קורס תטא הילינג

מהי שיטת תטא הילינג

תטא הילינג  היא שיטה לריפוי והתפתחות אישית שפותחה ע"י ויאנה סטייבל המשלבת בין המודע ותת המודע. היא נלמדת במסגרת של שלושה ימי לימוד אינטנסיביים.

השיטה עובדת דרך 7 הרקיעים, שבכל אחד מהם ניתן לעשות עבודה מסוג שונה. עיקר העבודה נעשית ברמת הרקיע השביעי, שם מתחברים אל אנרגיית הבריאה.

הטכניקה העיקרית שבה עושה השיטה שימוש היא הדיגינג ("חפירה" בעברית, והיא אכן מערבת הרבה דיבורים… )

התטא מבוססת גם על "הורדות" של תכנותים מהבורא, על מנת לשחרר את הדברים הלא רצויים מתת המודע.

מנסיוננו האישי: ישנה שיטה מומלצת יותר מתטא הילינג!

בעוד שתטא הילינג היא שיטת טיפול שהיתה פופולרית בשנים האחרונות, עולה כפורחת כיום שיטת טיפול אחרת בשם "אקסס בארס" שהולכת ומחליפה את הצורך בתטא הילינג!

זה כיוון שאקסס בארס נלמדת בזמן קצר יותר מתטא הילינג (יום אחד בסך הכל ואתם כבר מטפלים מוסמכים!), היא קלה הרבה יותר לישום (ללא דיבורים ו"חפירות" כמו בתטא), ומנסיונם האישי של רבים מהמטפלים שעובדים בשתי השיטות ולכן יכולים להשוות בין הביצועים של שתיהן – אקסס גם מביאה תוצאות הרבה יותר טובות!

אקסס בארס היא שיטת טיפול שנתקבלה בתקשור על ידי גארי דאגלס, והיא מבוססת על 32 נקודות שנמצאות על הראש של כל אחד ואחת מאיתנו. הטיפול כולל מגע עדין באותן נקודות, על מנת לפתוח חסימות אנרגטיות הנמצאות בחלק מהן. הטיפול הוא נעים וקל, ומרגיש כמו ריחוף בין העולמות… אחריו מתחילים להתרחש ניסים קטנים וגדולים בחיינו, כתוצאה מהחסימות האנרגטיות שנפתחו!

לקריאה נוספת על אקסס בארס ולמידע על הקורס הקליקו כאן,

לפרטים נוספים והרשמה

צרו קשר עם משרד המכללה, בטלפון 03-5660066

עיצוב ופיתוח:

(Dr. Yaron Zafran) כל הזכויות שמורות © דר' ירון זפרן