מסר עבורך בקלפי התקשור

זה המסר של קלפי התקשור עבורך לחודש חשון תש"פ

 

הקלף הימני – "לידה": מתאר צמח שפורץ לחיים במלוא העוצמה, ועליו אגלי טל רעננים. אם בחרתם קלף זה, אז החודש הוא זמן להתחלות חדשות, ללידה של רעיונות ופריצה לחיים. אם היתה לכם תקופה שבה התכנסתם אל תוך עצמכם או הייתם פסיביים, זה הזמן לצאת החוצה, להתחיל דברים חדשים, לפגוש אנשים, ולהוציא לפועל תוכניות. כי החודש היקום תומך בפעולות שתעשו, ובמיוחד ביוזמות חדשות. כמובן שזה גם זמן להריון או לידה של ממש, שיהיו במזל!

 

הקלף האמצעי – "מסר": מראה רשת דייגים, שבתוכה נלכד גם בקבוק עם פתק. קלף זה אומר שיש להדרכה הרוחנית שלכם מסר עבורכם, אם רק תהיו קשובים לקבל אותו החודש. שימו לב לחלומות שלכם, לתחושות הבטן, למסרים המגיעים מהמדריכים דרך אותות וסימנים. היפתחו אל היכולת העל חושית שלכם, הקיימת בכולנו ומבקשת להתגלות, כי החודש זה הזמן לעשות זאת. המדריכים שלכם ינחו אתכם בדרככם ויעזרו לכם למצא את התשובות ולקדם את היעוד שלכם.

 

הקלף השמאלי – "החכם": מתאר זקן חכם היושב בחדר העבודה שלו ועובד, בין ספרים רבים המכילים ידע עתיק. הקלף מעיד על כך שאתם רעבים לידע, צמאים לחוכמה, וזקוקים להרחבת אופקים אינטלקטואלית. החודש יהיה זמן נפלא להתחיל ללמוד משהו חדש, או להעמיק את הידע שלכם בנושא קיים, במיוחד בתחום הרוחני. היפתחו למימד הרוחני החודש, התנסו בטכניקות רוחניות ובתהליכים של התפתחות אישית. אפשרו לעצמכם לגמוע ממעיין הידע האין סופי. אם חיכיתם למורה הרוחני הנכון, יתכן שהוא יזדמן החודש לחייכם, אז היו עירניים במיוחד לכל הזדמנות ללמוד ולהתפתח, כי היא עשויה להיות ההזדמנות לה ציפיתם.

אם הקלפים הללו דיברו אליכם אולי המדריכים הרוחניים שלכם קוראים לכם לתקשר איתם!
אני מזמין אתכם לגלות את היכולת העל חושית הטמונה בכם, ולפתח אותה לכדי יכולת תקשור של ממש, באמצעותה תוכלו ליצור קשר יומיומי עם ההדרכה הגבוהה שלכם, ולקבל מסרים רוחניים עבור עצמכם ועבור היקרים לכם. תקשור מאפשר לנו לקבל תשובות לשאלות, לעזור לנו לעשות החלטות חשובות, כך שהחיים יהפכו מהתמודדות יומיומית לחוויה רוחנית מתמשכת. 

קורסים להכשרת מתקשרים יפתחו אצלנו בקרוב בתל אביב וגם בחיפה, בערב וגם בבוקר, ואפשר עדיין להצטרף. ליחצו כאן לקבלת פרטים נוספים

ובינתיים, אשמח להעניק לכם במתנה קורס חינמי בן 5 שעורים, שצילמתי בנושא תקשור. ליחצו כאן להרשמה לקורס החינמי

בנוסף, אני מזמין אתכם לצפות בסמינר אינטרנטי, לגמרי בחינם, שבו אני מסביר לעומק על נושא התקשור, המדריכים הרוחניים, והשעורים שלנו בחיים האלה ביחס לגלגולים הקודמים שלנו. ליחצו כאן לצפייה בסמינר מתנה שצילמתי עבורכם 

מסר עבורך בקלפי התקשור
5 (100%) 1 vote