מועדון החברים

קורסים רוחניות

קבלו הזמנות לפעילויות המכללה, הנחות לארועים רוחניים ומילגות לימודים!

להצטרפות >>

תקשור עם מלאכים

מיהם המלאכים ומהו מלאך שומר?

מלאכים הם ישויות אור, כלומר ישויות רוחניות שנוצרו מלכתחילה במימד הרוחני ולא מתגלגלות בגוף פיסי כמו בני האדם. בהיותם ישויות גבוהות, הם מסוגלים להעביר לנו בתקשור ידע נשגב על מהות היקום ומשמעות החיים. המלאך השומר הוא המלאך האישי שיש לכל אדם, שתפקידו ללוות את האדם, לשמור ולהדריך אותו, ולוודא שיממש את היעוד הרוחני שלו.    

מה המטרה של תקשור עם מלאכים?

בקורס תקשור עם מלאכים אנחנו לומדים לתקשר עם המלאכים הראשיים ולקבל את מתנותיהם הרוחניות. לדוגמא, רפאל ירפא אותנו, גבריאל יעניק לנו בטחון וחוזק, ומטאטרון - הגבוה שבמלאכים - יחשף בפנינו את שמנו הרוחני! בנוסף, נתקשר עם ישויות אור גבוהות ומועצות אור, כגון סת, אורין וקריון באמצעות כתיבה אינטואיטיבית וטראנס מלא.

צוות ההוראה

דר' ירון זפרן

דר' ירון זפרן

דר' ירון זפרן

דר´ זפרן עוסק ביעוץ והוראה של אומנויות הרוח משנת 1986. הוא בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה (בתוכנית מיוחדת למצטיינים), ודוקטורט (Ph.D) ביעוץ מטאפיסי. כמו כן, הוא בוגר תוכנית תלת שנתית לפסיכותרפיה, ותוכנית דו שנתית להנחיית קבוצות. דר' זפרן עוסק בפסיכותרפיה בגישה רוחנית, ומנחה קבוצות מודעות כבר כ-30 שנים. הוא מורה רוחני ידוע, שהיה ממבשרי התחום הרוחני בישראל, ולכן נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים כיום בתקשור, שחזור גלגולים ופסיכותרפיה רוחנית כמקצוע. דר´ זפרן הינו מרצה פופולרי בארץ ובחו"ל. הוא מנחה סדנאות בנושאים התפתחותיים ורוחניים ברחבי העולם ומייצג את ישראל בכנסים בינלאומיים. בין המקומות בהם העביר קורסים, סדנאות והרצאות: • אוניברסיטת לונדון: כנס הוליסטי-אלטרנטיבי בינלאומי • אוניברסיטת [...]

סרטונים

הרמת אדם באויר בעוצמתה הרוחנית של הקבוצה

מכתבי תלמידים

"אחרי 3 קורסים אצלכם אין לי מילים רק להגיד שהתמזל ..."

מיכל סימפלר, גדרה

אחרי 3 קורסים אצלכם אין לי מילים רק להגיד שהתמזל מזלי ללמוד את כל לימודי הרוח עם המורים הטובים ביותר… היתה פה אנרגיה מדהימה שתחסר לי מאוד. כולם תרמו ללימוד שלי. התשובות שקיבלתי לא השאירו אצלי ספק או שאלה לא פתורה. הלוואי שהקורס לא היה נגמר…

"הקורס היה מעניין ועמוק ביותר, במיוחד כשאני משווה לקורסים אחרים ..."

רויטל רוה, שוהם

הקורס היה מעניין ועמוק ביותר, במיוחד כשאני משווה לקורסים אחרים בו אנשים שאני מכירה משתתפים. הטוב בו שהוא נתן כלים רבים, מגוונים מאוד, אבל לא הסתפק בכלים הרגילים אלא גם בעמוקים שמקשרים בין הלב לראש, לתת המודע…חשיבות גדול היתה להתנסות של כל כלי על עצמינו… הקבוצה כללה אנשים יוצאי דופן לטעמי, מיוחדים מאוד, פתוחים ומקרינים אנרגיה נפלאה… תודה רבה על חוויה מדהימה ומעצימה ביותר!

"האם הקורס ענה על ציפיותיי? לא, הוא עלה על כך. ..."

פלורה דה-לה-ראה, לוד

האם הקורס ענה על ציפיותיי? לא, הוא עלה על כך. זה היה הרבה מעבר לקורס… באתי לכאן אדם אחד, ואני הולכת אדם אחר, טוב יותר, מודע יותר, יכול יותר, מאמין יותר, אוהב יותר, הכל – יותר… תודה לכם על החוויה המעצימה, תודה על הידע, תודה על הדרך בה קיבלנו אותה. באהבה גדולה!

מכתבים נוספים >>
עיצוב ופיתוח:

(Dr. Yaron Zafran) כל הזכויות שמורות © דר' ירון זפרן