מועדון החברים

קורסים רוחניות

קבלו הזמנות לפעילויות המכללה, הנחות לארועים רוחניים ומילגות לימודים!

להצטרפות >>

מסע הנשמות

מה עוברת הנשמה בין הגלגולים?

בין הגלגולים נמצאת הנשמה שלנו במימד הרוחני, הידוע גם כ"בארדו" על פי ספר המתים הטיבטי. שם, היא מעבדת את חוויות הגלגול שעברה, ומתכננת את הגלגול הבא לפרטי פרטים, כולל בחירת הגוף שבו תיוולד בגלגול הבא, ההורים אליהם תיוולד, המקום, וכיוצא באלה.

קורס מסע הנשמות בשיטת ד"ר מייקל ניוטון

בקורס מסע הנשמות, אנחנו משחזרים את החוויות שעברה הנשמה שלנו בין הגלגולים, והבחירות שעשתה לחיים הנוכחיים שלנו. כמו כן אנו פוגשים את  המדריך הרוחני, מועצת הקארמה, קבוצת הנשמות (המשפחה הרוחנית שלנו), הנשמה התאומה, המקביל האנרגטי ועוד.

צוות ההוראה

דר' ירון זפרן

דר' ירון זפרן

דר' ירון זפרן

דר´ זפרן עוסק ביעוץ והוראה של אומנויות הרוח משנת 1986. הוא בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה (בתוכנית מיוחדת למצטיינים), ודוקטורט (Ph.D) ביעוץ מטאפיסי. כמו כן, הוא בוגר תוכנית תלת שנתית לפסיכותרפיה, ותוכנית דו שנתית להנחיית קבוצות. דר' זפרן עוסק בפסיכותרפיה בגישה רוחנית, ומנחה קבוצות מודעות כבר כ-30 שנים. הוא מורה רוחני ידוע, שהיה ממבשרי התחום הרוחני בישראל, ולכן נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים כיום בתקשור, שחזור גלגולים ופסיכותרפיה רוחנית כמקצוע. דר´ זפרן הינו מרצה פופולרי בארץ ובחו"ל. הוא מנחה סדנאות בנושאים התפתחותיים ורוחניים ברחבי העולם ומייצג את ישראל בכנסים בינלאומיים. בין המקומות בהם העביר קורסים, סדנאות והרצאות: • אוניברסיטת לונדון: כנס הוליסטי-אלטרנטיבי בינלאומי • אוניברסיטת [...]

שרון מעודכן

שרון חפץ

שרון חפץ

שרון היא מטפלת בשחזור גלגולים ותקשור, מאמנת אישית בגישה רוחנית הוליסטית,  ויועצת פנג שואי בכירה. שרון היא מורה ותיקה, מקצועית ביותר ומוערכת מאוד במכללה, המלמדת קורסי תקשור ושחזור גלגולים במסלול קארמה תרפיה. המוטו של שרון הוא: "אל תחתור לגלות מי אתה, חתור לקבוע מי אתה רוצה להיות".

רינה עדכני

רינה לויט

רינה לויט

רינה היא מטפלת הוליסטית ומתקשרת, המשלבת בעבודתה שחזור גלגולים, ריפוי באמצעות תקשור, תטא הילינג, אקסס בארס ועוד. לרינה תואר ראשון במדעי ההתנהגות, תואר שני ביעוץ חינוכי, והסמכה כמאמנת אישית. לרינה נסיון רב כמנחת סדנאות וכמדריכה אישית וקבוצתית. היא מלמדת אצלנו במכללה שחזור גלגולים, תקשור ואקסס בארס. המוטו שלה הוא: "אם רק נבחר, כל רגע בחיינו הוא הזדמנות להתחלה חדשה וטובה יותר".

מוריאל מוקטן

מוריאל רוטהולץ

מוריאל רוטהולץ

מוריאל גילתה בגיל צעיר את יכולות הריפוי שלה, אותם המשיכה ופיתחה לכל אורך חייה. כיום מוריאל היא מטפלת הוליסטית בעלת קליניקה עצמאית לרפואה אנרגטית. היא בוגרת אוניברסיטה, קארמה תרפיסטית מוסמכת, רייקי מאסטר ומטפלת בתטא הילינג. היא מלמדת במכללה שלנו תקשור ושחזור גלגולים. המוטו שלה הוא "ידע הוא כוח, כאשר מיישמים אותו!"

מכתבי תלמידים

"לאחר שנים של קורסים וסדנאות בהם הרגשתי את ההתפתחות הרוחנית ..."

ד"ר עדנה אנגל ירושלים

לאחר שנים של קורסים וסדנאות בהם הרגשתי את ההתפתחות הרוחנית והצמיחה, הרגשתי בסדנה זו מעין שחרור… עמוס בתובנות. כל נושא שהועלה בסדנא היה רלוונטי והגיע ישירות למקום הנכון. אני יכולה רק לשבח את ההוראה, את הצוות ואת התכנים, שמבחינתי היו מושלמים. האוירה היתה נהדרת והדינמיקה בין האנשים היתה נפלאה. הרבה תודות על חוויה יחודית שאני בטוחה שתהיה בעלת השפעה חזקה על חיי.

"זו היתה חוויה מאלפת. הסדנא בנויה בצורה מושקעת ומפרה. אוירה ..."

יואלה פוקס, קרית שאול

זו היתה חוויה מאלפת. הסדנא בנויה בצורה מושקעת ומפרה. אוירה של קבלה, תמיכה ושניתן לומר כל דבר. ההנחיה של ירון רגישה, מקצועית ונוגעת. לאחרי עבודה רוחנית והתפתחותית של שנים רבות, הרגשתי שמשהו לא רק נגע בי אלא אני ממש חשה תזוזה ופריצת דרך בעצמי. אני מרגישה שלא כמו בפרסומים הפעם באמת הושגו התוצאות שהובטחו. אני מרגישה שאני עכשיו במקום אחר, חזקה יותר, מחוברת יותר לעצמי האמיתי ומאמינה יותר בעצמי. מודה מאוד לירון

"הקורס נגע במקומות שבדרך כלל הם טריטוריה פרטית. החוויה האישית ..."

דבורי קיסרי, תל אביב

הקורס נגע במקומות שבדרך כלל הם טריטוריה פרטית. החוויה האישית שלי חזקה, מטלטלת ומרעננת כאחד. לקחתי איתי להמשך הדרך הרבה כוח וחוזק. תודה ענקית על ההקשבה, התמיכה, והאהבה הרבה שזרמה כאן.

מכתבים נוספים >>
עיצוב ופיתוח:

(Dr. Yaron Zafran) כל הזכויות שמורות © דר' ירון זפרן