצמי יודעת שאלולא אתה לא הייתי יכולה להפתח ולעשות עבודה בסדנא כזו"

רונית יהודה, רמת השרון

"שרון... תודה על שעשית את הקורס הזה עבורי לחוויה מקצועית ואישית, מעניינת וממלאה...תודה על מי שאת, על הרגישות והנתינה ללא גבולות"

לצפייה במכתב >>

טלי קדר, הוד השרון

"השתתפתי בעבר בסדנאות שונות, אבל חוויה כה חזקה כמו שחוויתי...לא חוויתי זמן רב! הקורס היה מובנה בצורה חכמה, וניכר שהשקעת מחשבה רבה בהכנתו. התהליך עבד לעומק ונגע במקומות עמוקים ביותר"

מיי-רב חכמוף, תל אביב

"הקורס הזה פיקס אותי לייעוד שלי בחיים ונתן לי את הכלים להגשים את החלומות שלי. תודה על הסבלנות, הידע, החיבור, האהבה, ההוויה, הלמידה, ההתרגשות, הקבלה, הנתינה, ההבנה, העזרה ובכלל... כל כך הרבה דברים. תודה."

בת-שבע יעקובוביץ, קרית מוצקין

"אתה ירון, וכל הצוות שבחרת להנחות מקסימים! ניכר היה שכל אחד בדרכו שלו נתן את המקסימום. כל הזמן היתה התחושה שאכפת לכל אחד מכם מההתקדמות שלנו במהלך הקורס"

ארנית גרטנר, חיפה

"ברצוני להודות לך על שעוררת בי דברים שהיו רדומים עד עכשיו; על שעזרת לי לראות דברים הקשורים אל עולם הרוח בצורה שונה...ועל כך שאתה מה שאתה: מורה רוחני, ממוקד, מובן, ברור, אמין, שנותן המון מכל הלב - המון ידע, המון הבנה, המון יחס חם ונפלא, המון מהכל בדרך כל-כך מיוחדת ושונה, שונה מהדרכים ומהמורים בהם נתקלתי עד היום...כיום אני נעזרת בכלים הרבים שרכשתי...ועל כך אני מודה לך מאוד"

לצפייה במכתב >>

רחל הראל, ירושלים

"שרון המנחה היתה נפלאה, מקצועית, ידידותית, נעימה, וקשובה. מבחינתי היא היתה האדם הנכון במקום הנכון. התברכת באדם נפלא שכמותה."

עו"ד שרית פישל, תל אביב

"רציתי להודות לך על הקורס הנפלא, שפתח לי זוית ראיה נוספת לחיים, למקור כוח נוסף. כל התהליך אתך - שחזור גלגולים והקורס לריפוי בתקשור היו בשבילי מקור של עוצמה... אתה מדהים בעוצמות שלך וביכולת ההוראה שלך. כן ירבו מורים כמוך. היית עבורי המורה הנכון בזמן הנכון - פשוט חוייה"

חגית ולדמן, תל אביב

"אין מספיק מילים ואין מספיק מקום לתאר את החוויה של הקורס הנוכחי... תודה שעזרתם לי להתקרב צעד ענק להגשמת החזון שנראה מוחשי מאי פעם. הכלים שקיבלתי הם מעל ומעבר לחלומותיי ואני חיה ומיישמת אותם יום יום..."

לצפייה במכתב >>
עיצוב ופיתוח:

(Dr. Yaron Zafran) כל הזכויות שמורות © דר' ירון זפרן