מועדון החברים

קורסים רוחניות

קבלו הזמנות לפעילויות המכללה, הנחות לארועים רוחניים ומילגות לימודים!

להצטרפות >>

הנחיית קבוצות מודעות

הנחיית קבוצות בגישה רוחנית

קבוצות מודעות מאפשרות למשתתפים בהן לעבור תהליך מואץ של התפתחות רוחנית, בזכות העוצמה של הקבוצה. המנחה בקבוצה הוא דמות משמעותית, שעם הכשרה מתאימה מסוגל להביא את המשתתפים למחוזות נפלאים ומרחיקי לכת של מודעות עצמית ומימוש הפוטנציאל הרוחני שגלום בהם.    

הכשרת מנחי קבוצות מודעות

בקורס להנחית קבוצות בגישה רוחנית - הוליסטית, רוכשים המשתתפים את הידע והמיומנות הנדרשים להנחיית קבוצות בכלל, וארגז כלים הכולל שיטות פסיכו-רוחניות שונות בפרט. במהלך הקורס עוברים המשתתפים בעצמם תהליך התפתחותי אישי משמעותי ובסופו יוצאים לדרך עם מקצוע רוחני מרתק.

צוות ההוראה

דר' ירון זפרן

דר' ירון זפרן

דר' ירון זפרן

דר´ זפרן עוסק ביעוץ והוראה של אומנויות הרוח משנת 1986. הוא בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה (בתוכנית מיוחדת למצטיינים), ודוקטורט (Ph.D) ביעוץ מטאפיסי. כמו כן, הוא בוגר תוכנית תלת שנתית לפסיכותרפיה, ותוכנית דו שנתית להנחיית קבוצות. דר' זפרן עוסק בפסיכותרפיה בגישה רוחנית, ומנחה קבוצות מודעות כבר כ-30 שנים. הוא מורה רוחני ידוע, שהיה ממבשרי התחום הרוחני בישראל, ולכן נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים כיום בתקשור, שחזור גלגולים ופסיכותרפיה רוחנית כמקצוע. דר´ זפרן הינו מרצה פופולרי בארץ ובחו"ל. הוא מנחה סדנאות בנושאים התפתחותיים ורוחניים ברחבי העולם ומייצג את ישראל בכנסים בינלאומיים. בין המקומות בהם העביר קורסים, סדנאות והרצאות: • אוניברסיטת לונדון: כנס הוליסטי-אלטרנטיבי בינלאומי • אוניברסיטת [...]

סרטונים

הרמת אדם באויר בעוצמתה הרוחנית של הקבוצה

מכתבי תלמידים

"אחרי 3 קורסים אצלכם אין לי מילים רק להגיד שהתמזל ..."

מיכל סימפלר, גדרה

אחרי 3 קורסים אצלכם אין לי מילים רק להגיד שהתמזל מזלי ללמוד את כל לימודי הרוח עם המורים הטובים ביותר… היתה פה אנרגיה מדהימה שתחסר לי מאוד. כולם תרמו ללימוד שלי. התשובות שקיבלתי לא השאירו אצלי ספק או שאלה לא פתורה. הלוואי שהקורס לא היה נגמר…

"הקורס היה מעניין ועמוק ביותר, במיוחד כשאני משווה לקורסים אחרים ..."

רויטל רוה, שוהם

הקורס היה מעניין ועמוק ביותר, במיוחד כשאני משווה לקורסים אחרים בו אנשים שאני מכירה משתתפים. הטוב בו שהוא נתן כלים רבים, מגוונים מאוד, אבל לא הסתפק בכלים הרגילים אלא גם בעמוקים שמקשרים בין הלב לראש, לתת המודע…חשיבות גדול היתה להתנסות של כל כלי על עצמינו… הקבוצה כללה אנשים יוצאי דופן לטעמי, מיוחדים מאוד, פתוחים ומקרינים אנרגיה נפלאה… תודה רבה על חוויה מדהימה ומעצימה ביותר!

"האם הקורס ענה על ציפיותיי? לא, הוא עלה על כך. ..."

פלורה דה-לה-ראה, לוד

האם הקורס ענה על ציפיותיי? לא, הוא עלה על כך. זה היה הרבה מעבר לקורס… באתי לכאן אדם אחד, ואני הולכת אדם אחר, טוב יותר, מודע יותר, יכול יותר, מאמין יותר, אוהב יותר, הכל – יותר… תודה לכם על החוויה המעצימה, תודה על הידע, תודה על הדרך בה קיבלנו אותה. באהבה גדולה!

מכתבים נוספים >>
עיצוב ופיתוח:

(Dr. Yaron Zafran) כל הזכויות שמורות © דר' ירון זפרן