ספרים מאת דר' ירון זפרן

פסיכותרפיה רוחנית הוליסטית

בתרבויות עתיקות לא היתה קיימת הפרדה בין נפש ונשמה. ההפרדה ביניהן נעשתה עם לידת הפסיכולוגיה המערבית, כפי שהגה אותה פרויד. כיום, עם עלייתן של הפסיכולוגיה היונגיאנית והטרנספרסונלית, מתחדדת ההבנה שלכלים רוחניים והוליסטיים יש מה להציע לשיפור היעילות של הטיפול הפסיכולוגי.  

דר' ירון זפרן, מורה רוחני מוביל, עושה בספר זה חיבור יחודי של מושגים פסיכולוגיים עם כלים רוחניים ממזרח וממערב. בסגנונו הבהיר והמעשי מציג דר' זפרן כלים ישומיים כגון מיינדפולנס, דמיון מודרך, פירוש חלומות, ועבודה עם הילד הפנימי, באמצעותם יוכל הקורא לפגוש את החלקים הנסתרים שבתוכו, לחשוף את הפוטנציאל האישי והרוחני שלו, ולזכות בחיבור אל ההדרכה הפנימית.

הספר מהווה מקור מידע חשוב למתעניין החדש בפסיכולוגיה ורוחניות, כמו גם למטפל המנוסה.

מוזמנים ללחוץ כאן כדי לקרא את המבוא לספר פסיכותרפיה רוחנית, מאת ירון זפרן

שבעה שערים לתקשור

רובנו לא מודעים לקיומם של המדריכים הרוחניים המלווים אותנו לכל אורך חיינו. הם מכירים את יעודנו הרוחני ויכולים לעזור לנו לממש אותו, אם רק נלמד להפתח אליהם ולקבל את הידע והריפוי שהם רוצים להעניק לנו.

בספר זה מגיש ד"ר ירון זפרן שיטות תקשור שהוכחו כיעילות במשך שנות נסיונו הרבות כמתקשר וכמורה לתקשור. בסגנונו הבהיר והמעשי הוא מלמד כיצד להפתח לתקשור, וחושף בפני הקוראים שיטות ישומיות ורבות עוצמה לתקשור עם מלאכי הקבלה, עם ישויות אור, קרובים שנפטרו, חיות טוטם אינדיאניות ועוד.

בנוסף לתקשור כדרך לקבלת הכוונה רוחנית ותשובות לשאלות, מציג ד"ר זפרן טכניקות סודיות לתיעול אנרגיית הילינג ממדריכי הריפוי, מיגנוט משאלות על ידי רוחות טבע, ושחזור גלגולים קודמים לתיקון הקארמה.

טיולים רוחניים בישראל

גם אלה מאיתנו הרואים עצמם כטיילים ותיקים בארצנו הקטנטונת, לא מודעים למימד הרוחני של רבים מהאתרים הפופולריים אותם אנו מבקרים בשבתות עם המשפחה. אתרים רוחניים אחרים לא מוכרים לנו כלל, למרות שכפי הנראה עברנו לידם לא פעם.

בספר יחודי זה, מציג בפנינו דר' ירון זפרן, מורה רוחני וטייל ותיק, את סודותיהם השמורים של אותם אתרים. בשפה בהירה ומעשית מציג דר' זפרן את משמעותם של האתרים שחקר, ומציע פעילויות רוחניות מרתקות המתאימות לכל אתר ואתר.

ברב האתרים תוכלו לבקר עם המשפחה כולה, גם עם הילדים, להם מוקדש מדור מיוחד בספר. הפעילויות הרוחניות המומלצות בכל אתר פשוטות ליישום, חוויתיות ומגבשות. הן בלי ספק ישאירו אתכם עם זכרונות נעימים ואנקדוטות משעשעות.

ספר זה, הראשון מסוגו שיצא לאור, הוא מקור מידע חשוב לכל חובב טיולים ולכל מבקש רוחני.

לפניכם כמה דוגמאות מהספר. אנא הקליקו על הנושאים שתרצו לראות:

         מערת הקבורה הצידונית במרשה: מסע אל הממלכה התחתונה

         מצוק עכברה: השער המוביל לאוצרות בית המקדש

         גן הזן בחפציבה: האם אתם זורמים עם החיים?

         מערת התאומים: ריפוי עקרות במעמקי האדמה

         קיסריה: מיתרה יביא את האור לחייכם

          עץ המשאלות מכרכור: כל שנבקש לו יהי!

פנג שואי – עיצוב לחיים טובים


פנג שואי, המוגדר גם "עיצוב פנים הוליסטי", כבש לא מכבר מקום של כבוד, במזרח ובמערב כאחד, בזכות המוניטין שצבר במשך אלפי שנות קיומו כדרך יעילה לשפר כל תחום בחיינו.

בספר זה, שהפך רב מכר, זכה לתואר "ספר זהב" על מכירת מעל 20000 עותקים, ויצא לאור גם בחו"ל, חולק דר' ירון זפרן, סמכות מובילה בתחום זה בישראל, את נסיונו הרב, ומביא כמה סודות פנג שואי שעדיין לא הועלו על הכתב. הוא מסביר בשפה ברורה ובדרך ישומית כיצד לרתום את עוצמתה של תורה עתיקה זו לצרכינו המודרניים, ולחבור לאנשים ידועים ומצליחים, כגון מדונה ודונלד טראמפ, שהכירו כבר מנסיונם את הסוד המופלא הזה המכונה "פנג שואי".

לפניכם כמה דוגמאות מהספר. אנא הקליקו על הנושאים שתרצו לראות:

         צמחים בריאים מעודדים חיוניות

         לפיתוח הרגישות והאינטואיציה חזקו את יסוד המים

         סמלים של בעלי חיים יעזרו לכם לסגל תכונות רצויות

         התמקמות מול דלת תגרום לקשיים תפקודיים

         פינות חדות מעוררות תוקפנות

         צבע סגול מחדד את האינטואיציה