ריפוי נשמה: טכניקות של ניקוי אנרגטי ופתיחת חסימות

7 החניכות האקאשיות: פתיחת המזל וחיבור לתדר הנשמתי

כשהגענו לעולם הזה, התדר האנרגטי של הנשמה שלנו היה גבוה מאוד. אך כשהנשמה שלנו ירדה לגוף גשמי ונאלצה להתמודד עם החיים במימד הפיסי, על הקשיים והאתגרים שבהם, הרטט שלה הלך וירד בהדרגה. זה נובע מכך שהחיים הארציים גורמים לניתוק הדרגתי של הנשמה מהמקור האלוהי שלה.

7 החניכות האקאשיות היא שיטה רוחנית פורצת דרך שמטרתה להעלות את התדר האישי שלנו ולחבר אותנו אל הפוטנציאל הנשמתי שלנו, ממנו התנתקנו בשל האתגרים שהחיים הציבו בפנינו (מהילדות ועד היום). 7 החניכות האקאשיות היא סדרת תהליכים אנרגטיים שיקפיצו אותנו מבחינה התפתחותית, יעצימו את יכולותינו הרוחניות והעל חושיות, ויפתחו אותנו לשפע האינסופי של היקום, לאהבה, ולמימוש עצמי.

אקסס בארס: הסרת חסימות אנרגטיות, ריפוי והעצמה

Access Bars היא שיטה יעילה ומהירה להסרת חסימות אנרגטיות בכל תחומי החיים. בעזרת מגע עדין ב-32 נקודות הנמצאות על הראש של כל אחד מאיתנו, ניתן להביא לשיפור במצב הבריאות, בחיי האהבה, בהצלחה המקצועית, ובזרימה של שפע לחיינו.   

בקורס לומדים את מיקומן של 32 נקודות הקסם, ומתרגלים את האופן הנכון של הפעלתן, לפתיחת חסימות בכל תחומי החיים. אחרי הקורס אנו רגילים לקבל משובים מרגשים מתלמידים המספרים על ניסים קטנים וגדולים שהתרחשו בחייהם. לדוגמא, אם סבלו לפני הקורס מחסימה בתחום הזוגי, פתיחת החסימה עשויה להביא לחיים זוגיות חדשה. ובמידה והחסימה היתה בתחום הכספי, יתכן שאחרי הקורס יגיע סכום כסף לא צפוי.

נומרולוגיה קארמתית: ניתוח שמך ותאריך לידתך להבנת תת המודע שלך, המזל והזוגיות שלך

נומרולוגיה קארמתית היא השיטה הנומרולוגית המדויקת והמתקדמת ביותר, שתעניק לכם כלים מעשיים הן להכיר את עצמכם לעומק והן להבין ולממש את הקארמה שלכם. הקורס הזה יהיה מסע רוחני עמוק ומרגש של הכרות עם נתיב הנשמה, יעודכם ועשיית התיקונים הקארמתיים שלכם.

בקורס תקבלו ידע מעשי רב, ותתרגלו את החומר הנלמד על המפה הנומרולוגית האישית שלכם ושל היקרים לכם. הידע החדש שלכם יאפשר לכם לשפר מערכות יחסים, לעשות קפיצות דרך בתחום המקצועי, לעזור לילדיכם, ולאתר מועדים מתאימים לעשות שינויים בחיים. 

התרת כבלים אנרגטיים: שחרור תקיעות קארמתית, אנרגיות שליליות ועין רעה

כבלים אנרגטיים הם קשרים בלתי נראים שנוצרו ביננו לבין אחרים. הכבלים הללו יכולים להווצר בשל מחויבות קארמתית, אפילו נדרים שנדרנו בגלגול קודם ואנחנו עדיין מחויבים להם, ולפעמים בשל קשר מזיק מהחיים הנוכחיים שכובל את חופש הרצון שלנו. זה יכול להיות בגלל אדם בסביבתנו שמפיץ אנרגיה שלילית, ואפילו בשל עין רעה שהוטלה עלינו ואיננו מודעים לה (או שאנו כן מודעים לה אבל לא יודעים כיצד להשתחרר ממנה).
בסדנא קצרה ומדויקת זו שנערוך השבוע אתם תגלו מהם הכבלים האנרגטיים שמונעים מכם חיים של חופש ושמחה, וכיצד שחרור של כבלים אלה יעזור לכם להרגיש טוב יותר, ליצור או לשמר מערכות יחסים בריאות יותר, לפתור תקיעויות ולצאת לחיים משוחררים ומשודרגים בכל המובנים.

 

קורסים

7 החניכות האקאשיות

שיטת הפלא לפתיחת המזל וחיבור לתדר הנשמתי

תקשור

קורס אקסס בארס

שיטה מהירה להסרת חסימות אנרגטיות, ריפוי והעצמה

נומרולוגיה קארמתית

ניתוח שמך ותאריך לידתך להבנת מזלך ויעודך הרוחני

התרת כבלים אנרגטיים

שחרור תקיעות קארמתית, אנרגיות שליליות ועין רעה

סרטונים