מועדון החברים

קורסים רוחניות

קבלו הזמנות לפעילויות המכללה, הנחות לארועים רוחניים ומילגות לימודים!

להצטרפות >>

אקסס בארס: שיטת הפלא

מהי שיטת אקסס בארס ?

אקסס בארס (Access Bars) היא שיטת פלא לפתיחת חסימות אנרגטיות בכל תחומי החיים. בעזרת מגע עדין ב-32 נקודות הנמצאות על הראש של כל אחד מאיתנו, ניתן להביא לשיפור במצב הבריאות, בחיי האהבה, בהצלחה המקצועית, ובזרימה של שפע לחיינו.  

מה לומדים בקורס אקסס בארס?

בקורס לומדים את מיקומן של 32 נקודות הקסם, ומתרגלים את האופן הנכון של הפעלתן, לפתיחת חסימות בכל תחומי החיים. כל תלמיד מתנסה בשיטה, הן כמטופל והן כמטפל. אחרי הקורס מגיעים אלינו המשובים הנפלאים על הניסים הקטנים והגדולים שחווים המשתתפים בחייהם!

צוות ההוראה

רינה עדכני

רינה לויט

רינה לויט

רינה היא מטפלת הוליסטית ומתקשרת, המשלבת בעבודתה שחזור גלגולים, ריפוי באמצעות תקשור, תטא הילינג, אקסס בארס ועוד. לרינה תואר ראשון במדעי ההתנהגות, תואר שני ביעוץ חינוכי, והסמכה כמאמנת אישית. לרינה נסיון רב כמנחת סדנאות וכמדריכה אישית וקבוצתית. היא מלמדת אצלנו במכללה שחזור גלגולים, תקשור ואקסס בארס. המוטו שלה הוא: "אם רק נבחר, כל רגע בחיינו הוא הזדמנות להתחלה חדשה וטובה יותר".

מכתבי תלמידים

"הקורס היה עבורי חוויה מדהימה, מעצימה וחזקה מאד. קיבלתי המון ..."

גלית מעוז, פתח תקוה

הקורס היה עבורי חוויה מדהימה, מעצימה וחזקה מאד. קיבלתי המון ידע וכלים שישמשו אותי לכל החיים. עליתי בתדר וקיבלתי אינסוף אור, אהבה וריפוי.
הקורס הוא המתנה הכי מדהימה שקיבלתי מזה זמן רב!
ראייתי את החיים השתנתה מן הקצה אל הקצה. אני יוצאת מהקורס מחוזקת עם תחושה שאני לא לבד בעולם.
אני כבר מחכה לקורס המתקדם!

"חויה מדהימה!!! לפני שלושה ימים המילה רוחניות היוותה עבורי רצף ..."

ענבר וליק, תל אביב

חויה מדהימה!!! לפני שלושה ימים המילה רוחניות היוותה עבורי רצף אותיות חסרות משמעות. בשלושה ימים למדתי, ניסיתי, הבנתי, ראיתי וחויתי את משמעותה של מילה זו.

"הייתה לי חוויה אדירה! אחרי הקורס… אני מרגישה כל כך ..."

שני סופר, מודיעין

הייתה לי חוויה אדירה! אחרי הקורס… אני מרגישה כל כך טוב עם עצמי. מאמינה בעצמי ובסובבים אותי. קיבלתי המון לחיי היום יום… אני מנתקת את עצמי מכבלים מיותרים לעבר ושומרת על האנרגיה שלי, ואני אפילו עוזרת לחברים שלי ולבני משפחתי עם הטכניקה שלמדתי.

מכתבים נוספים >>
עיצוב ופיתוח:

(Dr. Yaron Zafran) כל הזכויות שמורות © דר' ירון זפרן