מועדון החברים

קורסים רוחניות

קבלו הזמנות לפעילויות המכללה, הנחות לארועים רוחניים ומילגות לימודים!

להצטרפות >>

ספר מאת דר' ירון זפרן

book-2

ריפוי בתקשור

ריפוי בתקשור

תקשור היא יכולת מולדת אך לרב רדומה, אותה ניתן לפתח אותה דרך לימוד ותרגול. באמצעות תיקשור ניתן ליצור קשר עם מדריכים רוחניים, לקבלת הכוונה רוחנית וריפוי.  

קורסים לריפוי בתיקשור

בקורס לריפוי בתקשור נלמד לפתח את יכולות התיקשור והריפוי הרוחני הגלומות בנו. בקורס נפגוש את המדריך הרוחני שלנו, שיחשוף בפנינו את היעוד הרוחני שלנו, ויחבר אותנו אל מקורות הכוח הקוסמיים לריפוי והעצמה, של עצמנו ושל היקרים לנו. כמו כן נלמד לתקשר עם קרובים שנפטרו, חיות טוטם, מלאכים ומדריכי רפואה באמצעות מסעות שמאניים.

צוות ההוראה

דר' ירון זפרן

דר' ירון זפרן

דר' ירון זפרן

דר´ זפרן עוסק ביעוץ והוראה של אומנויות הרוח משנת 1986. הוא בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה (בתוכנית מיוחדת למצטיינים), ודוקטורט (Ph.D) ביעוץ מטאפיסי. כמו כן, הוא בוגר תוכנית תלת שנתית לפסיכותרפיה, ותוכנית דו שנתית להנחיית קבוצות. דר' זפרן עוסק בפסיכותרפיה בגישה רוחנית, ומנחה קבוצות מודעות כבר כ-30 שנים. הוא מורה רוחני ידוע, שהיה ממבשרי התחום הרוחני בישראל, ולכן נחשב מורה של מורים בקהילה האלטרנטיבית. רבים מתלמידיו עוסקים כיום בתקשור, שחזור גלגולים ופסיכותרפיה רוחנית כמקצוע. דר´ זפרן הינו מרצה פופולרי בארץ ובחו"ל. הוא מנחה סדנאות בנושאים התפתחותיים ורוחניים ברחבי העולם ומייצג את ישראל בכנסים בינלאומיים. בין המקומות בהם העביר קורסים, סדנאות והרצאות: • אוניברסיטת לונדון: כנס הוליסטי-אלטרנטיבי בינלאומי • אוניברסיטת [...]

שרון מעודכן

שרון חפץ

שרון חפץ

שרון היא מטפלת בשחזור גלגולים ותקשור, מאמנת אישית בגישה רוחנית הוליסטית,  ויועצת פנג שואי בכירה. שרון היא מורה ותיקה, מקצועית ביותר ומוערכת מאוד במכללה, המלמדת קורסי תקשור ושחזור גלגולים במסלול קארמה תרפיה. המוטו של שרון הוא: "אל תחתור לגלות מי אתה, חתור לקבוע מי אתה רוצה להיות".

רינה עדכני

רינה לויט

רינה לויט

רינה היא מטפלת הוליסטית ומתקשרת, המשלבת בעבודתה שחזור גלגולים, ריפוי באמצעות תקשור, תטא הילינג, אקסס בארס ועוד. לרינה תואר ראשון במדעי ההתנהגות, תואר שני ביעוץ חינוכי, והסמכה כמאמנת אישית. לרינה נסיון רב כמנחת סדנאות וכמדריכה אישית וקבוצתית. היא מלמדת אצלנו במכללה שחזור גלגולים, תקשור ואקסס בארס. המוטו שלה הוא: "אם רק נבחר, כל רגע בחיינו הוא הזדמנות להתחלה חדשה וטובה יותר".

מוריאל מוקטן

מוריאל רוטהולץ

מוריאל רוטהולץ

מוריאל גילתה בגיל צעיר את יכולות הריפוי שלה, אותם המשיכה ופיתחה לכל אורך חייה. כיום מוריאל היא מטפלת הוליסטית בעלת קליניקה עצמאית לרפואה אנרגטית. היא בוגרת אוניברסיטה, קארמה תרפיסטית מוסמכת, רייקי מאסטר ומטפלת בתטא הילינג. היא מלמדת במכללה שלנו תקשור ושחזור גלגולים. המוטו שלה הוא "ידע הוא כוח, כאשר מיישמים אותו!"

נורית סרלין

נורית מזרחי

נורית מזרחי

נורית היא מטפלת הוליסטית, המתמחה בתקשור ושחזור גלגולים קודמים. היא מאמנת אישית ומנחת סדנאות העצמה, המתמחה בסיוע לאנשים המתמודדים עם מצבי חיים מורכבים, באמצעות ארגז כלים עשיר שרכשה במהלך השנים, הכולל נומרולוגיה, אסטרולוגיה, רייקי, ארומתרפיה, וקלפים טיפוליים. אצלנו במכללה מלמדת נורית קורסים לשחזור גלגולים ותקשור. המוטו שלה הוא: "התחברו לרצון הנשמה, האמינו בעצמכם וביכולותיכם, ותגלו שהכל אפשרי".

מכתבי תלמידים

"הקורס פתח לי דלתות שחשבתי שהיו סגורות בפני, תוך כדי ..."

יפה מרקוביץ, כפר סבא

הקורס פתח לי דלתות שחשבתי שהיו סגורות בפני, תוך כדי התהליך עברתי ריפוי מדהים! הגעתי מפוחדת ולא מאמינה שאצליח לתקשר… והיום אני מתקשרת פשוט מדהים. אהבתי להיות בבית הספר הזה, יש בו אוירה של בית, תומך ובונה. היום אני מסתכלת בעיניים אחרות לגמרי על החיים…

"אני מודה מקרב לב… על קורס מקסים, מובנה נדבך על ..."

עו"ד מירה דרור שמי, תל אביב

אני מודה מקרב לב… על קורס מקסים, מובנה נדבך על נדבך, רוחני מאוד ויחד עם זאת מעשי. כמו בקורסים הקודמים אני יוצאת ממנו שונה מכפי שנכנסתי אליו, וזה לא מובן מאליו כלל וכלל… אני חשה שעברתי שוב עליית מדרגה ממשית, ואני מודה לכם מאוד מאוד על כך.

"הצטרפו לקורס בוקר של ריפוי בתקשור שתי חברות שלי מירושלים. ..."

הדסה בייקר, ירושלים

הצטרפו לקורס בוקר של ריפוי בתקשור שתי חברות שלי מירושלים. שלושתנו נהנות, מוקסמות, מתמלאות ידע וכוחות, מתרגשות כל פעם מחדש… הלימודים מרתקים ואנו ממתינות ליום שני בשבוע…

מכתבים נוספים >>
עיצוב ופיתוח:

(Dr. Yaron Zafran) כל הזכויות שמורות © דר' ירון זפרן