שער אנרגטי 12.12

הלילה בשעה 12 (חצות) יפתח השער האנרגטי של 12.12, הוא שער החושן. וכמו בכל חודש, אני אשלח אנרגיית ריפוי מתוקשרת לכל חברי הקהילה שלי שזקוקים לה: בוגרים, תלמידים, עוקבים, ולכל מי שיקר לכם וזקוק לריפוי.

מדוע בשעה 12? כי אחת לחודש, בתאריך המורכב מאותו מספר החוזר 3 פעמים, נפתח למשך שעה אחת שער בין המימד הארצי והרוחני, וניתן לתעל בזמן הזה ריפוי רב עוצמה באמצעות תקשור.

השער האנרגטי של החודש יהיה גבוה במיוחד, היות והמספר 12 הוא אחד המספרים החזקים ביותר. לא בכדי זהו המספר של שבטי ישראל, אבני החושן ומניין המזלות האסטרולוגיים. 12 הוא מספר המייצג תדר גבוה, ויכולות ריפוי והעצמה שנמצאים בשיאם.

כיצד זה יקרה? בחצות הלילה בדיוק השער בין העולמות יפתח ואני אזמן את מדריכי הרפואה האישיים והאוניברסליים, ובמיוחד את המלאך רפאל, שהוא מדריך הרפואה של כלל האנושות, ודרכם אני אתעל אנרגית ריפוי לכל מי מכם שזקוק לה.

הריפוי יכול להיות לבעיה גופנית, אבל לא רק. אפשר לבקש ריפוי גם לבעיה רגשית כמו פחדים או מצבי רוח, וגם לבעיות קארמתיות שאתם רוצים לרפא כמו קושי בזוגיות או בתחום הפיננסי. בעצם אפשר לנתב את האנרגיה שאני שולח לכם לכל מטרה שהיא.

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לרשום בתגובות לפוסט האחרון שהעליתי בדף הפייסבוק שלי את השם שלכם ואת השם של אימכם. למשל: "הדר בת עדנה". אם תרצו תקשור עבור אדם אחר – רישמו את שמו ושם אימו. אבל חשוב שלפני כן תקבלו את הסכמתו לקבל אנרגית ריפוי מתוקשרת.

השם שתרשמו הוא הלינק בינכם לביני, וכשאני אתעל בתקשור את האנרגיה אני אקריא את כל השמות שתרשמו , והאנרגיה תזרום ישירות אליכם, וגם תוכלו להרגיש אותה!

שימו לב: כדי לשמור על פרטיותכם אני לא מבקש שתרשמו בתגובות לפוסט את הבעיה שאתם זקוקים לריפוי עבורה, אלא רק את שימכם ושם אימכם. אבל, כדי שהאנרגיה שאני מתעל תופנה לתחום שבו אתם זקוקים לריפוי ולא תתפזר אני זקוק לשיתוף הפעולה שלכם: לכן, בדיוק בשעה שאני עורך את התקשור, שבו וחישבו על הבעיה שעבורה אתם רוצים ריפוי. ההתמקדות שלכם היום בזמן שאני עורך את התקשור תאפשר לאנרגיה שאני אוריד מהמימד הרוחני להיות מתועלת לתחום שבו אתם זקוקים לריפוי – גופני, נפשי או קארמתי.

אז תפעילו לעצמכם תזכורת לשעה המתאימה, ואז תעצמו עיניים לכמה דקות ותחשבו על מה אתם מבקשים לרפא. אז, תנו לעצמכם להרגיש את האנרגיה שאני שולח ומה היא עושה לכם. אחרי סיום הריפוי בתקשור אני אפתח בפייסבוק עוד פוסט שבו תהיו מוזמנים מאוד לשתף את החוויות שלכם בזמן ששלחתי את האנרגיה, ואני אשמח לשמוע מה זה עשה לכם, גם באופן מיידי וגם לאחר מכן.

וכמובן זיכרו לשתף! השיתופים שלכם יעשו שני דברים: ראשית – הם יאפשרו גם לאנשים היקרים לכם לקבל אנרגיית ריפוי, ושנית – ככל שיהיו יותר אנשים שיצטרפו למעגל העוצמה שלנו ויתרכזו איתי היום על השער הנפתח, כך תהיה לשער הזה יותר עוצמה, שתעצים גם את הריפוי שלכם!

על מנת שהאנרגיה שאשלח לכם הלילה תגיע אליכם בקלות ותניע שינויים משמעותיים בחייכם, יעזור לכם להבין טוב יותר מהו תקשור, עם מי מתקשרים וכיצד עושים זאת. לכן, אני ממליץ לכם לצפות בקורס החינמי שלי בנושא תקשור, שיאפשר לכם להכיר את הנושא טוב יותר, ולהגיע מוכנים יותר לעבודה האנרגטית שאני אעשה עבורכם הלילה. 

וכדי להעמיק את הבנתכם בנושא, להכיר טכניקות שימושיות ולפתח את יכולת התקשור האישית שלכם, כך שתוכלו לקבל הכוונה רוחנית שוטפת מהמדריכים הרוחניים, כולל הנחיה ועזרה בכל תחומי חייכם (משפחה, ילדים, עבודה, כסף ועוד), אני מזמין אתכם לקורס הקרוב לריפוי בתקשור, שיפתח ביום שישי 3.1.20. הקורס שלי לתקשור יפתח לפניכם עולם רוחני שלם, וישנה את חייכם לנצח, כפי שעשה לאלפי אנשים במהלך 23 השנים האחרונות. 

אוהב את כולכם

ירון

שער אנרגטי 12.12
4.4 (88.57%) 7 votes