פיתוח יכולת תקשור

מהו תקשור ?

תקשור היא יכולת מולדת שכולנו נתברכנו בה, אלא שהיא לעיתים קרובות הודחקה בשל החינוך הרציונלי שקיבלנו. החדשות הטובות הן שניתן לפתח מחדש את יכולת התקשור שלנו דרך לימוד ותרגול, ובקלות יחסית.  

תקשור יאפשר לכם ליצור קשר עם מדריכים רוחניים וישויות אור, שיעניקו לכם הכוונה רוחנית וריפוי, הם יחשפו בפניכם את השעורים הרוחניים שאתם עוברים בחיים הנוכחיים שלכם, ובמיוחד את היעוד הרוחני שלכם. דרך הליווי המתמשך שלהם, יאפשרו לכם המדריכים שלכם לחיות חיים מלאים במשמעות, חוזק ושמחה. 

מה נותנת לנו היכולת לתקשר?

מתקשרים הם אנשים שפיתחו את היכולת להיות בקשר עם המדריכים הרוחניים שלהם ברמה היומיומית. הם מקבלים מהמדריכים שלהם מסרים לגבי אופן הפעולה הנכונה בסיטואציות חיים שונות, וכך משפרים את איכות חייהם באופן ממשי. 

כיצד זה אפשרי? המדריכים הרוחניים מתקיימים במימד הרוחני, שבו חוקי המימד הפיסי אינם מתקיימים. באופן זה, יכולות ישויות רוחניות לראות את העבר, ההווה והעתיד באותה קלות. התקשור, לכן, מאפשר לנו לקבל מידע שאינו זמין לנו במימד הפיסי, למשל על העתיד, ובאופן זה למנף את החוויה הקיומית שלנו ולהעניק לנו יתרונות מיוחדים.  

כיצד ניתן לפתח את יכולת התקשור?

בקורסי תקשור נלמד לפתח את יכולות התיקשור שלנו. נפגוש את המדריך הרוחני שלנו, שיחשוף בפנינו את היעוד הרוחני שלנו, ויחבר אותנו אל מקורות הכוח הקוסמיים לריפוי והעצמה. בנוסף, נלמד לתקשר עם קרובים שנפטרו ולקבל מהם מסרים מהעולם הבא; ניצור קשר עם חיות טוטם שיעניקו לנו את הכוח הדרוש לנו כדי לגבור על קשיים שונים; נפגוש את המלאך השומר שלנו ואף נקבל ממנו אותות וסימנים המעידים על כך שהוא מלווה אותנו בחיים.

בנוסף ליכולת לתקשר, נלמד גם לרפא באמצעות תקשור. נכיר את מדריכי הרפואה שלנו, שילמדו אותנו להשתמש בכלי האור שלהם כדי לרפא את עצמנו ואת היקרים לנו. חלק מהטכניקות בקורסים לתקשור מבוססות על שמאניזם – רוחניות ממקור אינדיאני ושבטי. לדוגמא, ויז'ן קווסט – אחת הטכניקות שנלמד בקורס, מאפשרת לנו לקבל תשובות מדויקות לשאלות שיש לנו דרך אותות וסימנים שנקבל מהיקום במהלך היום יום שלנו.   

קורסים

קורס ריפוי בתקשור

תקשרו עם המדריכים הרוחניים שלכם וגלו את יעודכם הרוחני

תקשור עם מלאכים

קורס תקשור עם מלאכים

תקשור קבלי, רייקי מלאכים ומסרים מישויות אור ומועצות רוחניות

מאמרים

סירטונים


מי היית בגלגול קודם?
סמינר רוחניות מעשית עם דר' ירון זפרן

דר' ירון זפרן מדבר על תקשור בחדשות 13

כתבה במהדורה המרכזית בה דר' זפרן מסביר על תקשור

קורס חינמי בתקשור

קבלת מסרים ממדריכים
בהנחיית דר' ירון זפרן