מועדון החברים

קורסים רוחניות

קבלו הזמנות לפעילויות המכללה, הנחות לארועים רוחניים ומילגות לימודים!

להצטרפות >>

בית הספר לפסיכותרפיה רוחנית

פסיכותרפיה רוחנית - הוליסטית

הפסיכותרפיה הרוחנית משלבת פסיכולוגיה עכשווית עם טכניקות הוליסטיות, ומציעה דרכים למודעות עצמית באמצעים רוחניים כגון מדיטציות לחיבור עם הילד הפנימי, עבודה במצב תודעה חלופי (טראנס), פירוש צירופי מקרים ושימוש בקלפי מודעות. מטרת כל אלה להבין את הרבדים העמוקים בתוכנו ולעזור לנו במשימה הקיומית הראשונה במעלה - התפתחות אישית.  

הכשרת פסיכותרפיסטים רוחניים - הוליסטיים

המכללה מציעה תוכנית מקיפה להכשרת מטפלים בטכניקות של פסיכותרפיה הוליסטית - רוחנית. במסגרת המסלול יצוידו הלומדים בארגז כלים פסיכותרפויטי מגוון הכולל טכניקות של פסיכולוגיה רוחנית - טרנספרסונלית, יחסי מטפל מטופל, פירוש חלומות ועוד, להעמקת יכולותיו המקצועיות של המטפל ההוליסטי והפיכתו למטפל מיומן ואחראי יותר.

צוות ההוראה

דר' ירון זפרן

דר' ירון זפרן

דר' ירון זפרן

דר´ זפרן עוסק ביעוץ והוראה של אומנויות הרוח משנת 1986. הוא בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה (בתוכנית מיוחדת למצטיינים), ודוקטורט (Ph.D) ביעוץ מטאפיסי. כמו כן, הוא בוגר תוכנית תלת שנתית לפסיכותרפיה, ותוכנית דו שנתית להנחיית קבוצות. דר' זפרן עוסק בפסיכותרפיה בגישה רוחנית, ומנחה קבוצות מודעות כבר כ-30 שנים. הוא מורה רוחני ידוע, שהיה ממבשרי התחום הרוחני בישראל, ולכן נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים כיום בתקשור, שחזור גלגולים ופסיכותרפיה רוחנית כמקצוע. דר´ זפרן הינו מרצה פופולרי בארץ ובחו"ל. הוא מנחה סדנאות בנושאים התפתחותיים ורוחניים ברחבי העולם ומייצג את ישראל בכנסים בינלאומיים. בין המקומות בהם העביר קורסים, סדנאות והרצאות: • אוניברסיטת לונדון: כנס הוליסטי-אלטרנטיבי בינלאומי • אוניברסיטת [...]

טושו קבסה

טושו קבסה

טושו קבסה

טושו היא מטפלת הוליסטית, מורה רוחנית ואומנית יוצרת. לטושו תארים אקדמיים בפסיכולוגיה ובאומנות מעשית, והשכלה רוחנית רחבה. היא למדה שחזור גלגולים אצל ד"ר בריאן וייס, הוסמכה להוראת תטא הילינג, קואוצ'ינג רוחני, קלפים טיפוליים, שמאניזם ועוד. טושו מנחה קבוצות ומעגלי נשים מזה שנים רבות. היא מורה רוחנית מוסמכת, המלמדת במכללה שלנו פסיכותרפיה רוחנית. המוטו שלה הוא "כל בעיה שנקרית בדרכנו – טומנת בחובה מתנה עבורנו".

מירי מוקטן

מירי כפיר גרנט

מירי כפיר גרנט

מירי היא פסיכותרפיסטית, מאמנת אישית ומאסטרית NLP, מטפלת ברייקי ובתטא הילינג, אותם היא משלבת בקליניקה הפרטית שלה. היא בוגרת תואר ראשון במדעי הרוח ותואר שני במנהל עסקים. למירי תעודת הוראה, וידע רב בתחומי הפסיכותרפיה הרוחנית וה-NLP, תחום אותו היא למדה ישירות מד"ר ריצ'רד בנדלר, מפתח השיטה. אצלנו במכללה מלמדת מירי פסיכותרפיה רוחנית. המוטו שלה הוא "המסע להגשמה מתחיל מגילוי העצמי ומשם הכל אפשרי"

עינת ארנן

עינת ארנן

עינת ארנן

לעינת תואר ראשון בפילוסופיה יהודית, ותואר שני בטיפול בהבעה ויצירה. בעבר לימדה עינת ספרות ותיאטרון, וכיום מטפלת בפסיכודרמה בשילוב אומנויות באופן פרטני וקבוצתי. היא משלבת בעבודתה דמיון מודרך וכלים רוחניים נוספים. במכללה שלנו מלמדת עינת בקורס להכשרת פסיכותרפיסטים בגישה רוחנית. המוטו שלה הוא: "לכל אחד מאיתנו יש סיפור לספר, ואינספור דרכים לספרו ולגלות את עצמנו באמצעותו".

מכתבי תלמידים

"כשהגעתי לקורס מצב רוחי היה ירוד, הייתי בעיצומו של משבר ..."

מירי ש., תל אביב

כשהגעתי לקורס מצב רוחי היה ירוד, הייתי בעיצומו של משבר פרידה מבן זוגי לחיים, ומחלת הקרוהן היתה פעילה מאוד וגם האסטמה לא מי יודע מה. נכון להיום, יש אהבה גדולה בחיי, תסמיני מחלת הקרוהן כמעט נעלמו כליל והאסטמה בשליטה. אני מציינת את זה כי בשבילי זה לחזור לחיים. ממצב של יאוש, סבל ודיכאון למצב של מלאות אהבה ובריאות.

"ירון היקר, מאוד נהניתי מהמפגש איתך ומהחוויה המיוחדת. בלי להשמע ..."

גיל טטרו, תל אביב

ירון היקר, מאוד נהניתי מהמפגש איתך ומהחוויה המיוחדת. בלי להשמע דרמטית מידי נראה לי שמשהו השתנה בי אתמול… אתה אדם מיוחד מאוד בעיניי, והשילוב שבך – בין אינטליגנציה ונשמה, רוך ומיקוד, קשב פתוח וגבולות – מקסים ומרגש…

"אני רוצה להודות לך על הכבוד הגדול שנפל בחלקי להכיר ..."

רינה כהן, רעננה

אני רוצה להודות לך על הכבוד הגדול שנפל בחלקי להכיר אותך ולשאוב ממך כל-כך הרבה ידע כוח ושמחת חיים…

מכתבים נוספים >>
עיצוב ופיתוח:

(Dr. Yaron Zafran) כל הזכויות שמורות © דר' ירון זפרן