מה זה אקסס בארס? זו טכניקה פשוטה ויעילה, אשר כשמה כן היא – מעניקה לנו גישה (אקסס – Access) לסוגרים מחשבתיים (Bars). היא מעניקה לנו גישה לעצמנו, לכל המקומות בתוכנו שרצינו לשנות, לכל התבניות שניהלו לנו את החיים עד כה.

לרוב, אנחנו מתנהלים "על אוטומט", כלומר מניחים לתבניות מחשבתיות (פרדיגמות), לרעיונות, לאמונות, לפחדים, להרגלים – לנהל אותנו. לדוגמא, אם מישהו אמר לנו בגיל 5 ששום דבר כבר לא יצא מאיתנו – המשפט הזה נחרט עמוק בתת המודע שלנו, וימשיך להפעיל אותנו. יתכן, לדוגמא, שבגיל 30 או 50 כשנרצה לשלוח קורות חיים למשרה מאתגרת, המשפט הזה, שקיים בתת המודע (וממשיך לנהל אותנו ללא ידיעתנו), יגרום לנו להימנע. הוא יגרום לנו לדחות את שליחת קורות החיים שלנו, למצוא אלף ואחד תירוצים למה לא לשלוח את זה עכשיו ובסופו של דבר לא לשלוח אותם כלל.

שיטת אקסס בארס לוקחת את כל הדברים שחשבנו שהם "נכונים" או "לא נכונים" , את כל המקומות בחיינו בהם חשבנו שאנחנו "טובים" או "רעים", "צודקים" או "לא צודקים"  "יודעים" או "לא יודעים" , את כל המקומות בהם חשבנו שאנחנו צריכים להתנהג בצורה מסויימת, או להיות מישהו מסויים והיא מטילה בכולם ספק אחד ענק ושואלת – האומנם?!  ואולי כל התבניות שלנו, כל המחשבות שלנו, כל האג'נדות שלנו, והאמונות שלנו – אולי הם רק נקודת מבט אחת מעניינת? ואם כך הוא הדבר – אז אילו עוד נקודות מבט אפשריות? ומה עוד אפשרי? וכמה זה עוד יכול להשתפר מכאן? ואיך עוד? רוחניות מעשית במיטבה!

לאחר שהסברנו מעט מה זה אקסס בארס, בואו נבין כיצד זה קורה? בעזרת מגע עדין וקסום, לחיצות קלות על 32 נקודות בראש אנחנו מפוגגים, משחררים מטען אלקטרומגנטי אשר 'ננעל' אצלנו במוח בשל המחשבות, הרגשות והתחושות שאנחנו 'סוחבים' איתנו כל חיינו. כל אלו מהווים עבורנו סורגים, מעצורים, מחסומים אשר מכווצים אותנו ומונעים מאיתנו למצות את הפוטנציאל העצום אשר נמצא בכל אחד ואחד מאיתנו.

הלחיצות העדינות הללו משחררות את כל התבניות שנעולות אצלנו בראש ואשר מנהלות אותנו, מעכבות אותנו וגורמות לנו (לרוב באופן לא מודע) למצוקה, לכאב, לפחד, לעצב…
ע"י לחיצה על אותן 32 נקודות אנחנו משחררים בקלות אמונות ותפישות מחשבתיות שלנו בנוגע לכסף, שליטה, דימוי גוף, מיניות, עצב, שמחה, יצירתיות ועוד ועוד. וכל זה נעשה באמצעות  טיפול נעים וקל, ובשקט מוחלט, ללא דיבורים, ללא "חפירות" מיותרות. 

כששואלים את מייסדי השיטה – גארי דאגלס וד"ר דיין היר מה זה אקסס בארס, הם נוהגים לומר בחצי חיוך שבמקרה הגרוע תרגישו שעברתם מסאז' ראש נהדר ובמקרה הטוב – כל החיים שלכם יכולים להשתנות לטובה!

אתם מוזמנים להצטרף לסדנה של יום אחד בה נתחיל להטיל ספק, נשאל שאלות, נקבל (וניתן) 2 טיפולי מגע ונפתח דלת לעולם האפשרויות הבלתי מוגבלות. אחרי הקורס מספרים תלמידים שחסימות נפתחות וניסים מתרחשים.

תחומי חיים בהם חשתם תקיעות ישתחררו, ואפשרויות חדשות יפתחו בפניכם. לדוגמא, אם הרגשתם תקיעות בתחום הזוגי – יתכן שיופיע בחייכם בן זוג חדש (או שהקשר הנוכחי התקוע ישתפר). אם כסף היה התחום הבעייתי – יתכן שיגיע סכום כסף לא צפוי, וכך הלאה. 

רוצים להשתחרר מהחסימות שאתם סוחבים איתכם? למידע על קורס אקסס בארס הקרוב >>>

אקסס בארס מהו