שער אנרגטי 11.11

היום יפתח השער האנרגטי של 11.11, ובשעה 11 בערב אני אשלח אנרגיית ריפוי מתוקשרת, כמו בכל חודש, לכל חברי הקהילה שלי שזקוקים לה: בוגרים, תלמידים, עוקבים, ולכל מי שיקר לכם וזקוק לריפוי.

מדוע בשעה 11? כי אחת לחודש, בתאריך המורכב מאותו מספר החוזר 3 פעמים, נפתח למשך שעה אחת שער בין המימד הארצי והרוחני, וניתן לתעל בזמן הזה ריפוי רב עוצמה באמצעות תקשור.

השער האנרגטי של החודש יהיה מיוחד במינו, כי המספר 11 בנומרולוגיה הוא אחד מ"מספרי המאסטר", בשל היותו בעל תדר גבוה במיוחד. הוא קשור ליכולות על חושיות, אינטואיציה גבוהה, ויכולת להתעלות מעל הקארמה שבחרנו וליצור לעצמנו את המציאות הרצויה לנו.

כיצד זה יקרה? היום בשעה 11 אני אפתח את השער בין העולמות ואזמן את מדריכי הרפואה האישיים והאוניברסליים, ובמיוחד את המלאך רפאל, שהוא מדריך הרפואה של כלל האנושות, ודרכם אני אתעל אנרגית ריפוי לכל מי מכם שזקוק לה.

הריפוי יכול להיות לבעיה גופנית, אבל לא רק. אפשר לבקש ריפוי גם לבעיות רגשיות, וגם לבעיות קארמתיות שאתם רוצים לרפא כמו קושי עם כסף או זוגיות. בעצם אפשר לנתב את האנרגיה שאני שולח לכם לכל מטרה שהיא.

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לרשום בתגובות לפוסט האחרון שהעליתי בדף הפייסבוק שלי את השם שלכם ואת השם של אימכם. למשל: "הדר בת עדנה". אם תרצו תקשור עבור אדם אחר – רישמו את שמו ושם אימו. אבל חשוב שלפני כן תקבלו את הסכמתו לקבל אנרגית ריפוי מתוקשרת.

השם שתרשמו הוא הלינק בינכם לביני, וכשאני אתעל בתקשור את האנרגיה אני אקריא את כל השמות שתרשמו (רק עד היום בשעה 11) והאנרגיה תזרום ישירות אליכם, וגם תוכלו להרגיש אותה!

שימו לב: כדי לשמור על פרטיותכם אני לא מבקש שתרשמו בתגובות לפוסט את הבעיה שאתם זקוקים לריפוי עבורה, אלא רק את שימכם ושם אימכם. אבל, כדי שהאנרגיה שאני מתעל תופנה לתחום שבו אתם זקוקים לריפוי ולא תתפזר אני זקוק לשיתוף הפעולה שלכם: לכן, בשעה שאני עורך את התקשור היום בשעה 11 בערב, שבו וחישבו על הבעיה שעבורה אתם רוצים ריפוי. ההתמקדות שלכם היום בערב בזמן שאני עורך את התקשור תאפשר לאנרגיה שאני אוריד מהמימד הרוחני להיות מתועלת לתחום שבו אתם זקוקים לריפוי – גופני, נפשי או קארמתי.

ולמי ששואל מדוע 11 בערב ולא בבוקר: השער נפתח פעמיים ביום – גם בבוקר וגם בערב, אבל בערב קל יותר לעשות עבודה תקשורית מאשר בשעות היום, כיוון שהמיינד רגוע יותר וקל יותר לשנות מצב תודעה.

אז תפעילו לעצמכם תזכורת לשעה 11 בערב היום בדיוק, ואז תעצמו עיניים לכמה דקות ותחשבו על מה אתם מבקשים לרפא. אז, תנו לעצמכם להרגיש את האנרגיה שאני שולח ומה היא עושה לכם. אחרי סיום הריפוי בתקשור אני אפתח בפייסבוק עוד פוסט שבו תהיו מוזמנים מאוד לשתף את החוויות שלכם בזמן ששלחתי את האנרגיה, ואני אשמח לשמוע מה זה עשה לכם, גם באופן מיידי וגם לאחר מכן.

וכמובן זיכרו לשתף! השיתופים שלכם יעשו שני דברים: ראשית – הם יאפשרו גם לאנשים היקרים לכם לקבל אנרגיית ריפוי, ושנית – ככל שיהיו יותר אנשים שיצטרפו למעגל העוצמה שלנו ויתרכזו היום בשעה 11 בלילה על השער הנפתח, כך תהיה לשער הזה יותר עוצמה, שתעצים גם את הריפוי שלכם!

לכבוד השער האנרגטי, אשמח להעניק לכם שתי מתנות: היות ואני מתקשר לכם את האנרגיה, אז המתנה הראשונה תהיה קורס חינמי בתקשור. כמו כן, היות והשער עוסק בתיקון הקארמה, אז אני מעניק לכם גם קורס מצולם בנושא גלגול נשמות במתנה
בנוסף, אם הגעתם לכאן זה כנראה לא במקרה, וזה אומר שיש לי תפקיד בהתפתחות הרוחנית שלכם! כדי לגלות כיצד אני יכול לעזור לקדם את המסע הרוחני שלכם, אני מזמין אתכם לקרא על הקורס שלי לריפוי בתקשור, שיפתח בתאריך 19.11, ועל הקורס שלי לשחזור גלגולים שיפתח בתאריך 25.11.

שער אנרגטי 11.11
4.5 (90%) 4 votes