מהו תיקשור?

יכולת על חושית, המאפשרת ליצור קשר עם ישויות המתקיימות במימד הרוחני, ולקבל מהן הדרכה רוחנית, אנרגיות ריפוי (הילינג), ועזרה במיגנוט משאלות.

מיהם המדריכים ומה תפקידם?

המדריכים הן נשמות ללא גוף, המתקיימות במימד הרוחני (זהו מימד החופף למימד הפיסי. איננו רואים אותו מן הסיבה הפשוטה שהוא פחות דחוס). לפעמים הם קרובים שנפטרו הממשיכים לשמור עלינו, אך לרב הם מלאכים וישויות אור. המדריכים מלווים אותנו לאורך כל חיינו, ותפקידם לעזור לנו למצא את היעוד הרוחני שלנו, ולממש את הקארמה שלנו. למשל – לפגוש את האנשים שעלינו לפגוש, להגיע למקומות שבחרנו להכיר, ולעבור את השעורים שנועדו לנו בחיים אלה.

האם המדריכים עלולים לפגוע בנו?

המדריכים אף פעם לא פוגעים בנו. הם תמיד שם כדי להגן על האינטרסים ההתפתחותיים שלנו. יתרה מזאת, חלק מהקארמה שלנו כוללת לעיתים שעורים קשים, אך הקשר עם המדריכים עשוי להכין אותנו לאותם שעורים, ואף לחסוך לנו את ההתמודדות עם כמה מהם…

האם כל אחד יכול לתקשר?

בהחלט כן. תיקשור היא יכולת אנושית טבעית, שהתנוונה מחוסר שימוש (ממש כמו שרירים שלא הופעלו והתנוונו). על ידי סדרה של טכניקות פשוטות למדי, הניתנות ללמידה על ידי כל אדם המקדיש את הזמן והאנרגיה לכך, ניתן לעורר את אותן יכולות רדומות ולהפכן לכלי שימושי. מה שנדרש כדי לפתח את היכולת הזו הם הדרכה מתאימה, לווי מקצועי מתמשך, ותרגול עצמאי. והתוצאות לא מאחרות לבוא כשהתלמיד מסור… וכמו בתחומים אחרים – קיימים הבדלים אישיים ביכולת המולדת של תלמידי תיקשור, מה שמשפיע על התוצאות.

האם תיקשור עלול להזיק?

תיקשור היא טכניקה יעילה מאוד, וככזאת דורשת לימוד נכון. מתקשרים מתחילים המקבלים הדרכה נכונה ועושים "הגנות" (תרגיל אותו לומדים כבר בשעור הראשון, ומאותו רגע משתמשים בו לפני כל תיקשור), אינם חשופים לכל סכנה שהיא. יתרה מזו – אחד הכללים הרוחניים הבסיסיים מלמדים ש"כל דבר מושך את הדומה לו", והיות ובקורס התרגול נעשה ממקום של נקיון פנימי, רצון טוב, וכוונה טהורה – הישויות שנמשוך לתקשר איתנו יהיו בעלות אותו אופי.

מה לגבי אנשים שלא מצליחים "לראות" במדיטציות שום דבר?

טכניקות התיקשור שאנו מלמדים לא דורשות בהכרח לראות דברים בדמיון. הרבה מהטכניקות נסמכות אמנם על מדיטציה ודמיון מודרך, אך התיקשור נעשה באמצעות הלב ולא הראש. כך שאנשים מקבלים מסרים מילוליים או רגשיים ולאו דוקא דרך תמונות. בנוסף – עוברים בקורס תהליכים שאינם כרוכים במדיטציה כלל, כמו טכניקה אינדיאנית עתיקה המאפשרת לנו לקבל מסרים ותשובות לשאלות בחיי היום יום שלנו, ובעיניים פקוחות…

כיצד אני יכול לדעת שמה שאני מקבל בתיקשור לא בא מתוכי?

ראשית, וכפי שתווכח בעצמך לאחר שתתחיל להתנסות בתיקשור, המסרים נושאים אופי שונה מאוד מהסגנון בו אנו משתמשים ואותו אנו מכירים. שנית, וחשוב עוד יותר, מבחן התוצאה! במהלך הקורס נעבוד בין השאר בזוגות, ונתקשר זה לזה. אתם תופתעו מאוד לגלות שנמסרות לכם בתיקשור עובדות מדויקות, למרות שלאדם מולכם לא היתה דרך לדעת אותן. אולי תופתעו עוד יותר כאשר אתם עצמכם תקבלו מסרים מדויקים על אופיים וחייהם של תלמידים אחרים, מבלי שהיתה לכם דרך לדעת את הדברים אחרת מאשר בתיקשור.

מהם תנאי הקבלה לקורס?

כל אדם הרוצה ללמוד תיקשור מוזמן להרשם לקורס. אין צורך ברקע רוחני או ידע קודם. עם זאת, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב הרשמתם של אנשים ספציפיים, במידה ואנו מרגישים שתיקשור לא מתאים להם מסיבה כלשהי (עליה נדון עם המועמד) או שאנו סבורים שאותו אדם לא יתאים לעבודה קבוצתית.

אתם מציעים מספר קורסים. כיצד אדע לאיזה קורס להרשם?

יש לנו שני קורסים לתקשור, שבכל אחד לומדים טכניקות שונות לחלוטין. בקורס "ריפוי בתיקשור" אתם תלמדו את יסודות התיקשור באופן מסודר ודידקטי במיוחד. הקורס מלמד את עקרונות התיקשור צעד אחר צעד, ומבטיח שהיסודות יונחו כהלכה, ויביאו לתוצאות מקסימליות בזמן הקצר ביותר. גם לאנשים בעלי רקע רלוונטי, שעברו סדנא או קורס לתיקשור בעבר, מומלץ הקורס "ריפוי בתיקשור" היות והוא מסדר את כל המושגים שנלמדו כ"ארגז כלים", ומוסיף טכניקות רבות, יעילות ובדוקות לשימוש, שאינן נלמדות במקומות אחרים. הקורס השני נקרא "תקשור עם מלאכים", ושם תלמדו טכניקות לתקשור עם ישויות אור ומלאכים, בהתבסס על טכניקות מעולם הקבלה היהודית. באמצעות אלמנטים כמו נרות, קריסטלים ושמנים אתריים תלמדו להעלות את התדר שלכם לזה של הישויות הגבוהות ביותר, על מנת לתקשר איתן. בנוסף, תכירו טכניקות מתקדמות לתקשור כגון כתיבה אינטואיטיבית, ותקשור בטראנס (שזו טכניקה שבה אתם מאפשרים לישות לדבר דרככם, מבלי שאתם מודעים למה עובר דרככם). כלומר, שני הקורסים – "ריפוי בתקשור" ו"תקשור עם מלאכים" הם קורסים משלימים, שבכל אחד תלמדו טכניקות שונות. ביחד – הם יתנו לכם את הידע והמיומנויות הדרושות כדי לתקשר באופן יעיל ואמין. במידה ואתם מתכוונים ללמוד את המסלול השלם להכשרת קארמה תרפיסטים תוכלו להתחיל גם מהקורס "שחזור גלגולים", ואחריו תלמדו את הקורס "ריפוי בתיקשור" (כלומר – ניתן להתחיל בכל אחד מהשניים). בכל מקרה יועצת הלימודים שלנו תשמח לשמוע על הרקע שלך, ולעזור לך לבחור את הקורס המתאים לך.

מהי תוכנית הקורס ומיהם המורים?

בין נושאי הקורס: יצירת הגנות, הרפיה ודמיון מודרך, פתיחת העין השלישית והעלאת תדרים, ראיית ההילה (אאורה), איזון הצ´אקרות, פיתוח יכולות על חושיות, קריאת אנשים באמצעות חפץ אישי או תמונה, טיהור קארמה שלילית ועין רעה, עבודה עם מדריכי רפואה לתיקשור אנרגיית ריפוי, קלפי מסרים, בירור נתיב הנשמה, תיקשור בשינה, מיגנוט שפע אהבה ובריאות, תיקשור קבוצתי ובזוגות, ולקינוח – מתקשרת אורחת שתעביר מסרים אישיים למשתתפים. אנא עיינו בפלייר של הקורס, שם מוצגים בהרחבה הנושאים שילמדו בקורס. המנהל המקצועי של הקורס הוא דר´ ירון זפרן, סופר ומרצה בינלאומי, ומורה רוחני מוביל. המורים בקורס, מתקשרים מוכשרים ומנוסים בזכות עצמם, עברו את הכשרתם אצל דר´ זפרן באופן אישי, על מנת ללמוד להעביר את הקורס אותו יצר בהתבסס על 22 שנות נסיונו, על פי אמות המידה המקצועיות שלו. 

האם ניתן לעסוק בתיקשור באופן מקצועי לאחר הקורס?

נושא התיקשור,כמו נושאים אחרים בתחום הרוחני, עדיין לא עברו מיסוד. התוצאה היא שהתחום פרוץ למדי, ומאפשר לכל אדם להגדיר עצמו כמתקשר, בין אם רכש הכשרה מסודרת או לא. זה כמובן דורש להזהר מאוד בבחירת המתקשר או המורה אליו פונים. יש לוודא היכן למד, ומה נסיונו בתחום. בדיוק מסיבה זו אנו נזהרים לא "להסמיך" מתקשרים. הקורס הראשון מקנה ידע רב, חוויה ונסיון מעשי, אך אינו מקנה הסמכה מקצועית. תלמידים המבקשים להתפתח מקצועית כמתקשרים מוזמנים להמשיך ולהשלים את המסלול להכשרת קארמה תרפיסטים, שמקנה ידע נרחב ומיומנויות טיפוליות מתקדמות, שבסיומו יוכלו לעסוק בתקשור באופן מקצועי.

רוצים לדעת לתקשר? ליחצו כאן לקבלת פרטים על קורס תקשור הקרוב >>>

תיקשור