שער אנרגטי 10.10

היום – 10.10 – יפתח לשעה אחת השער האנרגטי של הלידה מחדש ותיקון הקארמה.   
כמו בכל חודש, בשעה 10 בערב, כלומר כשהמספר 10 יחזור 3 פעמים (יום, חודש ושעה), אני אשלח אנרגיית ריפוי מתוקשרת לכל חברי הקהילה שלי שזקוקים לה: בוגרים, תלמידים, עוקבים, ולכל מי שמשמעותי ויקר לכם וזקוק לריפוי.

השער האנרגטי של החודש מבוסס על משמעות המספר 10. בנומרולוגיה המספר 1 הוא מספר של התחלות חדשות, התחדשות ולידה. המספר 10 הוא חזרה למספר 1 (כי בנומרולוגיה מסכמים ספרות, והחיבור של 1 + 0 = 1), אבל הפעם הספרה 1 חוזרת שוב, ולכן המספר 10 מייצג לידה מחדש כגלגול חדש או לידה מחדש בגלגול הזה. הוא מייצג התחדשות אחרי תקופה של קפאון או אנרגיה נמוכה. זה השער שבו כל אלו מכם שרוצים לתקן את הקארמה שלהם מוזמנים לרשום את שמכם בתגובות לפוסט זה, כפי שאסביר עוד רגע.

וכיצד יערך התיקון? היום בשעה 10 בערב אני אפתח את השער בין העולמות ואזמן את מדריכי הרפואה האישיים והאוניברסליים, ובמיוחד את המלאך רפאל, שהוא מדריך הרפואה של כלל האנושות, ודרכם אני אתעל אנרגית ריפוי לכל מי מכם שזקוק לה, וביחד איתה יגיעו אליכם גם התיקונים הקארמתיים שאתם זקוקים להם כדי להתחדש אנרגטית ולהיוולד מחדש.

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לרשום בתגובות לפוסט האחרון שהעליתי בדף הפייסבוק שלי את השם שלכם ואת השם של אימכם. למשל: "ענבר בת שרה". אם תרצו תקשור עבור אדם אחר – רישמו את שמו ושם אימו. אבל חשוב שלפני כן תקבלו את הסכמתו לקבל אנרגית ריפוי מתוקשרת.

השם שתרשמו הוא הלינק בינכם לביני, וכשאני אתעל בתקשור את האנרגיה אני אקריא את כל השמות שתרשמו (רק עד היום בשעה 10 בערב) והאנרגיה תזרום ישירות אליכם, וגם תוכלו להרגיש אותה!

שימו לב: כדי לשמור על פרטיותכם אני לא מבקש שתרשמו כאן את הבעיה שאתם זקוקים לריפוי עבורה, אלא רק את שימכם ושם אימכם. אבל, כדי שהאנרגיה שאני מתעל אכן תופנה לתחום שבו אתם זקוקים לריפוי ולא תתפזר אני זקוק לשיתוף הפעולה שלכם: לכן, בשעה שאני עורך את התקשור היום בשעה 10 בערב, חשוב שתחשבו על הבעיה שעבורה אתם רוצים ריפוי. ההתמקדות שלכם היום בזמן שאני עורך את התקשור תאפשר לאנרגיה שאני אוריד מהמימד הרוחני להיות מתועלת לתחום שבו אתם זקוקים לריפוי והעצמה – גופני, נפשי או קארמתי.

אז תפעילו לעצמכם תזכורת להיום בשעה 10 בערב בדיוק, ואז עיצמו עיניים לכמה דקות וחישבו על מה שאתם מבקשים לרפא. אז, תנו לעצמכם להרגיש את האנרגיה שאני שולח ומה היא עושה לכם. אחרי סיום הריפוי בתקשור אני אפתח כאן פוסט שבו אתם מוזמנים מאוד לשתף את החוויות שלכם בזמן ששלחתי את האנרגיה, ואני אשמח לשמוע מה זה עשה לכם, גם באופן מיידי וגם לאחר מכן.

וכמובן זיכרו לשתף! השיתופים שלכם חשובים משתי סיבות: ראשית – הם יאפשרו גם לאנשים היקרים לכם לקבל אנרגיית ריפוי, ושנית – ככל שיהיו יותר אנשים שיצטרפו למעגל העוצמה שלנו ויתרכזו היום בשעה 10 בערב על השער הנפתח, כך תהיה לשער הזה יותר עוצמה, שתעצים גם את הריפוי שלכם  

לכבוד השער האנרגטי, אשמח להעניק לכם במתנה 3 קורסים חינמיים לגמרי, שיעצימו אתכם ואולי ישנו את חייכם!
ליחצו כאן והרשמו כעת.

בנוסף, אתם מוזמנים להמשיך לגלוש באתר, לצפות בסרטונים הלימודיים, לקראו מאמרים, ולהציץ בקורסים שאלפי הבוגרים שלנו מדווחים ששינו את חייהם! נשמח להעניק לכם יעוץ לימודים אישי אם תכתבו לנו דרך "צור קשר".

שער אנרגטי 10.10
4.5 (90%) 4 votes