ריפוי נשמה: טכניקות של ניקוי אנרגטי ופתיחת חסימות

7 החניכות האקאשיות: פתיחת המזל וחיבור לתדר הנשמתי

כשהגענו לעולם הזה, התדר האנרגטי של הנשמה שלנו היה גבוה מאוד. אך כשהנשמה שלנו ירדה לגוף גשמי ונאלצה להתמודד עם החיים במימד הפיסי, על הקשיים והאתגרים שבהם, הרטט שלה הלך וירד בהדרגה. זה נובע מכך שהחיים הארציים גורמים לניתוק הדרגתי של הנשמה מהמקור האלוהי שלה.

7 החניכות האקאשיות היא שיטה רוחנית פורצת דרך שמטרתה להעלות את התדר האישי שלנו ולחבר אותנו אל הפוטנציאל הנשמתי שלנו, ממנו התנתקנו בשל האתגרים שהחיים הציבו בפנינו (מהילדות ועד היום). 7 החניכות האקאשיות היא סדרת תהליכים אנרגטיים שיקפיצו אותנו מבחינה התפתחותית, יעצימו את יכולותינו הרוחניות והעל חושיות, ויפתחו אותנו לשפע האינסופי של היקום, לאהבה, ולמימוש עצמי.

אקסס בארס: הסרת חסימות אנרגטיות, ריפוי והעצמה

Access Bars היא שיטה יעילה ומהירה להסרת חסימות אנרגטיות בכל תחומי החיים. בעזרת מגע עדין ב-32 נקודות הנמצאות על הראש של כל אחד מאיתנו, ניתן להביא לשיפור במצב הבריאות, בחיי האהבה, בהצלחה המקצועית, ובזרימה של שפע לחיינו.   

בקורס לומדים את מיקומן של 32 נקודות הקסם, ומתרגלים את האופן הנכון של הפעלתן, לפתיחת חסימות בכל תחומי החיים. אחרי הקורס אנו רגילים לקבל משובים מרגשים מתלמידים המספרים על ניסים קטנים וגדולים שהתרחשו בחייהם. לדוגמא, אם סבלו לפני הקורס מחסימה בתחום הזוגי, פתיחת החסימה עשויה להביא לחיים זוגיות חדשה. ובמידה והחסימה היתה בתחום הכספי, יתכן שאחרי הקורס יגיע סכום כסף לא צפוי.

קורסים

7 החניכות האקאשיות

שיטת הפלא לפתיחת המזל וחיבור לתדר הנשמתי

קורס אקסס בארס

שיטה מהירה להסרת חסימות אנרגטיות, ריפוי והעצמה

סרטונים