למה ללמוד אצלנו?

לפני יותר מ- 20 שנה, כשדר' זפרן הקים את המכללה ללימודים רוחניים, היו בישראל רק מעט בתי ספר ומורים רוחניים.
כיום, ישנם מורים רוחניים למכביר, רבים מהם תלמידים של דר' זפרן. דר' זפרן ידוע, לכן, כמורה של מורים בקהילה הרוחנית.
אז מה מייחד את המכללה ללימודים רוחניים ומשמר את מעמדנו כבית הספר המוביל את התחום הרוחני בישראל?

  • אנחנו המכללה הגדולה והמובילה בישראל ללימודים רוחניים, המכשירה מעל 20 שנים יועצים, מטפלים ומאמנים שהפכו את תחביבם למקצוע, באמצעותו הם עוזרים לאלפי אנשים לאמץ רוחניות כדרך חיים ולשפר את חייהם, ובמקביל זוכים להתפרנס בכבוד מהתחום אותו הם אוהבים.
  • מנהל בית הספר, דר' ירון זפרן, הוא סמכות מובילה בתחום הרוחני בישראל. הוא סופר מצליח, המייצג את ישראל בכנסים בינלאומיים, ומופיע תדיר בכלי התקשורת (כולל הנחיית סדרה רוחנית משלו בטלויזיה). הוא יצר את כל הקורסים הנלמדים במכללה, כתב את כל החומרי לימוד המחולקים לתלמידים, ומפקח באופן אישי על התנהלות הקורסים, שאת חלקם הוא גם מלמד בעצמו.
  • אנחנו המכללה הראשונה בישראל שיצרה קורסים מקצועיים בתחומים שעוד לא היו מבוססים בארץ. לדוגמא – דר' ירון זפרן יצר את התוכנית הראשונה בישראל לקארמה תרפיה ולהכשרת מטפלים ברטרו-הילינג (טכניקה שפיתח לפני 25 שנים לשחזור גלגולים קודמים). אצלנו הועברו הקורסים הראשונים מסוגם בישראל לריפוי בתקשור, תקשור עם מלאכים, מיגנוט שפע ועוד, שזכו אחר כך לחיקויים רבים.
  • במרוצת השנים בהם לימדנו אלפי תלמידים רוחניות כדרך חיים, רכשנו נסיון מעשי רב בהוראת תחומים רוחניים שונים. כך הפכנו ידועים כבית הספר המציע את הקורסים השיטתיים ביותר בארץ, הבנויים באופן מודולרי ומסודר, ומאפשרים לתלמידים החדשים בתחום להבין את המימד הרוחני ולפתח מיומנויות רוחניות בקלות. לתלמידים המתקדמים מציעה המכללה לימודי הכשרה מקצועיים העומדים בדרישות הגבוהות ביותר של איכות הוראה ומצוינות.
  • התחום הרוחני בישראל אינו מוסדר. היות וכך, קיימים לצערנו שרלטנים רבים, שמציעים לקהל הרחב קורסים והכשרות, שעלולים לאכזב במקרה הטוב ולהסב נזקים רגשיים קשים במקרה הפחות טוב. המכללה ללימודים רוחניים, בניגוד לכך, מעסיקה את מיטב אנשי המקצוע בתחום הרוחני, כולם מורים מוסמכים בעלי יכולת מקצועית גבוהה, שהכשרתם נבדקה בקפדנות.
  • תלמידים המגיעים ללמוד אצלנו מרגישים בבית. הם אוהבים את המקום ואת היחס שהם מקבלים מהצוות כולו. לתלמידים ניתנת תמיכה קבועה במהלך השעורים וביניהם באופן אישי, ומענה מלא לשאלות מקצועיות ואישיות כאחד. גם בגמר הקורס ממשיך סגל ההוראה ללוות את המטפלים שהוכשרו בקורסים, לתמוך בהם, ולתת מענה לשאלות העולות תוך כדי עבודתם בשטח.
  • בוגרי הקורסים מקבלים את האפשרות להצטרף לקורס רענון ללא תשלום (במגבלות מסוימת שקובעת המכללה), וזכאים להנחות משמעותיות בהרשמה לקורסים נוספים. כמו כן כל תלמידי המכללה ובוגריה מוזמנים מפעם לפעם ללא כל תשלום לאירועים מיוחדים שיוזמת המכללה. מסיבות אלה והרבה סיבות נוספות תלמידינו ממשיכים מקורס לקורס ולא ממהרים לעזוב…
  • כחלק מקורסי המטפלים לומדים המשתתפים כיצד להקים פרקטיקה עצמאית בגמר לימודיהם. התלמידים המצטיינים אף יזכו להפניית מטופלים (לפי שיקול דעת מנהל הקורס) ולהצעות עבודה אחרות בתחום שלמדו.
  • המכללה ללימודים רוחניים הינה בית ספר בעל שם בינלאומי. מגיעים אלינו לא רק תלמידים מכל קצוות הארץ, אלא גם מרחבי העולם. כמו כן, אנחנו בית הספר היחיד בישראל שהכשרתו הרוחנית שהוא מקנה מוכרת על ידי הארגון המטאפיסי העולמי.
  • בין אלפי בוגרינו מטפלים מוכשרים רבים, שחלקם הפכו מורים, סופרים וחוקרים. בוגרינו מופיעים בכלי התקשורת, מלמדים בחו"ל, ומנהלים מרכזים רוחניים בארץ ובעולם. רבים מהם ידוענים, רופאים, מדענים, ואנשי אקדמיה הממשיכים את חזון המכללה בישום של רוחניות כדרך חיים.
למה ללמוד אצלינו
4.9 (97.06%) 34 votes