קורסים רוחניות

קבלו הזמנות לפעילויות המכללה, הנחות לארועים רוחניים ומילגות לימודים!

להצטרפות >>

חזון המכללה

ברוכים הבאים לאתר הבית של המכללה ללימודים רוחניים!

התפתחות רוחנית

את דרכי הרוחנית התחלתי בגיל הצעיר מאוד 13. מעולם לא שאלתי את עצמי מה ארצה לעשות כשאהיה גדול. הרגשתי שהדרך נבחרה עבורי מלמעלה. באותה תקופה לא היו מוסדות שהציעו לימודים רוחניים, והאפשרויות שעמדו בפני מי שביקש לעבור התפתחות רוחנית מסודרת היו מוגבלות. עם הזמן הבנתי שהיעוד האישי שלי כרוך בהקמת בית ספר בעל סטנדרטים גבוהים במיוחד של איכות הוראה, שיאפשר לכל אדם להתפתח רוחנית באופן מונחה ושיטתי.

לימודים רוחניים

מאז עברו עשרות שנים, בהם עברו תחת ידיי אלפי מטופלים ותלמידים. המכללה ללימודים רוחניים נוסדה בשנת 1996, ומאז היא גדלה והבשילה, וכיום היא מובילה את הדרך בתחום הרוחני בישראל. תחומי התמחותנו כוללים הכשרה של מאמנים אישיים בגישה רוחנית, מתקשרים ומטפלים בשחזור גלגולים, קארמה תרפיסטים ומטפלי תטא הילינג. כמו כן, המכללה זכתה להיות המוסד הרוחני היחיד בישראל שהכשרתו הרוחנית מוכרת על ידי הארגון המטאפיסי העולמי.

בין בוגרינו ישנם מטפלים מוכשרים רבים, שחלקם הפכו מורים בעצמם, סופרים וחוקרים. בוגרינו מופיעים בכלי התקשורת, מלמדים בחו"ל, ועומדים בראש מרכזים המציעים לימודים רוחניים בארץ ובעולם. רבים מהם ידוענים, רופאים, מדענים, ואנשי אקדמיה הממשיכים את חזון המכללה בשילוב הרוחניות בחיי המעשה.

אנו גאים לראות את התלמידים שלנו יוצאים לדרכם העצמאית ומסייעים גם לאחרים לעבור התפתחות רוחנית באמצעות ישום המיומנויות אותן רכשו אצלנו, ואגב כך הופכים את חייהם של קרוביהם ומטופליהם מוארים ומאושרים יותר.

הפצת האור היא מטרתה העליונה של המכללה. תקוותנו היא להמשיך לעסוק בשליחות הרוחנית שקיבלנו, ולעשותה על הצד הטוב ביותר. לשם כך ניבנו הקורסים שלנו באופן מובנה ושיטתי. הם מותאמים לתלמידים ברמות שונות, ומונחים באופן המקצועי ביותר, תוך שאיפה תמידית למצוינות בהוראה.

אתם מוזמנים לשוטט באתר, לקרא מאמרים, ולהצטרף למועדון החברים של המכללה כדי להשאר איתנו בקשר. יועצות הלימודים של המכללה, שמתמחות ביעוץ רוחני הוליסטי, עומדות לרשותכם וישמחו לדבר או להפגש איתכם כדי לבדוק ביחד באיזו דרך נוכל לסייע להתפתחותכם האישית והמקצועית ועל ידי כך לממש את היעוד שלכם ובמקביל גם את שלנו.

בברכת אור

דר' ירון זפרן, מנהל המכללה

עיצוב ופיתוח:

(Dr. Yaron Zafran) כל הזכויות שמורות © דר' ירון זפרן