קורס 7 החניכות האקאשיות

7 החניכות האקאשיות היא שיטה רוחנית פורצת דרך שמטרתה לפתוח את המזל שלנו באמצעות חיבור אל התדר הנשמתי שלנו, ממנו התנתקנו בשל האתגרים שהחיים הציבו בפנינו (מהילדות ועד היום).

7 החניכות הן שבעה תהליכים אנרגטיים עוצמתיים שיקפיצו אותך מבחינה התפתחותית, יעצימו את יכולותיך הרוחניות והעל חושיות, ויפתחו אותך לשפע האינסופי של היקום, לאהבה, ולמימוש עצמי.

כיצד 7 החניכות האקאשיות יעזרו לך בחיים?

לפני שנולדנו התדר האנרגטי של הנשמה שלנו היה גבוה מאוד, אך כשהנשמה שלנו ירדה לגוף גשמי ונאלצה להתמודד עם החיים במימד הפיסי, על הקשיים והאתגרים שבהם, הרטט שלה הלך וירד בהדרגה.

זה נובע מכך שהחיים הארציים גורמים לניתוק הדרגתי של הנשמה מהמקור האלוהי שלה. בשפה שמאנית קוראים לזה "איבוד נשמה", וההשלכות של זה על חיינו מרחיקות לכת וקשות.

 

הנה כמה תוצאות אופייניות לניתוק הזה מהנשמה:

 • תחושה שמה שאנחנו עושים לא מצליח, שאין לנו מזל, ושאיננו יודעים כיצד לשנות את המצב
 • אי שביעות רצון במערכות היחסים שלנו, הרגשה שאיננו מצליחים לפגוש את האנשים הנכונים
 • תחושה שאיננו ממומשים, שאנחנו לא עושים את מה שנועדנו לעשות
 • בעיות בריאות, כאבים לא מוסברים, אי נוחות עם הגוף שלנו
 • הרגשה של חוסר עניין בדברים שאנחנו עושים או שאיננו מוצאים משמעות עמוקה יותר בחיים

המטרה של 7 החניכות האקאשיות היא להעלות את התדר שלנו, כך שנוכל לחזור ולהתאחד עם מהות הנשמה שלנו, ובאופן זה יפתחו בפנינו המזל וההזדמנויות למימוש עצמי.

כל חניכה מעלה את התדר האנרגטי שלנו עוד מעט. דומה הדבר לטיפוס בסולם בן 7 שלבים שתחתיתו במימד הפיסי וראשו במימד הרוחני. כל חניכה מעלה אותנו שלב נוסף בסולם, וככל שמטפסים גבוה יותר בסולם, אנחנו מוצאים שקל לנו למשוך לחיינו בקלות וללא מאמץ את הצרכים הנשמתיים שלנו, והחיים שלנו "חוזרים לעבוד": שפע זורם אל תוך חיינו, האנשים הנכונים מופיעים בחיינו לעזור לנו ולאהוב אותנו, היכולות הרוחניות שלנו מתפתחות, הצלחה ושפע חומרי מופיעים באופן טבעי, היעוד האישי והמקצועי מתבהר לנו ועוד.  

 

מהי חניכה? מהי אקאשה? מדוע דוקא 7 חניכות?

חניכה היא תהליך שבו מאציל המורה על התלמיד יכולות רוחנית. המושג אקאשה הוא מושג שלקוח מהשפה הסנסקרית (ניב הודי עתיק), שמשמעותה ה"חומר" ממנו עשויה הנשמה.  
החניכות האקאשיות הן סדרה של 7 חניכות רוחניות או אנרגטיות, שבכל אחת זוכה התלמיד העובר את החניכות ליכולת רוחנית שונה: ריפוי, תקשור, מיגנוט שפע, חיבור לכוחות היקום וכולי.

המספר 7 נחשב מספר מיסטי לא רק ביהדות (7 ימי הבריאה), אלא גם במסורות רוחניות אחרות. זהו גם המספר של הצ'אקרות, שהם מרכזי האנרגיה בגוף הרוחני שלנו. כל חניכה מבוססת על אחת הצ'אקרות, ולכן יש 7 חניכות. לדוגמא, הצ'אקרה השניה היא צ'אקרת המין, וכך החניכה השניה מאצילה על הנחנך את היכולת למשוך לחייו אהבה וזוגיות. הצ'אקרה השישית היא צ'אקרת העין השלישית, וכך החניכה השישית מחברת את הנחנך ליכולות התקשור שלו. וכך הלאה. 

מה מייחד את 7 החניכות האקאשיות משיטות טיפול רוחניות אחרות?

יתכן שיצא לכם ללמוד או להתנסות בשיטות רוחניות שונות שקיימות היום, שעוסקות בריפוי או ב"מיגנוט" שפע ודברים אחרים לחייכם. 7 החניכות האקאשיות שונה מכל השיטות הקיימות בכך שאינה מתאמצת לרפא או "למגנט" שום דבר לחייכם שאינו קיים כבר במימד הרוחני וממתין לכם שפשוט תתחברו אליו.
7 החניכות מעלות את התדר שלכם ומחברות אתכם עם הנשמה שלכם, שהיא כבר כעת בעלת תדר גבוה ויכולות רוחניות עצומות. וברגע שאתם מחוברים אל הפוטנציאל הגבוה של הנשמה שלכם אינכם צריכים לרפא כלום או למגנט שום דבר. אתם פשוט חיים את הרמה האנרגטית הטבעית של הנשמה שלכם. במצב זה, הדברים שלא עבדו בחייכם משתנים באורח פלא, ומה שאמור להיות שלכם פשוט מתגשם בחייכם בלי מאמץ: אתם קמים בבוקר ומרגישים את החיוניות האנרגטית של הנשמה שחיה בתוך גופכם. אתם מרגישים יותר טוב, ויוצאים אל העולם מלאים בלהט ובחיות, וכך מגלים שהעולם מפגיש אתכם עם הדברים והאנשים שנועדו לכם, מה שאתם עושים מצליח והחיים נראים פשוטים הרבה יותר. 

החניכות מסנכרנות אותנו בחזרה עם התדר של הנשמה שלנו, והדברים בחיים שלנו מיישרים קו עם התדר הגבוה, וכך אנחנו לפתע מוצאים ש"ניסים" קורים בחיינו. וכאמור, אין אלה ניסים כלל, אלא התממשות של תדר הנשמה בחיינו. היעוד האישי שלנו מתבהר לנו, ואנחנו מממשים את עצמנו בכל יום מחדש.

מה תוכנית הקורס?

הקורס כולל  7 מפגשים, בני שעתיים וחצי כל אחד, הנערכים אחת לשבוע. ואלה הנושאים שנלמד:

 • חניכה 1: חיבור מחדש לבטחון העצמי ולאמונה בעצמנו וביכולותינו דרך מדיטציית כדור האש.
 • חניכה 2: משיכת האנשים הנכונים לחיינו וזימון אהבה דרך מדיטציית פרשת הדרכים
 • חניכה 3: חיבור ליעוד האישי והמקצועי שלנו דרך מדיטציית מקדש היעוד הרוחני
 • חניכה 4: פתיחת הזרימה של שפע בחיינו דרך מדיטציית תיבת האוצר. לא עוד תחושת מחסור!
 • חניכה 5: איזון פחדים ומצבי רוח וטיפול בבעיות בריאות דרך מדיטציית הכוכב הכחול.
 • חניכה 6: פתיחת העין השלישית וחיבור ליכולת התקשור דרך מדיטציית פירמידת האמטיסט.
 • חניכה 7: חיבור לתודעת האחדות במדיטציית האיחוד הקוסמי. לא עוד להרגיש לבד בעולם.
 • בונוס: נלמד לחבר גם אחרים אל תדר הנשמה שלהם, ולפתוח עבורם את המזל שלהם!
 

נעים להכיר! דר' ירון זפרן: מורה רוחני בכיר, מרצה בינ"ל וסופר

דר´ ירון זפרן הוא מורה רוחני בכיר, ממבשרי הרוחניות בישראל. הוא עוסק ביעוץ, טיפול והוראה כבר מעל 30 שנים, ומנהל את המכללה ללימודים רוחניים – בית הספר המוביל מסוגו בישראל.

ירון הוא הוא מרצה בינלאומי, שמייצג את ישראל בפסטיבלים רוחניים בינלאומיים. עד כה פרסם 4 ספרים שהפכו רבי מכר (חלקם יצאו לאור גם בחו"ל), והנחה סדרת טלויזיה משלו. 

הוא נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית, ורבים מתלמידיו עוסקים כיום בשחזור גלגולים, פסיכותרפיה רוחנית הוליסטית ותקשור כמקצוע. 

את הידע של 7 החניכות האקאשיות קיבל בתקשור בשנת 2011, ומאז הוא מתרגל, מטפל ומלמד אותן. 

את הקורסים במכללה מנחים מורים שהוסמכו ע"י דר' ירון זפרן, ומלמדים תחת פיקוחו המקצועי. 

הקורס שנפתח החודש בימי ד' כבר מלא! הנה מועד נוסף לקורס 7 החניכות האקאשיות:

 הקורס הבא בזום: יפתח ביום ב' 19.2.24, בשעות 18:00-20:30, וימשך 7 שבועות. ההרשמה בעיצומה! 

 ההשקעה שלכם: 1960 ש"ח, בתשלומים נוחים

הלימודים במכללה מוכרים ע"י משרד החינוך למורים בשנת שבתון, לצורך החזר של שכר הלימוד.

המכללה ללימודים רוחניים

בונוסים לתלמידים שלנו

אנחנו רואים את תלמידינו כמשפחתנו הרוחנית המורחבת ומעניקים להם הטבות מיוחדות:

עזרה בהקמת קליניקה

לבוגרי קורס החניכות האקאשיות שימשיכו למסלול לקארמה תרפיה אנחנו נפתח פרופיל מקצועי אישי באתר המכללה, עם המלצה של דר' ירון זפרן.

חברות במועדון המכללה

הבוגרים יזכו בחברות ב"מועדון בוגרי המכללה", המקנה כניסה למגוון הרצאות, סדנאות רוחניות ותרגולים – בחינם או במחיר סימלי

מלגות והנחות

תלמידי קורס 7 החניכות האקאשיות זכאים למלגות והנחות בהרשמתם לקורסים נוספים במכללה, במסלול לקארמה תרפיה.

המשך תמיכה ויעוץ

אנחנו רואים עצמנו כבית הרוחני שלכם, ולכן גם בסיום הלימודים נמשיך לתמוך בכם על ידי יעוץ, הכוונה, ועזרה בקידום המקצועי שלכם.

למה ללמוד אצלנו?