מועדון החברים

קורסים רוחניות

קבלו הזמנות לפעילויות המכללה, הנחות לארועים רוחניים ומילגות לימודים!

להצטרפות >>

שחזור גלגולים קודמים

מהו גלגול נשמות?

גלגול נשמות היא אמונה אוניברסלית, הקיימת גם בקבלה. מדענים כגון פרופ' איאן סטיבנסון אף מצאו לה הוכחות מחקריות. על פי העקרון הנקרא קארמה - מי שהיינו פעם ממשיך להשפיע על חיינו כיום, שכן עלינו לתקן היום את השעורים שלא עשינו באותו גלגול קודם שלנו.  

מה לומדים בקורס שחזור גלגולים?

בקורס לשחזור גילגולים ניזכר בגלגולינו הקודמים ונבין דרכם את הבחירות של הנשמה, את הקארמה ואת היעוד הרוחני שלנו. באמצעות רטרו הילינג נתכנת מחדש את תת המודע לתיקון הקארמה שלנו כדי לפתור בעיות עכשוויות הנוגעות לבריאות, זוגיות, יחסים משפחתיים, קריירה, שפע ועוד.

צוות ההוראה

דר' ירון זפרן

דר' ירון זפרן

דר' ירון זפרן

דר´ זפרן עוסק ביעוץ והוראה של אומנויות הרוח משנת 1986. הוא בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה (בתוכנית מיוחדת למצטיינים), ודוקטורט (Ph.D) ביעוץ מטאפיסי. כמו כן, הוא בוגר תוכנית תלת שנתית לפסיכותרפיה, ותוכנית דו שנתית להנחיית קבוצות. דר' זפרן עוסק בפסיכותרפיה בגישה רוחנית, ומנחה קבוצות מודעות כבר כ-30 שנים. הוא מורה רוחני ידוע, שהיה ממבשרי התחום הרוחני בישראל, ולכן נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים כיום בתקשור, שחזור גלגולים ופסיכותרפיה רוחנית כמקצוע. דר´ זפרן הינו מרצה פופולרי בארץ ובחו"ל. הוא מנחה סדנאות בנושאים התפתחותיים ורוחניים ברחבי העולם ומייצג את ישראל בכנסים בינלאומיים. בין המקומות בהם העביר קורסים, סדנאות והרצאות: • אוניברסיטת לונדון: כנס הוליסטי-אלטרנטיבי בינלאומי • אוניברסיטת [...]

שרון מעודכן

שרון חפץ

שרון חפץ

שרון היא מטפלת בשחזור גלגולים ותקשור, מאמנת אישית בגישה רוחנית הוליסטית,  ויועצת פנג שואי בכירה. שרון היא מורה ותיקה, מקצועית ביותר ומוערכת מאוד במכללה, המלמדת קורסי תקשור ושחזור גלגולים במסלול קארמה תרפיה. המוטו של שרון הוא: "אל תחתור לגלות מי אתה, חתור לקבוע מי אתה רוצה להיות".

רינה עדכני

רינה לויט

רינה לויט

רינה היא מטפלת הוליסטית ומתקשרת, המשלבת בעבודתה שחזור גלגולים, ריפוי באמצעות תקשור, תטא הילינג, אקסס בארס ועוד. לרינה תואר ראשון במדעי ההתנהגות, תואר שני ביעוץ חינוכי, והסמכה כמאמנת אישית. לרינה נסיון רב כמנחת סדנאות וכמדריכה אישית וקבוצתית. היא מלמדת אצלנו במכללה שחזור גלגולים, תקשור ואקסס בארס. המוטו שלה הוא: "אם רק נבחר, כל רגע בחיינו הוא הזדמנות להתחלה חדשה וטובה יותר".

מוריאל מוקטן

מוריאל רוטהולץ

מוריאל רוטהולץ

מוריאל גילתה בגיל צעיר את יכולות הריפוי שלה, אותם המשיכה ופיתחה לכל אורך חייה. כיום מוריאל היא מטפלת הוליסטית בעלת קליניקה עצמאית לרפואה אנרגטית. היא בוגרת אוניברסיטה, קארמה תרפיסטית מוסמכת, רייקי מאסטר ומטפלת בתטא הילינג. היא מלמדת במכללה שלנו תקשור ושחזור גלגולים. המוטו שלה הוא "ידע הוא כוח, כאשר מיישמים אותו!"

נורית סרלין

נורית מזרחי

נורית מזרחי

נורית היא מטפלת הוליסטית, המתמחה בתקשור ושחזור גלגולים קודמים. היא מאמנת אישית ומנחת סדנאות העצמה, המתמחה בסיוע לאנשים המתמודדים עם מצבי חיים מורכבים, באמצעות ארגז כלים עשיר שרכשה במהלך השנים, הכולל נומרולוגיה, אסטרולוגיה, רייקי, ארומתרפיה, וקלפים טיפוליים. אצלנו במכללה מלמדת נורית קורסים לשחזור גלגולים ותקשור. המוטו שלה הוא: "התחברו לרצון הנשמה, האמינו בעצמכם וביכולותיכם, ותגלו שהכל אפשרי".

מכתבי תלמידים

"אני מודה ליקום שהביא אותי למכללה הרוחנית של דר' ירון ..."

חיה גבאי, ירושלים

אני מודה ליקום שהביא אותי למכללה הרוחנית של דר' ירון זפרן. לא הגעתי לכאן סתם… עברתי כאן תהליך מדהים של התקלפות השכבות וכניסה לרבדים הכי עמוקים שהיו סגורים אצלי בתיבה. הם נפתחו לאט לאט והביאו עימם סליחה מחילה וריפוי… נתראה בקורסים הבאים.

"בתחילת הקורס הייתי קצת חשדנית כלפי השיטה. היום אני מכירה ..."

מיכל שוורץ, נס ציונה

בתחילת הקורס הייתי קצת חשדנית כלפי השיטה. היום אני מכירה בעוצמות שלה וביכולת שלה להביא לשינוי מהיר בחיי אנשים. התנסיתי בחוויות מדהימות גם בקורס הזה וגם בקורס הקודם ריפוי בתקשור. אני מרגישה שזאת היתה שנה נפלאה.

"לפני שנתיים… נפטר באופן פתאומי בן זוגי, אדם צעיר, בריא, ..."

ריקי רובין, נתניה

לפני שנתיים… נפטר באופן פתאומי בן זוגי, אדם צעיר, בריא, חברי הטוב ביותר, האדם שאהבתי, שיחד יצרנו משפחה מקסימה וזוגיות נפלא שנמשכה 25 שנה… במהלך שנה וחצי עברתי שיחות/טיפולים ע"י טובי הפסיכולוגים שלא הצליחו לעזור לי להתמודד עם הקשיים… הגעתי למכללה ללימודים רוחניים בניהולו של ד"ר זפרן, נרשמתי לקורס של "גלגול נשמות"… היום בזכות הקורס אני כבר במקום אחר, חזקה יותר, שלמה יותר, מבינה יותר וחיה… לד"ר ירון וצוות המדריכים המדהימים של המכללה המשיכו להדריך ולטפל באנשים שכל כך זקוקים לכם כדי להמשייך בחיים מאושרים.

מכתבים נוספים >>
עיצוב ופיתוח:

(Dr. Yaron Zafran) כל הזכויות שמורות © דר' ירון זפרן