גלגול נשמות ושחזור גלגולים

מהו גלגול נשמות?

גלגול נשמות היא אמונה אוניברסלית, הקיימת גם בקבלה היהודית. מדענים כגון פרופ' איאן סטיבנסון אף מצאו לה הוכחות מחקריות. גם בישראל אנו שומעים לא פעם על מקרים בהם ילדים דרוזים מזהים את המשפחה שלהם מגלגול קודם, וכהוכחה לכך מציגים מידע שרק בני אותה המשפחה יודעים. 

בנוסף, רבים מאיתנו מכירים את התחושות של דזא וו, כלומר ההרגשה שמקום מסוים, או אדם כלשהו שאני פוגש לראשונה, מוכר לי! האם יתכן שנפגשנו כבר בגלגול קודם? התשובה היא שאנחנו חוזרים ונפגשים לעיתים קרובות עם אותן נשמות בכל גלגול מחדש, כדי להשלים איתם את השעורים שלא השלמנו. 

מדוע אנחנו מתגלגלים?

על פי עקרון הקארמה – אנחנו חוזרים שוב ושוב לעולם הזה, על מנת להשלים את השעורים שלא עשינו בגלגול הקודם, וכך נמשיך עד שנסיים את כל השעורים שנקבעו לנו. האתגר שבכך הוא שהשעורים הלא פתורים מגלגול קודם עלולים לגרום לתקיעות בחיינו הנוכחיים. אך כיצד נדע מהם השעורים שעלינו להשלים? לשם כך נוצרו טכניקות של שחזור גלגולים קודמים, שבאמצעותן נוכל לזהות מי היינו פעם, ומה היו השעורים שלנו שלא הושלמו, ולהשלים אותן דרך טכניקות שנקראות רטרו-הילינג. 

כיצד נערך שחזור גלגולים?

שחזור גלגולים היא טכניקה שפותחה בין השאר על ידי דר' בריאן וייס, פסיכיאטר אמריקאי ממוצא יהודי. הטכניקה הזו מאפשרת לנו לגלות מי היינו בגלגול קודם ובאיזה אופן הגלגול הקודם ממשיך להשפיע עלינו בחיים הנוכחיים. 

דר' ירון זפרן פיתח לפני 25 שנים סדרת טכניקות הנקראות רטרו-הילינג, המאפשרות לתקן באמצעות דמיון מודרך את הגלגול הקודם, ובאופן זה לפתור בעיות שיש לנו בחיים הנוכחיים שלנו. לדוגמא, אם אנחנו סובלים ממשקל עודף, ומגלים שזה נובע מכך שבגלגול קודם מתנו מרעב במדינה עניה, דרך רטרו-הילינג נוכל לתקן את החוויה הטראומטית שנגרמה בגלל המוות מרעב, וכך לשחרר עצמנו מהנטייה לאכילת יתר בגלגול הנוכחי, וכל זאת באמצעות דמיון מודרך וללא משטר דיאטטי.  

הקורס לשחזור גלגולים הוא סדנא מעשית, שבה ניזכר בגלגולינו הקודמים ונכיר דרכם את ההסטוריה של הנשמה שלנו ואת הקארמה שאנחנו נושאים איתנו. באמצעות רטרו הילינג נתכנת מחדש את תת המודע לתיקון הקארמה שלנו כדי לפתור בעיות עכשוויות הנוגעות לבריאות, זוגיות, יחסים משפחתיים, קריירה, שפע ועוד. בנוסף, נבין גם את היעוד הרוחני שלנו וכיצד לממש אותו. 

קורסים

קורס שחזור גלגולים

גלו מה הייתם בגלגולים קודמים ותקנו את הקארמה שלכם

קורס מסע הנשמות

החיים בין הגלגולים, נשמות תאומות ובחירת הקארמה

מאמרים

סירטונים

ראיון באתר Ynet
בנושא שחזור גלגולים
עם דר' ירון זפרן

מי היית בגלגול קודם?
סמינר רוחניות מעשית
עם דר' ירון זפרן

קורס חינמי בשחזור גלגולים

גלגול נשמות ותיקון הקארמה
בהנחיית דר' ירון זפרן