מועדון החברים

קורסים רוחניות

קבלו הזמנות לפעילויות המכללה, הנחות לארועים רוחניים ומילגות לימודים!

להצטרפות >>

פסיכותרפיה רוחנית הוליסטית

פסיכותרפיה רוחנית - הוליסטית

פסיכותרפיה רוחנית - הוליסטית משלבת פסיכולוגיה עכשווית עם טכניקות הוליסטיות, כגון מדיטציות עמוקות, עבודה במצב תודעה חלופי (טראנס), פירוש חלומות ועוד. כלים אלה יאפשרו לנו להבין את עצמנו ואת מטופלינו בדרך להתפתחות אישית ומימוש הפוטנציאל הרוחני שלנו.  

מה לומדים בקורס להכשרת פסיכותרפיסטים רוחניים?

המכללה מציעה תוכנית מקיפה להכשרת מטפלים. הלומדים יצוידו בארגז הכלים של פסיכולוגיה רוחנית - טרנספרסונלית, הכוללים מיינדפולנס, שימוש בקלפים פסיכו-רוחניים, חיבור לשורשי הנשמה, ועוד.

צוות ההוראה

דר' ירון זפרן

דר' ירון זפרן

דר' ירון זפרן

דר´ זפרן עוסק ביעוץ והוראה של אומנויות הרוח משנת 1986. הוא בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה (בתוכנית מיוחדת למצטיינים), ודוקטורט (Ph.D) ביעוץ מטאפיסי. כמו כן, הוא בוגר תוכנית תלת שנתית לפסיכותרפיה, ותוכנית דו שנתית להנחיית קבוצות. דר' זפרן עוסק בפסיכותרפיה בגישה רוחנית, ומנחה קבוצות מודעות כבר כ-30 שנים. הוא מורה רוחני ידוע, שהיה ממבשרי התחום הרוחני בישראל, ולכן נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים כיום בתקשור, שחזור גלגולים ופסיכותרפיה רוחנית כמקצוע. דר´ זפרן הינו מרצה פופולרי בארץ ובחו"ל. הוא מנחה סדנאות בנושאים התפתחותיים ורוחניים ברחבי העולם ומייצג את ישראל בכנסים בינלאומיים. בין המקומות בהם העביר קורסים, סדנאות והרצאות: • אוניברסיטת לונדון: כנס הוליסטי-אלטרנטיבי בינלאומי • אוניברסיטת [...]

טושו קבסה

טושו קבסה

טושו קבסה

טושו היא מטפלת הוליסטית, מורה רוחנית ואומנית יוצרת. לטושו תארים אקדמיים בפסיכולוגיה ובאומנות מעשית, והשכלה רוחנית רחבה. היא למדה שחזור גלגולים אצל ד"ר בריאן וייס, הוסמכה להוראת תטא הילינג, קואוצ'ינג רוחני, קלפים טיפוליים, שמאניזם ועוד. טושו מנחה קבוצות ומעגלי נשים מזה שנים רבות. היא מורה רוחנית מוסמכת, המלמדת במכללה שלנו פסיכותרפיה רוחנית. המוטו שלה הוא "כל בעיה שנקרית בדרכנו – טומנת בחובה מתנה עבורנו".

מירי גרנט - מעודכן

מירי כפיר גרנט

מירי כפיר גרנט

מירי היא פסיכותרפיסטית, מאמנת אישית ומאסטרית NLP, המשלבת את הידע, הכלים והנסיון שרכשה עם השנים בקליניקה הפרטית שלה ובסדנאות שמעבירה. היא בוגרת תואר ראשון במדעי הרוח (כולל פסיכולוגיה ופילוסופיה) ותואר שני במנהל עסקים. למירי תעודת הוראה, וידע רב בתחומי הפסיכותרפיה הרוחנית וה-NLP, תחום אותו היא למדה ישירות מד"ר ריצ'רד בנדלר, מפתח השיטה. אצלנו במכללה מלמדת מירי פסיכותרפיה רוחנית. המוטו שלה הוא "המסע להגשמה מתחיל מגילוי העצמי ומשם הכל אפשרי"

עינת ארנן

עינת ארנן

עינת ארנן

לעינת תואר ראשון בפילוסופיה יהודית, ותואר שני בטיפול בהבעה ויצירה. בעבר לימדה עינת ספרות ותיאטרון, וכיום מטפלת בפסיכודרמה בשילוב אומנויות באופן פרטני וקבוצתי. היא משלבת בעבודתה דמיון מודרך וכלים רוחניים נוספים. במכללה שלנו מלמדת עינת בקורס להכשרת פסיכותרפיסטים בגישה רוחנית. המוטו שלה הוא: "לכל אחד מאיתנו יש סיפור לספר, ואינספור דרכים לספרו ולגלות את עצמנו באמצעותו".

מכתבי תלמידים

"כשהגעתי לקורס מצב רוחי היה ירוד, הייתי בעיצומו של משבר ..."

מירי ש., תל אביב

כשהגעתי לקורס מצב רוחי היה ירוד, הייתי בעיצומו של משבר פרידה מבן זוגי לחיים, ומחלת הקרוהן היתה פעילה מאוד וגם האסטמה לא מי יודע מה. נכון להיום, יש אהבה גדולה בחיי, תסמיני מחלת הקרוהן כמעט נעלמו כליל והאסטמה בשליטה. אני מציינת את זה כי בשבילי זה לחזור לחיים. ממצב של יאוש, סבל ודיכאון למצב של מלאות אהבה ובריאות.

"ירון היקר, מאוד נהניתי מהמפגש איתך ומהחוויה המיוחדת. בלי להשמע ..."

גיל טטרו, תל אביב

ירון היקר, מאוד נהניתי מהמפגש איתך ומהחוויה המיוחדת. בלי להשמע דרמטית מידי נראה לי שמשהו השתנה בי אתמול… אתה אדם מיוחד מאוד בעיניי, והשילוב שבך – בין אינטליגנציה ונשמה, רוך ומיקוד, קשב פתוח וגבולות – מקסים ומרגש…

"אני רוצה להודות לך על הכבוד הגדול שנפל בחלקי להכיר ..."

רינה כהן, רעננה

אני רוצה להודות לך על הכבוד הגדול שנפל בחלקי להכיר אותך ולשאוב ממך כל-כך הרבה ידע כוח ושמחת חיים…

מכתבים נוספים >>
עיצוב ופיתוח:

(Dr. Yaron Zafran) כל הזכויות שמורות © דר' ירון זפרן