התרת כבלים אנרגטיים

סדנה לשחרור תקיעות קארמתית, אנרגיות שליליות ועין רעה

אם עניתם "כן" על שאלה לפחות, אתם זקוקים להתרת כבלים אנרגטיים!

ד"ר ירון זפרן, מורה רוחני

כיצד התרת כבלים אנרגטיים תביא לחייך חופש ושמחה?

הרבה מהתקיעות שאנשים חווים בחייהם, בין אם בתחום הבריאותי, הזוגי, המקצועי או הכספי, נובעת מכבלים שיצרנו לעצמנו באופן לא מודע. הנה כמה דוגמאות לכבלים אנרגטיים שאתם עלולים להיות לכודים בהם:

  • יתכן שבגלגול קודם נדרתם נדר שהיה רלוונטי לגלגול ההוא, אבל אתם עדיין מחויבים לו כיוון שלא התרתם אותו. לדוגמא, נדרתם לוותר על טובת עצמכם למען אחרים, והיום אתם מוצאים את עצמכם מנוצלים על ידי אחרים. או שנדרתם לחיות בצניעות מוחלטת, והיום אתם מוצאים את עצמכם חיים בחסך וחוסר אמצעים.
  • אפשרי שאתם מרגישים מחויבים לאנשים מהחיים הנוכחיים, שלמרות שמערכות היחסים עימם הסתיימו, אתם באופן לא מודע עדיין ממשיכים להיות מחויבים להם. אלה יכולים להיות למשל הורים שנפטרו, או בני זוג לשעבר, שאתם עדיין מרגישים מחויבים להם ולא ממשיכים הלאה למרות שהם כבר לא חלק מחייכם.
  • ישנם מצבים שהכבלים נוצרים בשל שהות מתמשכת בסביבה רעילה מבחינה אנרגטית, כמו למשל – נישואים לאדם אלים או מדכא. אלה ממשיכים לפעמים להשפיע עליכם גם כיום, גם אם כבר התרחקתם מאותו אדם.
  • במקרים מסוימים מדובר בעין רעה, שאתם מודעים או לא מודעים לקיומה, ושמונעת מכם חופש ואושר.

בסדנא עוצמתית זו אתם תגלו מהם הכבלים האנרגטיים שמונעים מכם חיים של חופש ושמחה, וכיצד שחרור של כבלים אלה יעזור לכם להרגיש טוב יותר, ליצור או לשמר מערכות יחסים בריאות יותר, לפתור תקיעויות, להשתחרר ממועקות ובאופן כללי לשדרג את חייכם.

 

הנה כמה טכניקות מרתקות שתכירו במהלך הקורס

נעים להכיר! דר' ירון זפרן: מורה רוחני בכיר, מרצה בינ"ל וסופר

דר´ ירון זפרן הוא מורה רוחני בכיר, ממבשרי הרוחניות בישראל. הוא עוסק ביעוץ, טיפול והוראה כבר מעל 30 שנים, ומנהל את המכללה ללימודים רוחניים – בית הספר המוביל מסוגו בישראל.

הוא נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית, ורבים מתלמידיו עוסקים כיום בשחזור גלגולים, פסיכותרפיה רוחנית הוליסטית ותקשור כמקצוע. הוא מפקח על המורים והתכנים הנלמדים במכללה.

את הסדנא להתרת כבלים אנרגטיים יצר בשיתוף פעולה עם שרון חפץ, מורה רוחנית בכירה המלמדת במכללה ללימודים רוחניים כבר 17 שנים, המנחה את הסדנא להתרת כבלים אנרגטיים. 

הסדנא להתרת כבלים אנרגטיים שנפתחת החודש כבר מלאה! הנה מועד הסדנא הבאה:

מתי:   הסדנא הקרובה תתקיים בקרוב ביום ה', בין השעות 10:00-16:00. ההרשמה החלה! 

היכן: בבית המכללה ללימודים רוחניים, רח' בית עובד 13, תל אביב (חניון צמוד ושפע של תחבורה ציבורית).

ההשקעה שלכם: עלות הסדנא היא 680 ש"ח.

הלימודים במכללה מוכרים ע"י משרד החינוך למורים בשנת שבתון, לצורך החזר של שכר הלימוד.

למה ללמוד אצלנו?