פיגשו את המלאך השומר שלכם בפירמידה שליד בית שמש

הפירמידה של חורבת מדרס

ברשותכם אתייחס בקצרה קודם לאזור בו נמצאת הפירמידה. בחורבת מדרס התקיים ישוב שראשיתו בתקופת הברזל, במאה העשירית לפני הספירה. במקום, שהוכשר על ידי הקרן הקיימת לישראל, תוכלו לבקר מספר אטרקציות ארכיאולוגיות, לאורך מסלול מותווה. המסלול יקח אתכם במעלה גבעה מתונה דרך מערכת מחילות מסתור מתקופת מרד בר כוכבא, שרידי בית כנסת עתיק, מערת קבורה יפה שבפתחה אבן גולל, ומערת קולומבריום.

הפירמידה שנמצאת במתחם זה היא מבנה אבן הבנוי בצורת מדרגות, שגובהו המקורי היה כנראה כ-5 מטר, אך מה שנותר ממנו כיום נמוך יותר. מהפירמידה ישנה תצפית על האזור. זהו מבנה יחודי בארץ, ששימש כנראה כקבר. האנרגיה באזור הזה בעלת עוצמה ואיכות מיוחדות במינן.

 

משמעות הפירמידה

הפירמידה היא סמל עתיק, המזוהה עם המצרים ועם האינקה בפרו. מחקרים שנערכו בתוך פירמידות גילו שהן בעלות איכויות מיוחדות, המסבירות את רמת השימור הגבוהה של המומיות שנקברו בהן. יש הטוענים שמטבעות שהושמו בפירמידות יצאו מבריקים יותר, מים שינו את ההרכב הכימי שלהם, פרחים החזיקו מעמד זמן רב יותר, ועוד מיני ניסים ונפלאות, הנובעים כנראה ממבנה הפירמידה. אחד הדיווחים החוזרים על תכונות הפירמידה מדבר על הכוח של הפירמידה לחבר אותנו אל ההדרכה הרוחנית שלנו באמצעות תקשור.

 

עוצמת התקשור של הפירמידה

כשתמצאו את הפירמידה של מדרס, עימדו לידה ותוכלו לחוש את האנרגיה המיוחדת שלה ושל המקום. נסיוני האישי הראה שהפירמידה בחורבת מדרס מחדדת את יכולת התקשור.

טפסו ושבו על ראש הפירמידה. עיצמו את עיניכם ורוקנו את ראשכם ממחשבות. התמקדו על העין השלישית שלכם, הנמצאת במרכז המצח בין הגבות. תוכלו להרגיש רטט עדין באותו אזור, שהולך ונעשה ברור יותר ויותר. אם למדתם תקשור, כעת תוכלו להיפתח אל המימד הרוחני ולאפשר להדרכה הרוחנית שלכם להעביר לכם מסרים. במקום הזה יהיה לכם קל הרבה יותר לעשות זאת. ביקרתי במקום הזה בעצמי פעמים רבות וגם שלחתי אליו תלמידים בקורס לתקשור. כולם מספרים שהיה להם קל מאוד להתחבר אל המימד הרוחני כאן, ושהמסרים שקיבלו היו בהירים ומשמעותיים במיוחד.

תלמידה אחת, למשל, הגיעה לכאן אחרי השעור בקורס שבו למדנו לתקשר עם המלאך השומר שלנו. היא סיפרה שעצמה את עיניה והשתמשה בטכניקה שלמדנו בקורס, ומיד נגלה לפניה המלאך השומר שלה. אז קלטה שבעצם עיניה היו עדיין פקוחות! כלומר, המלאך הופיע לפניה באופן ממשי כאילו היו בן אדם בשר ודם. יותר מכך, המסר שהעביר לה חשף בפניה את היעוד שלה לעזור לאנשים כמרפאה רוחנית, מה שהיא עושה מאז באופן מקצועי בהדרכתו והנחייתו.  

הסברים נוספים ותשובות לשאלות בנושא מהו תקשור ועם מי מתקשרים תוכלו לקרא במאמר הזה >>> 

מידע על הקורס הקרוב שלנו לריפוי בתקשור תמצאו בלינק הזה >>>

 

הנחיות הגעה

סעו מבית שמש דרומה על כביש מס' 38, לכוון בית גוברין/קרית גת. מיד אחרי הצומת בה יש פניה לגבעת ישעיהו/לי-און, פנו שמאלה לחורבת מדרס. זה יוצא מול הפניה המשולטת למצפה משואה. לאחר שפניתם תגיעו לצומת T, בה תפנו ימינה. סעו ישר עד הפניה המשולטת ימינה לחורבת מדרס. 

לחילופין – פשוט רישמו באפליקציית וייז: "חורבת מדרס", והוא יוביל אתכם למגרש החנייה. 

חנו במגרש החניה, והמשיכו ברגל לפי הסימונים עד הפירמידה שבראש הגבעה. 

המקום פתוח בכל זמן, והביקור אינו כרוך תשלום.

 

 

פיגשו את המלאך השומר שלכם בפירמידה שליד בית שמש
5 (100%) 2 votes